Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Kros gymnázia
02. 04. 2003, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Vacek MartinIscarex Česká Třebová196924.560.00
0.00
4.09 1    
2Málek JiříSporton Team198225.400.44
0.44
4.16 2    
3Stránský AlešIscarex Česká Třebová196025.571.01
0.00
4.19  1   
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.071.11
0.00
4.21    1 
5Novák JanVysoký Potok198226.101.14
1.14
4.21 3    
6Fišnar JiříKouty197626.461.50
1.50
4.27 4    
7Čmakal FrantišekBludov197726.511.55
1.55
4.28 5    
8Čechal MilanIscarex Česká Třebová195927.122.16
1.15
4.32  2   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197527.192.23
2.23
4.33 6    
10Drážný LadislavTatran Písařov195927.392.43
1.42
4.36  3   
11Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197428.073.11
3.11
4.41 7    
12Genčur RomanKVS Šumperk OB198729.114.15
0.00
4.511     
13Sporek MiroslavFagus195429.124.16
3.15
4.52  4   
14Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196629.154.19
4.19
4.52 8    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195829.174.21
3.20
4.52  5   
16Hejl JanŠumperk195329.354.39
0.00
4.55   1  
17Ondrášek MilanSK DAMA sport198529.354.39
0.24
4.552     
18Černocký JanGymnázium Šumperk198729.414.45
0.30
4.563     
19Křížová LucieOlympie Bruntál198729.424.46
0.00
4.571     
20Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195329.474.51
0.12
4.57   2  
21Rozehnal MarekGymnázium Šumperk198630.205.24
1.09
5.034     
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196830.545.58
5.58
5.09 9    
23Praus LuděkFK Bohutín196831.006.04
6.04
5.10 10    
24Kukula ZdeněkVíno Karabina195031.026.06
1.27
5.10   3  
25Macháček JiříVíno Karabina195331.036.07
1.28
5.10   4  
26Klučka ZdeněkŠumperk197631.366.40
6.40
5.16 11    
27Valenta JiříŠumperk198632.227.26
3.11
5.235     
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198232.257.29
7.29
5.24 12    
29Šimek VladimírDOLS Šumperk197532.297.33
7.33
5.24 13    
30Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195632.387.42
6.41
5.26  6   
31Vytlačilová LenkaIscarex Česká Třebová198433.198.23
0.00
5.33 1    
32Srovnal OtakarLoko Zábřeh194233.248.28
7.17
5.34    2 
33Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196234.029.06
8.05
5.40  7   
34Hančl JanGymnázium Šumperk198734.229.26
5.11
5.436     
35Žák MiroslavŠumperk198234.279.31
9.31
5.44 14    
36Janů ZdeněkHoral Šumperk195734.299.33
8.32
5.44  8   
37Ostřanský JosefSeverka Šumperk194334.379.41
8.30
5.46    3 
38Král VojtěchSeverka Šumperk198834.469.50
5.35
5.477     
39Březina VladimírSeverka Šumperk195834.529.56
8.55
5.48  9   
40Hroudný StanislavGymnázium Šumperk198736.1611.20
7.05
6.028     
41Voráč JanSeverka Šumperk198636.1711.21
7.06
6.029     
42Fišnar JiříKouty195036.2811.32
6.53
6.04   5  
43Komárková EvaSKP Šumperk195836.3911.43
0.00
6.06  1   
44Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196437.5412.58
1.15
6.19  2   
45Dobeš MartinKVS Šumperk OB197638.1013.14
13.14
6.21 15    
46Novotná IvanaBludov198538.3213.36
8.50
6.252     
47Filipiová EvaGymnázium Šumperk198639.3414.38
9.52
6.353     
48Osladil StanislavVíno Karabina195041.0116.05
11.26
6.50   6  
49Novák MichalDols Šumperk197341.0916.13
16.13
6.51 16    
50Novotná MarieBludov198541.1416.18
11.32
6.524     
51Macháčková AnnaKVS Šumperk198441.1716.21
7.58
6.52 2    
52Březina ZdeněkChromeč196141.5617.00
15.59
6.59  10   
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195842.1017.14
5.31
7.01  3