Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


5 km na dráze obchodní akademie
27. 03. 2002, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka JosefDamasport Šumperk197115.400.00
0.00
3.08 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197516.000.20
0.20
3.12 2    
3Abrahám LuděkSK Hronov197516.090.29
0.29
3.13 3    
4Doubravský PetrTJ Šumperk198416.180.38
0.00
3.151     
5Novák JanVysoký Potok198216.421.02
1.02
3.20 4    
6Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196716.451.05
1.05
3.21 5    
7Drážný LadislavTatran Písařov195917.201.40
0.00
3.28  1   
8Podešva VladimírPOS Šumperk195417.472.07
0.27
3.33  2   
9Kopa MichalSKP Šumperk197517.512.11
2.11
3.34 6    
10Fišnar JiříKouty197617.522.12
2.12
3.34 7    
11Drozd LukášDIDI Team Jeseník198118.002.20
2.20
3.36 8    
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197418.052.25
2.25
3.37 9    
13Březina VojtěchSeverka Šumperk198618.062.26
1.48
3.372     
14Hejl JanŠumperk195318.082.28
0.48
3.37  3   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197518.122.32
2.32
3.38 10    
16Koštoval JiříJeseník195118.132.33
0.00
3.38   1  
17Snášel LubomírBludov198118.322.52
2.52
3.42 11    
18Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196218.332.53
1.13
3.42  4   
19Bartoň EduardŠtíty198518.372.57
2.19
3.433     
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196718.392.59
2.59
3.43 12    
21Trojek KarelTristyle Šumperk198118.413.01
3.01
3.44 13    
22Klučka ZdeněkŠumperk197618.453.05
3.05
3.45 14    
23Dostál JiříDarek Přikryl196418.473.07
3.07
3.45 15    
24Tichý ViktorHoral Šumperk197118.563.16
3.16
3.47 16    
25Kukula ZdeněkVíno Karabina195019.003.20
0.47
3.48   2  
26Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195319.023.22
1.42
3.48  5   
27Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198519.023.22
2.44
3.484     
28Růžička KarelČeská Ves195619.033.23
1.43
3.48  6   
29Sporek MiroslavFagus195419.133.33
1.53
3.50  7   
30Machus JanTJ Šumperk198519.143.34
2.56
3.505     
31Šalplachta JindřichFenix Jeseník194719.143.34
1.01
3.50   3  
32Valertová IrenaŠumperk198419.173.37
0.00
3.511     
33Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196519.253.45
3.45
3.53 17    
34Vacula DavidDIDI Team Jeseník197019.283.48
3.48
3.53 18    
35Tříska OndřejLoučná198619.313.51
3.13
3.546     
36Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196819.343.54
3.54
3.54 19    
37Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196619.373.57
3.57
3.55 20    
38Hejtmánek JiříVíno Karabina196919.424.02
4.02
3.56 21    
39Macháček JiříVíno Karabina195319.434.03
2.23
3.56  8   
40Medlík CtiradASPV OA Šumperk195819.544.14
2.34
3.58  9   
41Genčur RomanKVS Šumperk OB198720.014.21
3.43
4.007     
42Vozda JiříKVS Šumperk OB196120.024.22
2.42
4.00  10   
43Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195820.084.28
2.48
4.01  11   
44Súč JiříAtletika Šumperk198620.334.53
4.15
4.068     
45Pur VáclavŠumperk195520.485.08
3.28
4.09  12   
46Krumer MiroslavOstrov194920.525.12
2.39
4.10   4  
47Bielčík JindřichLichkov194020.535.13
0.00
4.10    1 
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB198420.555.15
4.37
4.119     
49Stejskal AntonínVíno Karabina194921.025.22
2.49
4.12   5  
50Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195621.045.24
3.44
4.12  13   
51Brandejský MilanŠumperk196521.175.37
5.37
4.15 22    
52Paloncý PavelKVS Šumperk OB196321.235.43
5.43
4.16 23    
53Fišnar JanLoučná195421.255.45
4.05
4.17  14   
54Pavlas JiříTatran Písařov198221.385.58
5.58
4.19 24    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh194221.406.00
0.47
4.20    2 
56Genčur LubošŠumperk196221.526.12
4.32
4.22  15   
57Herbst ManfredJesdrev194122.046.24
1.11
4.24    3 
58Březina VladimírSeverka Šumperk195822.336.53
5.13
4.30  16   
59Dobeš MartinKVS Šumperk OB197622.557.15
7.15
4.35 25    
60Levková JulieVelké Losiny198623.067.26
3.49
4.372     
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196323.107.30
0.00
4.38  1   
62Komárková EvaSKP Šumperk195823.137.33
0.03
4.38  2   
63Straka JosefŠumperk193923.147.34
2.21
4.38    4 
64Fišnar JiříKouty195023.187.38
5.05
4.39   6  
65Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk197123.508.10
0.00
4.46 1    
66Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196423.538.13
0.43
4.46  3   
67Švédová MichaelaŠumperk197724.068.26
0.16
4.49 2    
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198724.298.49
5.12
4.533     
69Osladil StanislavVíno Karabina195024.589.18
6.45
4.59   7  
70Šuba LiborŠumperk195325.299.49
8.09
5.05  17