Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Hrabenovský kros
14. 10. 2001, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
16000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa197127.470.00
0.00
1.44 1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197728.070.20
0.20
1.45 2    
3Kašpar Tomᚊumperk197328.250.38
0.38
1.46 3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.121.25
1.25
1.49 4    
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196729.451.58
1.58
1.51 5    
6Růžička MartinČeská Ves198329.562.09
0.00
1.521     
7Novák JanPrumka Galaxy198230.072.20
2.20
1.52 6    
8Holý AdamBohutín198430.412.54
0.45
1.552     
9Ondrášek MilanSK DAMA sport198530.432.56
0.47
1.553     
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk195930.452.58
0.00
1.55  1   
11Mikulka JosefŠumperk194930.573.10
0.00
1.56   1  
12Břinčil Lukᚊtíty198631.053.18
1.09
1.564     
13Minář MarekNový Malín197431.083.21
3.21
1.56 7    
14Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195331.313.44
0.46
1.58  2   
15Drážný LadislavTatran Písařov195931.353.48
0.50
1.58  3   
16Strachota MichalSeverka Šumperk198331.494.02
1.53
1.595     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197431.544.07
4.07
1.59 8    
18Strachota JaroslavSeverka šumperk195631.554.08
1.10
1.59  4   
19Račák Aleš198732.064.19
2.10
2.006     
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196232.074.20
4.20
2.00 9    
21Březina VojtěchSeverka Šumperk198632.074.20
2.11
2.007     
22Klučka ZdeněkŠumperk197632.194.32
4.32
2.01 10    
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník194732.214.34
1.24
2.01   2  
24Kopa MichalSKP Šumperk197532.224.35
4.35
2.01 11    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195332.224.35
1.37
2.01  5   
26Račák Ivoš198732.254.38
2.29
2.018     
27Sporek MiroslavFagus195432.294.42
1.44
2.01  6   
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198232.585.11
5.11
2.03 12    
29Horáček TomášBohutín198333.015.14
3.05
2.039     
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.045.17
5.17
2.04 13    
31Wittman Edmund197133.105.23
5.23
2.04 14    
32Růžička KarelČeská Ves195633.175.30
2.32
2.04  7   
33Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198533.205.33
3.24
2.0510     
34Vrzala MichalŠumperk197833.225.35
5.35
2.05 15    
35Mazák LukášSokol Hrabenov198633.245.37
3.28
2.0511     
36Strachota PetrSeverka Šumperk198733.345.47
3.38
2.0512     
37Vozda JiříKVS Šumperk OB196133.435.56
2.58
2.06  8   
38Pernica PavelPERPO Bludov194933.435.56
2.46
2.06   3  
39Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195533.455.58
3.00
2.06  9   
40Bartoň EduardŠtíty198534.006.13
4.04
2.0713     
41Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196634.016.14
6.14
2.07 16    
42Snášel LubomírBludov198134.236.36
6.36
2.08 17    
43Kukula ZdeněkVíno Karabina195034.256.38
3.28
2.09   4  
44Komárek JaromírKVS Šumperk OB194934.296.42
3.32
2.09   5  
45Tříska OndřejLoučná198634.386.51
4.42
2.0914     
46Pavlík Josef197934.426.55
6.55
2.10 18    
47Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.436.56
6.56
2.10 19    
48Štrobl KarelPERPO Bludov197134.587.11
7.11
2.11 20    
49Málek JiříPrumka Galaxy198235.037.16
7.16
2.11 21    
50Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196535.117.24
7.24
2.11 22    
51Vojtík Petr198735.127.25
5.16
2.1215     
52Pur VáclavŠumperk195535.297.42
4.44
2.13  10   
53Genčur RomanKVS Šumperk OB198735.518.04
5.55
2.1416     
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193636.479.00
0.00
2.17    1 
55Bartoň EduardŠtíty195136.559.08
5.58
2.18   6  
56Janů ZdeněkHoral Šumperk195737.469.59
7.01
2.21  11   
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.5410.07
6.57
2.22   7  
58Medlík CtiradASPV OA Šumperk195838.0810.21
7.23
2.23  12   
59Genčur LubošŠumperk196238.2710.40
10.40
2.24 23    
60Valenta PavelLion DBV Šumperk196938.3510.48
10.48
2.24 24    
61Steiger Jaroslav195439.0411.17
8.19
2.26  13   
62Macháček JiříVíno Karabina195339.0511.18
8.20
2.26  14   
63Mann TomášDubicko196539.1911.32
11.32
2.27 25    
64Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198440.3312.46
0.00
2.321     
65Březina VladimírSeverka Šumperk195840.4112.54
9.56
2.32  15   
66Skácel JaroslavKOB Konice194640.4913.02
9.52
2.33   8  
67Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196241.3313.46
13.46
2.35 26    
68Říhová Gabriela197941.4914.02
0.00
2.36 1    
69Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196341.5314.06
0.00
2.37  1   
70Komárková EvaKammsport Šumperk195841.5514.08
0.02
2.37  2   
71Strachotová EvaSeverka Šumperk196042.0814.21
0.15
2.38  3   
72Horvátová BlankaZábřeh197342.2214.35
0.33
2.38 2    
73Macháčková AnnaVíno Karabina198442.4014.53
2.07
2.402     
74Skácelová NaděždaKOB Konice196143.0415.17
1.11
2.41  4   
75Osladil StanislavVíno Karabina195044.0516.18
13.08
2.45   9  
76Mikulková Petra197745.1517.28
3.26
2.49 3    
77Medlíková MilenaSeverka Šumperk195845.2217.35
3.29
2.50  5   
78Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195846.2018.33
4.27
2.53  6   
79Hašek VáclavSudkov194449.3921.52
18.42
3.06   10