Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
5 km na dráze obchodní akademie
26. 03. 2003, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Doubravský PetrTJ Šumperk198416.100.00
0.00
3.14 1    
2Kotouč MartinOlympie Bruntál198516.260.16
0.00
3.171     
3Málek JiříSporton Team198216.430.33
0.33
3.20 2    
4Krempaský FilipAK Olomouc198516.510.41
0.25
3.222     
5Stránský AlešIscarex Česká Třebová196017.020.52
0.00
3.24  1   
6Král JindřichIscarex Česká Třebová197317.211.11
1.11
3.28 3    
7Krátký FrantišekJiskra Králíky194317.341.24
0.00
3.30    1 
8Drozd LukášDIDI Team Jeseník198117.411.31
1.31
3.32 4    
9Machul JanŠumperk198717.431.33
1.17
3.323     
10Pross DavidPorkert Skuhrov197517.431.33
1.33
3.32 5    
11Kechrt Tomᚊumperk198117.521.42
1.42
3.34 6    
12Drážný LadislavTatran Písařov195917.541.44
0.52
3.34  2   
13Křížová LucieOlympie Bruntál198717.541.44
0.00
3.341     
14Andrle JosefSK DAMA Sport198617.561.46
1.30
3.354     
15Fišnar JiříKouty197617.571.47
1.47
3.35 7    
16Šimůnek JanIscarex Česká Třebová198218.041.54
1.54
3.36 8    
17Hejl JanŠumperk195318.102.00
0.00
3.38   1  
18Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198518.122.02
1.46
3.385     
19Mazák LukášSokol Hrabenov198618.142.04
1.48
3.386     
20Hojgr BořivojŠumperk198518.142.04
1.48
3.387     
21Bubeníček JiříPorkert Skuhrov195118.152.05
0.05
3.39   2  
22Kolek PetrIscarex Česká Třebová197518.172.07
2.07
3.39 9    
23Tomanec PetrSvitavy195618.182.08
1.16
3.39  3   
24Knápek LubomírMoravolen Šumperk195918.222.12
1.20
3.40  4   
25Bielčik PetrLichkov197118.322.22
2.22
3.42 10    
26Podešva VladimírPOS Šumperk195418.342.24
1.32
3.42  5   
27Tichý ViktorHoral Šumperk197118.362.26
2.26
3.43 11    
28Koštoval JiříJeseník195118.442.34
0.34
3.44   3  
29Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197418.492.39
2.39
3.45 12    
30Růžička KarelČeská Ves195618.562.46
1.54
3.47  6   
31Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195319.103.00
1.00
3.50   4  
32Hroch AntonínHanušovice198419.183.08
3.08
3.51 13    
33Kukula ZdeněkVíno Karabina195019.223.12
1.12
3.52   5  
34Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196619.253.15
3.15
3.53 14    
35Praus LuděkFK Bohutín196819.263.16
3.16
3.53 15    
36Doleček JosefIscarex Česká Třebová197919.393.29
3.29
3.55 16    
37Valenta JiříŠumperk198619.463.36
3.20
3.578     
38Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195819.543.44
2.52
3.58  7   
39Ollé LudvíkKdos Kovoškoda193920.033.53
2.29
4.00    2 
40Macháček JiříVíno Karabina195320.033.53
1.53
4.00   6  
41Valertová IrenaTJ Šumperk198420.053.55
0.00
4.01 1    
42Paloncý PavelKVS Šumperk OB198420.104.00
4.00
4.02 17    
43Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.234.13
2.13
4.04   7  
44Medlík CtiradASPV OA Šumperk195820.304.20
3.28
4.06  8   
45Vytlačilová LenkaIscarex Česká Třebová198420.314.21
0.26
4.06 2    
46Stejskal AntonínVíno Karabina194920.394.29
2.29
4.07   8  
47Mannlová JanaLanškroun198020.444.34
0.39
4.08 3    
48Gočaltovský LadislavVelký Újezd196020.584.48
3.56
4.11  9   
49Krumer MiroslavOstrov194921.024.52
2.52
4.12   9  
50Weinlich PavelPramet Šumperk198821.054.55
4.39
4.139     
51Fišnar JanLoučná195421.064.56
4.04
4.13  10   
52Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195621.185.08
4.16
4.15  11   
53Navrátil LadislavŠumperk196621.245.14
5.14
4.16 18    
54Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová194822.196.09
0.00
4.27  1   
55Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196222.416.31
5.39
4.32  12   
56Ostřanský JosefSeverka Šumperk194322.436.33
5.09
4.32    3 
57Tomíšek JindřichHanácká kyselka193922.466.36
5.12
4.33    4 
58Březina VladimírSeverka Šumperk195822.486.38
5.46
4.33  13   
59Novotná IvanaBludov198522.516.41
4.57
4.342     
60Březina JiříSK Přerov193922.596.49
5.25
4.35    5 
61Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196423.066.56
0.47
4.37  2   
62Komárková EvaSKP Šumperk195823.137.03
0.54
4.38  3   
63Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196323.327.22
1.13
4.42  4   
64Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194923.507.40
5.40
4.46   10  
65Březina ZdeněkChromeč196124.288.18
7.26
4.53  14   
66Osladil StanislavVíno Karabina195024.328.22
6.22
4.54   11  
67Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198724.538.43
6.59
4.583