Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kaskády
09. 10. 2002, 17.00
Neumannova.cz, Šumperk areál na Vyhlídce
7000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž197625.540.00
0.00
3.42 1    
2Abrahám LuděkSK Hronov197525.580.04
0.04
3.42 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197326.200.26
0.26
3.45 3    
4Kašpar TomášSki Klub Šumperk197326.370.43
0.43
3.48 4    
5Březina VojtěchSeverka Šumperk198626.460.52
0.00
3.491     
6Novák JanVysoký Potok198227.471.53
1.53
3.58 5    
7Macek JanLoko Zábřeh198028.132.19
2.19
4.01 6    
8Drážný LadislavTatran Písařov195928.152.21
0.00
4.02  1   
9Mikulka JosefŠumperk194928.152.21
0.00
4.02   1  
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197528.202.26
2.26
4.02 7    
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk195929.013.07
0.46
4.08  2   
12Podešva VladimírPOS Šumperk195429.063.12
0.51
4.09  3   
13Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196729.393.45
3.45
4.14 8    
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197430.034.09
4.09
4.17 9    
15Mazák LukášSokol Hrabenov198630.555.01
4.09
4.252     
16Tichý ViktorHoral Šumperk197130.585.04
5.04
4.25 10    
17Mazák JosefŠumperk195931.065.12
2.51
4.26  4   
18Sporek MiroslavFagus195431.215.27
3.06
4.28  5   
19Praus LuděkFK Bohutín196832.016.07
6.07
4.34 11    
20Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195032.136.19
3.58
4.36   2  
21Macháček JiříVíno Karabina195332.366.42
4.21
4.39  6   
22Hejtmánek JiříVíno Karabina196932.567.02
7.02
4.42 12    
23Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195633.017.07
4.46
4.43  7   
24Šimek VladimírDOLS Šumperk197533.207.26
7.26
4.45 13    
25Lerch VladislavŽST Olomouc194833.427.48
5.27
4.48   3  
26Paloncý PavelKVS Šumperk OB196333.598.05
8.05
4.51 14    
27Ollé LudvíkKdos Kovoškoda193934.098.15
0.00
4.52    1 
28Srovnal OtakarLoko Zábřeh194234.238.29
0.14
4.54    2 
29Březina VladimírSeverka Šumperk195835.019.07
6.46
5.00  8   
30Stejskal AntonínVíno Karabina194935.369.42
7.21
5.05   4  
31Křivohlávek PavelBK Bludov197035.489.54
9.54
5.06 15    
32Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196235.499.55
7.34
5.07  9   
33Koutný VojtěchPřerov195836.2710.33
8.12
5.12  10   
34Tomíšek JindřichHanácká kyselka193937.1011.16
3.01
5.18    3 
35Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196337.4111.47
0.00
5.23  1   
36Krňávková EvaSalón Zdena197538.0312.09
0.00
5.26 1    
37Komárková EvaSKP Šumperk195838.5012.56
1.09
5.32  2   
38Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196439.5414.00
2.13
5.42  3   
39Škop VladimírŠumperk195445.2719.33
17.12
6.29  11   
40Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198747.1521.21
0.00
6.451