Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Na honěnou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
13. 10. 2002, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
16000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.360.00
0.00
1.51 1    
2Kašpar TomášSki Klub Šumperk197329.460.10
0.10
1.51 2    
3Růžička MartinČeská Ves198329.550.19
0.19
1.52 3    
4Drážný LadislavTatran Písařov195930.190.43
0.00
1.53  1   
5Holý AdamBohutín198430.270.51
0.00
1.541     
6Novák JanVysoký Potok198230.511.15
1.15
1.55 4    
7Mikulka JosefŠumperk194931.101.34
0.00
1.56   1  
8Macek JanLoko Zábřeh198031.241.48
1.48
1.57 5    
9Březina VojtěchSeverka Šumperk198631.321.56
1.05
1.582     
10Málek JiříSporton Šumperk198231.452.09
2.09
1.59 6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk195431.552.19
1.36
1.59  2   
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.582.22
1.39
1.59  3   
13Rak ZdeněkPostřelmov195331.592.23
1.40
1.59  4   
14Hejl JanŠumperk195332.252.49
2.06
2.01  5   
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk195632.483.12
2.29
2.03  6   
16Horáček TomášSki klub Šumperk198332.513.15
3.15
2.03 7    
17Strachota PetrSeverka Šumperk198733.003.24
2.33
2.033     
18Mazák LukášSokol Hrabenov198633.153.39
2.48
2.044     
19Strachota MichalSeverka Šumperk198333.273.51
3.51
2.05 8    
20Tichý ViktorHoral Šumperk197133.384.02
4.02
2.06 9    
21Růžička KarelČeská Ves195633.454.09
3.26
2.06  7   
22Sporek MiroslavFagus195434.144.38
3.55
2.08  8   
23Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.314.55
4.55
2.09 10    
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.535.17
5.17
2.10 11    
25Krátký Jaroslav197835.315.55
5.55
2.13 12    
26Aleš DavidKVS Šumperk OB197535.366.00
6.00
2.13 13    
27Sadílek OtaActivity Lanškroun194635.576.21
4.47
2.14   2  
28Pernica PavelPERPO Bludov194936.316.55
5.21
2.16   3  
29Macháček JiříVíno Karabina195337.357.59
7.16
2.20  9   
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.258.49
0.00
2.24    1 
31Růžička LukášKVS Šumperk OB197838.479.11
9.11
2.25 14    
32Březina VladimírSeverka Šumperk195838.499.13
8.30
2.25  10   
33Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195339.139.37
8.54
2.27  11   
34Bednářová DanaUniverzita Olomouc197939.179.41
0.00
2.27 1    
35Stejskal AntonínVíno Karabina194939.4610.10
8.36
2.29   4  
36Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196240.2010.44
10.01
2.31  12   
37Novotná IvanaBludov198541.0111.25
0.00
2.331     
38Krňávková EvaSalón Zdena197541.3511.59
2.18
2.35 2    
39Strachotová EvaSeverka Šumperk196041.4512.09
0.00
2.36  1   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka193941.5212.16
3.27
2.37    2 
41Komárková EvaSKP Šumperk195842.0512.29
0.20
2.37  2   
42Novotná PetraBludov198643.0913.33
2.08
2.412     
43Macháčková AnnaVíno Karabina198446.4917.13
5.48
2.553     
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice193647.3017.54
9.05
2.58    3 
45Tonová ZdeňkaSalón Zdena195848.3018.54
6.45
3.01  3