Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh Písařova
24. 04. 2002, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov197537.110.00
0.00
3.22 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196738.431.32
1.32
3.31 2    
3Růžička MartinČeská Ves198339.142.03
2.03
3.34 3    
4Novák JanVysoký Potok198240.243.13
3.13
3.40 4    
5Fišnar JiříKouty197640.513.40
3.40
3.42 5    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195840.533.42
0.00
3.43  1   
7Podešva VladimírPOS Šumperk195441.093.58
0.16
3.44  2   
8Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197441.124.01
4.01
3.44 6    
9Mikulka JosefŠumperk194941.254.14
0.00
3.45   1  
10Koštoval JiříJeseník195141.324.21
0.07
3.46   2  
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.484.37
4.37
3.48 7    
12Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196242.094.58
1.16
3.49  3   
13Kreizl DušanChrti Loučná195743.166.05
2.23
3.56  4   
14Čmakal FrantišekBludov197743.236.12
6.12
3.56 8    
15Tříska OndřejLoučná198643.296.18
0.00
3.571     
16Sporek MiroslavFagus195443.466.35
2.53
3.58  5   
17Růžička KarelČeská Ves195644.096.58
3.16
4.00  6   
18Bartoň EduardŠtíty198544.237.12
0.54
4.022     
19Dostál JiříDarek Přikryl196444.257.14
7.14
4.02 9    
20Genčur RomanKVS Šumperk OB198744.357.24
1.06
4.033     
21Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196845.388.27
8.27
4.08 10    
22Klimeš BedřichSokol Bukovice195646.028.51
5.09
4.11  7   
23Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195046.289.17
5.03
4.13   3  
24Macháček JiříVíno Karabina195346.369.25
5.43
4.14  8   
25Medlík CtiradASPV OA Šumperk195847.1310.02
6.20
4.17  9   
26Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196547.3510.24
10.24
4.19 11    
27Pavlas JiříTatran Písařov198247.4910.38
10.38
4.20 12    
28Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196648.0710.56
10.56
4.22 13    
29Krumer MiroslavOstrov194948.4211.31
7.17
4.25   4  
30Bartoň EduardŠtíty195149.2112.10
7.56
4.29   5  
31Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195649.2312.12
8.30
4.29  10   
32Bielčík JindřichLichkov194049.3712.26
0.00
4.30    1 
33Genčur LubošŠumperk196249.5512.44
9.02
4.32  11   
34Pur VáclavŠumperk195550.2013.09
9.27
4.34  12   
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh194250.3913.28
1.02
4.36    2 
36Březina VladimírSeverka Šumperk195851.1814.07
10.25
4.39  13   
37Bednářová DanaUniverzita Olomouc197951.2814.17
0.00
4.40 1    
38Dobeš MartinKVS Šumperk OB197652.0314.52
14.52
4.43 14    
39Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195052.3415.23
11.09
4.46   6  
40Herbst ManfredJesdrev194153.2516.14
3.48
4.51    3 
41Chmelíček LubomírOlomouc195753.2816.17
12.35
4.51  14   
42Fišnar JiříKouty195053.3516.24
12.10
4.52   7  
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196253.4716.36
12.54
4.53  15   
44Komárková EvaSKP Šumperk195853.5116.40
0.00
4.53  1   
45Straka JosefŠumperk193955.0917.58
5.32
5.00    4 
46Březina ZdeněkChromeč196155.3818.27
14.45
5.03  16   
47Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196355.4918.38
1.58
5.04  2   
48Novák JosefČervená Voda195956.5719.46
16.04
5.10  17   
49Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195957.0219.51
16.09
5.11  18   
50Švédová MichaelaŠumperk197757.3020.19
6.02
5.13 2    
51Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196458.0120.50
4.10
5.16  3   
52Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197260.1623.05
8.48
5.28 3    
53Šuba LiborŠumperk195360.1823.07
19.25
5.28  19   
54Klimešová AlenaSokol Bukovice196361.1124.00
7.20
5.33  4