Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Na honěnou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
11. 09. 2002, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197516.550.00
0.00
3.23 1    
2Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198317.490.54
0.54
3.33 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197317.530.58
0.58
3.34 3    
4Kašpar TomášSki Klub Šumperk197317.581.03
1.03
3.35 4    
5Růžička MartinČeská Ves198318.001.05
1.05
3.36 5    
6Čmakal FrantišekBludov197718.191.24
1.24
3.39 6    
7Březina VojtěchSeverka Šumperk198618.241.29
0.00
3.401     
8Krejčí MartinTTC Olomouc197818.341.39
1.39
3.42 7    
9Mátl PavelKVS Šumperk OB196818.391.44
1.44
3.43 8    
10Fišnar RomanLoučná198318.501.55
1.55
3.46 9    
11Drážný LadislavTatran Písařov195918.531.58
0.00
3.46  1   
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk195919.012.06
0.08
3.48  2   
13Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198519.072.12
0.43
3.492     
14Fišnar JiříKouty197619.102.15
2.15
3.50 10    
15Hejl JanŠumperk195319.192.24
0.26
3.51  3   
16Ondrášek MilanSK DAMA sport198519.222.27
0.58
3.523     
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.232.28
2.28
3.52 11    
18Tichý ViktorHoral Šumperk197119.362.41
2.41
3.55 12    
19Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195819.402.45
0.47
3.56  4   
20Šalplachta JindřichFenix Jeseník194719.492.54
0.00
3.57   1  
21Mazák LukášSokol Hrabenov198619.563.01
1.32
3.594     
22Podešva VladimírPOS Šumperk195419.583.03
1.05
3.59  5   
23Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197420.053.10
3.10
4.01 13    
24Kechrt Tomᚊumperk198120.083.13
3.13
4.01 14    
25Tříska OndřejLoučná198620.193.24
1.55
4.035     
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196720.243.29
3.29
4.04 15    
27Růžička KarelČeská Ves195620.353.40
1.42
4.07  6   
28Strachota MichalSeverka Šumperk198320.393.44
3.44
4.07 16    
29Sporek MiroslavFagus195420.473.52
1.54
4.09  7   
30Orava VítZŠ Ruda198820.503.55
2.26
4.106     
31Koštoval JiříJeseník195120.543.59
1.05
4.10   2  
32Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195021.214.26
1.32
4.16   3  
33Genčur RomanKVS Šumperk OB198721.274.32
3.03
4.177     
34Matúšů JaroslavSMP Šumperk197521.324.37
4.37
4.18 17    
35Pernica PavelPERPO Bludov194921.334.38
1.44
4.18   4  
36Růžička LukášKVS Šumperk OB197821.394.44
4.44
4.19 18    
37Krátký PetrZŠ Ruda198721.404.45
3.16
4.208     
38Hejtmánek JiříVíno Karabina196921.414.46
4.46
4.20 19    
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196821.484.53
4.53
4.21 20    
40Medlík CtiradASPV OA Šumperk195821.514.56
2.58
4.22  8   
41Macháček JiříVíno Karabina195321.555.00
3.02
4.23  9   
42Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195622.175.22
3.24
4.27  10   
43Praus LuděkFK Bohutín196822.275.32
5.32
4.29 21    
44Krumer MiroslavOstrov194922.325.37
2.43
4.30   5  
45Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196622.365.41
5.41
4.31 22    
46Langmann OndřejPivní peruť197322.445.49
5.49
4.32 23    
47Kašpar Tomᚊumperk197222.465.51
5.51
4.33 24    
48Herbst ManfredJesdrev194122.505.55
0.00
4.34    1 
49Pospíšil PetrZŠ Ruda198822.596.04
4.35
4.359     
50Minář LeošZŠ Ruda197323.066.11
6.11
4.37 25    
51Lerch VladislavŽST Olomouc194823.106.15
3.21
4.38   6  
52Paloncý PavelKVS Šumperk OB196323.206.25
6.25
4.40 26    
53Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.266.31
4.33
4.41  11   
54Křivohlávek PavelBK Bludov197023.456.50
6.50
4.45 27    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh194223.476.52
0.57
4.45    2 
56Březina VladimírSeverka Šumperk195823.557.00
5.02
4.47  12   
57Bednářová DanaUniverzita Olomouc197923.587.03
0.00
4.47 1    
58Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195324.127.17
5.19
4.50  13   
59Merta JaroslavESPRO Jeseník193524.127.17
1.22
4.50    3 
60Koutný VojtěchPřerov195824.127.17
5.19
4.50  14   
61Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196224.387.43
5.45
4.55  15   
62Janů ZdeněkHoral Šumperk195724.467.51
5.53
4.57  16   
63Tomíšek JindřichHanácká kyselka193924.497.54
1.59
4.57    4 
64Komárková EvaSKP Šumperk195824.578.02
0.00
4.59  1   
65Dobeš MartinKVS Šumperk OB197625.128.17
8.17
5.02 28    
66Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196325.188.23
0.21
5.03  2   
67Straka JosefŠumperk193925.328.37
2.42
5.06    5 
68Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196426.299.34
1.32
5.17  3   
69Březina ZdeněkChromeč196126.5710.02
8.04
5.23  17   
70Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195927.0110.06
8.08
5.24  18   
71Ševčík PavelHoral Šumperk196329.5412.59
12.59
5.58 29    
72Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198730.3113.36
0.00
6.061