Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Na honěnou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
30. 04. 2002, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Abrahám LuděkSK Hronov197528.550.00
0.00
3.36 1    101.1698.08
2Novák JanVysoký Potok198229.220.27
0.27
3.40 2    99.6296.50
3Růžička MartinČeská Ves198329.290.34
0.34
3.41 3    99.2297.14
4Fišnar JiříKouty197630.481.53
1.53
3.51 4    94.7291.44
5Drážný LadislavTatran Písařov195930.501.55
0.00
3.51  1   94.6197.08
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195830.541.59
0.04
3.51  2   94.3897.61
7Čmakal FrantišekBludov197731.052.10
2.10
3.53 5    93.7590.44
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196731.122.17
2.17
3.54 6    93.3590.03
9Mikulka JosefŠumperk194931.162.21
0.00
3.54   1  93.13103.43
10Podešva VladimírPOS Šumperk195431.342.39
0.44
3.56  3   92.1098.49
11Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196231.452.50
0.55
3.58  4   91.4791.68
12Málek JiříSporton Šumperk198232.073.12
3.12
4.00 7    90.2286.80
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.103.15
3.15
4.01 8    90.0586.63
14Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196732.163.21
3.21
4.02 9    89.7186.27
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk195932.323.37
1.42
4.04  5   88.8091.38
16Strachota PetrSeverka Šumperk198732.383.43
0.00
4.041     88.4592.50
17Hejl JanŠumperk195333.054.10
2.15
4.08  6   86.9294.44
18Sporek MiroslavFagus195433.104.15
2.20
4.08  7   86.6393.38
19Tříska OndřejLoučná198633.224.27
0.44
4.102     85.9587.98
20Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195333.434.48
2.53
4.12  8   84.7592.44
21Genčur RomanKVS Šumperk OB198734.045.09
1.26
4.153     83.5587.80
22Snášel LubomírBludov198134.225.27
5.27
4.17 10    82.5378.87
23Kreizl DušanChrti Loučná195734.255.30
3.35
4.18  9   82.3686.80
24Dostál JiříDarek Přikryl196434.325.37
5.37
4.19 11    81.9680.52
25Klimeš BedřichSokol Bukovice195635.026.07
4.12
4.22  10   80.2585.63
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.206.25
6.25
4.25 12    79.2375.47
27Macháček JiříVíno Karabina195335.226.27
4.32
4.25  11   79.1187.15
28Paloncý PavelKVS Šumperk OB198435.296.34
2.51
4.264     78.7177.40
29Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195035.516.56
4.35
4.28   2  77.4688.39
30Tichý ViktorHoral Šumperk197136.057.10
7.10
4.30 13    76.6672.82
31Pavlas JiříTatran Písařov198236.087.13
7.13
4.31 14    76.4972.65
32Hejtmánek JiříVíno Karabina196936.517.56
7.56
4.36 15    74.0470.12
33Hejral JosefPERPO Bludov195936.578.02
6.07
4.37  12   73.7076.64
34Churavý MiroslavHoral Šumperk195937.008.05
6.10
4.37  13   73.5376.46
35Medlík CtiradASPV OA Šumperk195837.108.15
6.20
4.38  14   72.9676.82
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195637.188.23
6.28
4.39  15   72.5078.23
37Pernica PavelPERPO Bludov194937.428.47
6.26
4.42   3  71.1483.57
38Bartoň EduardŠtíty195137.518.56
6.35
4.43   4  70.6281.16
39Klučka ZdeněkŠumperk197637.579.02
9.02
4.44 16    70.2866.24
40Genčur LubošŠumperk196238.189.23
7.28
4.47  16   69.0869.36
41Pur VáclavŠumperk195538.199.24
7.29
4.47  17   69.0375.88
42Bednářová DanaUniverzita Olomouc197938.329.37
0.00
4.49 1    68.2983.69
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.449.49
0.00
4.50    1 67.6087.57
44Březina VladimírSeverka Šumperk195839.1110.16
8.21
4.53  18   66.0770.18
45Fišnar JanLoučná195439.2610.31
8.36
4.55  19   65.2173.23
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB196339.3310.38
10.38
4.56 17    64.8164.13
47Dobeš MartinKVS Šumperk OB197640.0211.07
11.07
5.00 18    63.1658.90
48Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195040.3411.39
9.18
5.04   5  61.3473.70
49Komárková EvaSKP Šumperk195841.0512.10
0.00
5.08  1   59.5785.04
50Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196241.0912.14
10.19
5.08  20   59.3459.60
51Fišnar JiříKouty195041.3412.39
10.18
5.11   6  57.9270.59
52Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196341.4412.49
0.39
5.13  2   57.3578.28
53Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195942.3513.40
11.45
5.19  21   54.4457.84
54Šuba LiborŠumperk195344.5215.57
14.02
5.36  22   46.6456.84
55Tesařová MarieKVS Šumperk OB198444.5415.59
0.00
5.361     46.5271.71
56Škopová JaroslavaEgon Team196645.0016.05
3.55
5.37  3   46.1865.60
57Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196445.0616.11
4.01
5.38  4   45.8467.42
58Klimešová AlenaSokol Bukovice196346.4317.48
5.38
5.50  5   40.3263.78
59Súč JiříAtletika Šumperk198651.0022.05
18.22
6.225     25.6728.82
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198753.3924.44
8.45
6.422     16.6257.96
61Novotná PetraBludov198657.1028.15
12.16
7.083     4.6044.86
62Dohanková KateřinaSbor apošt. církve Záb.198757.1028.15
12.16
7.084     4.6048.68
63Novotná IvanaBludov198557.1028.15
12.16
7.085     4.6040.81