Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Horokros
20. 10. 2002, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horák OndřejAK Kroměříž197558.110.00
0.00
3.38 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197559.050.54
0.54
3.41 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196161.473.36
0.00
3.51  1   
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197362.093.58
3.58
3.53 3    
5Macek JanLoko Zábřeh198062.354.24
4.24
3.54 4    
6Kašpar TomášSki Klub Šumperk197362.424.31
4.31
3.55 5    
7Růžička MartinČeská Ves198363.135.02
5.02
3.57 6    
8Král VáclavSeverka Šumperk198263.305.19
5.19
3.58 7    
9Drážný LadislavTatran Písařov195964.356.24
2.48
4.02  2   
10Mikulka JosefŠumperk194965.036.52
0.00
4.03   1  
11Axman KarelSkup Olomouc198365.277.16
7.16
4.05 8    
12Novák JanVysoký Potok198266.248.13
8.13
4.09 9    
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk195966.348.23
4.47
4.09  3   
14Rak ZdeněkPostřelmov195367.209.09
5.33
4.12  4   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197567.489.37
9.37
4.14 10    
16Březina VojtěchSeverka Šumperk198668.019.50
0.00
4.151     
17Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195868.089.57
6.21
4.15  5   
18Tichý ViktorHoral Šumperk197168.4710.36
10.36
4.17 11    
19Link RenéRožnov pod Radhoštěm196269.1010.59
7.23
4.19  6   
20Koštoval JiříJeseník195169.1211.01
4.09
4.19   2  
21Málek JiříSporton Šumperk198270.1912.08
12.08
4.23 12    
22Podešva VladimírPOS Šumperk195470.2812.17
8.41
4.24  7   
23Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195270.3712.26
5.34
4.24   3  
24Škop VladimírŠumperk195472.2314.12
10.36
4.31  8   
25Růžička KarelČeská Ves195672.5714.46
11.10
4.33  9   
26Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195073.1615.05
8.13
4.34   4  
27Horáček TomášSki klub Šumperk198373.5015.39
15.39
4.36 13    
28Mazák LukášSokol Hrabenov198674.4916.38
6.48
4.402     
29Pernica PavelPERPO Bludov194974.5116.40
9.48
4.40   5  
30Fajta PavelCSC Šumperk195774.5716.46
13.10
4.41  10   
31Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196775.0916.58
16.58
4.41 14    
32Mazák JosefŠumperk195975.4117.30
13.54
4.43  11   
33Zemánek RadekŠumperk198077.1018.59
18.59
4.49 15    
34Janů PřemyslZábřeh198077.2119.10
19.10
4.50 16    
35Hejtmánek JiříVíno Karabina196978.1820.07
20.07
4.53 17    
36Churavý MiroslavHoral Šumperk195978.4720.36
17.00
4.55  12   
37Krampla TomášOlomouc196679.1421.03
21.03
4.57 18    
38Lerch VladislavŽST Olomouc194879.2021.09
14.17
4.57   6  
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh194279.4421.33
0.00
4.59    1 
40Macháček JiříVíno Karabina195381.0222.51
19.15
5.03  13   
41Kadlčík VáclavHoral Šumperk197881.3123.20
23.20
5.05 19    
42Březina VladimírSeverka Šumperk195882.4824.37
21.01
5.10  14   
43Herbst ManfredJesdrev194182.4824.37
3.04
5.10    2 
44Mann TomášAZ Ekotherm Šumperk196584.0325.52
25.52
5.15 20    
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195384.1126.00
22.24
5.15  15   
46Stejskal AntonínVíno Karabina194984.1226.01
19.09
5.15   7  
47Bednářová DanaUniverzita Olomouc197984.2826.17
0.00
5.16 1    
48Koutný VojtěchPřerov195887.0328.52
25.16
5.26  16   
49Tomíšek JindřichHanácká kyselka193987.1529.04
7.31
5.27    3 
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196388.4130.30
0.00
5.32  1   
51Prokop JanHoral Šumperk197589.1331.02
31.02
5.34 21    
52Komárková EvaSKP Šumperk195890.4832.37
2.07
5.40  2   
53Lípa FrantišekHoral Šumperk194991.0532.54
26.02
5.41   8  
54Horáček PavelHoral Šumperk197592.5134.40
34.40
5.48 22    
55Vozda JiříKVS Šumperk OB196194.0535.54
32.18
5.52  17   
56Krňávková EvaSalón Zdena197595.5837.47
11.30
5.59 2    
57Tonová ZdeňkaSalón Zdena1958102.3744.26
13.56
6.24  3   
58Macháčková AnnaVíno Karabina1984102.5444.43
0.00
6.251