Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na honěnou
17. 04. 2002, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk areál na Vyhlídce
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov197534.110.00
0.00
3.47 1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky194336.071.56
0.00
4.00   1  
3Čmakal FrantišekBludov197736.352.24
2.24
4.03 2    
4Novák JanVysoký Potok198237.032.52
2.52
4.07 3    
5Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197437.393.28
3.28
4.11 4    
6Koštoval JiříJeseník195137.453.34
1.38
4.11   2  
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195837.483.37
0.00
4.12  1   
8Fišnar JiříKouty197637.493.38
3.38
4.12 5    
9Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195638.214.10
0.33
4.15  2   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197538.334.22
4.22
4.17 6    
11Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196739.024.51
4.51
4.20 7    
12Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová198439.185.07
0.00
4.221     
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk195939.235.12
1.35
4.22  3   
14Málek JiříSporton Šumperk198239.255.14
5.14
4.22 8    
15Březina VojtěchSeverka Šumperk198639.325.21
0.14
4.232     
16Podešva VladimírPOS Šumperk195439.515.40
2.03
4.25  4   
17Klučka ZdeněkŠumperk197639.545.43
5.43
4.26 9    
18Kreizl DušanChrti Loučná195740.045.53
2.16
4.27  5   
19Hubáček PavelSokol Temenice197640.176.06
6.06
4.28 10    
20Sporek MiroslavFagus195440.236.12
2.35
4.29  6   
21Tříska OndřejLoučná198640.516.40
1.33
4.323     
22Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195341.277.16
3.39
4.36  7   
23Kukula ZdeněkVíno Karabina195041.517.40
5.44
4.39   3  
24Genčur RomanKVS Šumperk OB198742.158.04
2.57
4.414     
25Dostál JiříDarek Přikryl196442.168.05
8.05
4.41 11    
26Drážný LadislavTatran Písařov195942.368.25
4.48
4.44  8   
27Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196542.578.46
8.46
4.46 12    
28Macháček JiříVíno Karabina195343.169.05
5.28
4.48  9   
29Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195043.369.25
7.29
4.50   4  
30Pavlas JiříTatran Písařov198244.1710.06
10.06
4.55 13    
31Medlík CtiradASPV OA Šumperk195844.4510.34
6.57
4.58  10   
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195645.3011.19
7.42
5.03  11   
33Stejskal AntonínVíno Karabina194945.4711.36
9.40
5.05   5  
34Fišnar JanLoučná195446.0011.49
8.12
5.06  12   
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh194246.2512.14
0.00
5.09    1 
36Hejtmánek JiříVíno Karabina196946.4512.34
12.34
5.11 14    
37Pur VáclavŠumperk195546.4712.36
8.59
5.11  13   
38Bartoň EduardŠtíty195146.5212.41
10.45
5.12   6  
39Herbst ManfredJesdrev194148.1314.02
1.48
5.21    2 
40Březina VladimírSeverka Šumperk195848.4814.37
11.00
5.25  14   
41Paloncý PavelKVS Šumperk OB196348.5014.39
14.39
5.25 15    
42Brandejský MilanŠumperk196549.0714.56
14.56
5.27 16    
43Dobeš MartinKVS Šumperk OB197649.2915.18
15.18
5.29 17    
44Komárková EvaSKP Šumperk195850.0515.54
0.00
5.33  1   
45Straka JosefŠumperk193950.0615.55
3.41
5.34    3 
46Fišnar JiříKouty195050.0715.56
14.00
5.34   7  
47Genčur LubošŠumperk196250.0815.57
12.20
5.34  15   
48Macháčková AnnaVíno Karabina198451.0016.49
0.00
5.401     
49Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196251.0316.52
13.15
5.40  16   
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196351.3517.24
1.30
5.43  2   
51Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196453.2419.13
3.19
5.56  3   
52Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195954.2620.15
16.38
6.02  17   
53Šuba LiborŠumperk195355.0620.55
17.18
6.07  18   
54Březina ZdeněkChromeč196157.4623.35
19.58
6.25  19   
55Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197258.3424.23
0.00
6.30 1    
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195861.5427.43
11.49
6.52  4