Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
14. 10. 2001, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
16000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Procházka JosefAC Česká Lípa197127.470.00
0.00
1.44 1    101.1599.86
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197728.070.20
0.20
1.45 2    99.9698.66
3Kašpar Tomᚊumperk197328.250.38
0.38
1.46 3    98.8997.58
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.121.25
1.25
1.49 4    96.1194.75
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196729.451.58
1.58
1.51 5    94.1592.77
6Růžička MartinČeská Ves198329.562.09
0.00
1.521     93.5094.21
7Novák JanPrumka Galaxy198230.072.20
2.20
1.52 6    92.8492.53
8Holý AdamBohutín198430.412.54
0.45
1.552     90.8393.13
9Ondrášek MilanSK DAMA sport198530.432.56
0.47
1.553     90.7194.57
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk195930.452.58
0.00
1.55  1   90.5994.27
11Mikulka JosefŠumperk194930.573.10
0.00
1.56   1  89.88101.48
12Břinčil Lukᚊtíty198631.053.18
1.09
1.564     89.4195.29
13Minář MarekNový Malín197431.083.21
3.21
1.56 7    89.2387.79
14Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195331.313.44
0.46
1.58  2   87.8696.38
15Drážný LadislavTatran Písařov195931.353.48
0.50
1.58  3   87.6391.39
16Strachota MichalSeverka Šumperk198331.494.02
1.53
1.595     86.8087.55
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197431.544.07
4.07
1.59 8    86.5085.02
18Strachota JaroslavSeverka šumperk195631.554.08
1.10
1.59  4   86.4492.65
19Račák Aleš198732.064.19
2.10
2.006     85.7994.81
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196232.074.20
4.20
2.00 9    85.7387.18
21Březina VojtěchSeverka Šumperk198632.074.20
2.11
2.007     85.7391.81
22Klučka ZdeněkŠumperk197632.194.32
4.32
2.01 10    85.0283.52
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník194732.214.34
1.24
2.01   2  84.9098.66
24Kopa MichalSKP Šumperk197532.224.35
4.35
2.01 11    84.8483.34
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195332.224.35
1.37
2.01  5   84.8493.61
26Račák Ivoš198732.254.38
2.29
2.018     84.6693.79
27Sporek MiroslavFagus195432.294.42
1.44
2.01  6   84.4292.35
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198232.585.11
5.11
2.03 12    82.7082.38
29Horáček TomášBohutín198333.015.14
3.05
2.039     82.5383.34
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.045.17
5.17
2.04 13    82.3580.82
31Wittman Edmund197133.105.23
5.23
2.04 14    81.9980.46
32Růžička KarelČeská Ves195633.175.30
2.32
2.04  7   81.5888.03
33Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198533.205.33
3.24
2.0510     81.4085.56
34Vrzala MichalŠumperk197833.225.35
5.35
2.05 15    81.2879.74
35Mazák LukášSokol Hrabenov198633.245.37
3.28
2.0511     81.1687.48
36Strachota PetrSeverka Šumperk198733.345.47
3.38
2.0512     80.5790.01
37Vozda JiříKVS Šumperk OB196133.435.56
2.58
2.06  8   80.0482.38
38Pernica PavelPERPO Bludov194933.435.56
2.46
2.06   3  80.0492.65
39Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195533.455.58
3.00
2.06  9   79.9287.30
40Bartoň EduardŠtíty198534.006.13
4.04
2.0713     79.0383.28
41Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196634.016.14
6.14
2.07 16    78.9777.39
42Snášel LubomírBludov198134.236.36
6.36
2.08 17    77.6676.07
43Kukula ZdeněkVíno Karabina195034.256.38
3.28
2.09   4  77.5489.53
44Komárek JaromírKVS Šumperk OB194934.296.42
3.32
2.09   5  77.3190.19
45Tříska OndřejLoučná198634.386.51
4.42
2.0914     76.7783.34
46Pavlík Josef197934.426.55
6.55
2.10 18    76.5474.93
47Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.436.56
6.56
2.10 19    76.4874.87
48Štrobl KarelPERPO Bludov197134.587.11
7.11
2.11 20    75.5973.97
49Málek JiříPrumka Galaxy198235.037.16
7.16
2.11 21    75.2974.93
50Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196535.117.24
7.24
2.11 22    74.8273.79
51Vojtík Petr198735.127.25
5.16
2.1215     74.7684.66
52Pur VáclavŠumperk195535.297.42
4.44
2.13  10   73.7581.54
53Genčur RomanKVS Šumperk OB198735.518.04
5.55
2.1416     72.4582.56
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193636.479.00
0.00
2.17    1 69.1296.14
55Bartoň EduardŠtíty195136.559.08
5.58
2.18   6  68.6580.52
56Janů ZdeněkHoral Šumperk195737.469.59
7.01
2.21  11   65.6372.05
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.5410.07
6.57
2.22   7  65.1586.46
58Medlík CtiradASPV OA Šumperk195838.0810.21
7.23
2.23  12   64.3269.82
59Genčur LubošŠumperk196238.2710.40
10.40
2.24 23    63.1964.90
60Valenta PavelLion DBV Šumperk196938.3510.48
10.48
2.24 24    62.7260.93
61Steiger Jaroslav195439.0411.17
8.19
2.26  13   61.0070.54
62Macháček JiříVíno Karabina195339.0511.18
8.20
2.26  14   60.9471.51
63Mann TomášDubicko196539.1911.32
11.32
2.27 25    60.1158.95
64Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198440.3312.46
0.00
2.321     55.7284.54
65Březina VladimírSeverka Šumperk195840.4112.54
9.56
2.32  15   55.2561.11
66Skácel JaroslavKOB Konice194640.4913.02
9.52
2.33   8  54.7773.25
67Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196241.3313.46
13.46
2.35 26    52.1654.02
68Říhová Gabriela197941.4914.02
0.00
2.36 1    51.2270.91
69Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196341.5314.06
0.00
2.37  1   50.9874.09
70Komárková EvaKammsport Šumperk195841.5514.08
0.02
2.37  2   50.8679.01
71Strachotová EvaSeverka Šumperk196042.0814.21
0.15
2.38  3   50.0976.37
72Horvátová BlankaZábřeh197342.2214.35
0.33
2.38 2    49.2669.22
73Macháčková AnnaVíno Karabina198442.4014.53
2.07
2.402     48.1978.53
74Skácelová NaděždaKOB Konice196143.0415.17
1.11
2.41  4   46.7772.59
75Osladil StanislavVíno Karabina195044.0516.18
13.08
2.45   9  43.1558.47
76Mikulková Petra197745.1517.28
3.26
2.49 3    39.0060.33
77Medlíková MilenaSeverka Šumperk195845.2217.35
3.29
2.50  5   38.5869.10
78Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195846.2018.33
4.27
2.53  6   35.1566.28
79Hašek VáclavSudkov194449.3921.52
18.42
3.06   10  23.3448.56