Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na honěnou
09. 04. 2003, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk - chata Koliba
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krejčí MartinTTC Olomouc197837.110.00
0.00
4.07 1    
2Málek JiříSporton Team198239.031.52
1.52
4.20 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197339.132.02
2.02
4.21 3    
4Fišnar JiříKouty197639.332.22
2.22
4.23 4    
5Knápek LubomírMoravolen Šumperk195940.143.03
0.00
4.28  1   
6Drážný LadislavTatran Písařov195940.463.35
0.32
4.31  2   
7Koštoval JiříJeseník195141.023.51
0.00
4.33   1  
8Mazák LukášSokol Hrabenov198641.053.54
0.00
4.331     
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.154.04
4.04
4.35 5    
10Genčur RomanKVS Šumperk OB198741.234.12
0.18
4.352     
11Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196641.294.18
4.18
4.36 6    
12Růžička KarelČeská Ves195641.524.41
1.38
4.39  3   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195842.145.03
2.00
4.41  4   
14Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195342.155.04
1.13
4.41   2  
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198242.265.15
5.15
4.42 7    
16Sporek MiroslavFagus195442.375.26
2.23
4.44  5   
17Podešva VladimírPOS Šumperk195442.375.26
2.23
4.44  6   
18Andrle JosefSK DAMA Sport198642.495.38
1.44
4.453     
19Praus LuděkFK Bohutín196843.095.58
5.58
4.47 8    
20Březina VojtěchSeverka Šumperk198643.596.48
2.54
4.534     
21Klučka ZdeněkŠumperk197644.157.04
7.04
4.55 9    
22Kukula ZdeněkVíno Karabina195044.387.27
3.36
4.57   3  
23Hejtmánek JiříVíno Karabina196945.107.59
7.59
5.01 10    
24Macháček JiříVíno Karabina195345.248.13
4.22
5.02   4  
25Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196845.518.40
8.40
5.05 11    
26Šimek VladimírDOLS Šumperk197546.549.43
9.43
5.12 12    
27Valenta JiříŠumperk198647.029.51
5.57
5.135     
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195647.2310.12
7.09
5.15  7   
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.5410.43
0.00
5.19    1 
30Lerch VladislavŽST Olomouc194848.1211.01
7.10
5.21   5  
31Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198548.1411.03
7.09
5.216     
32Krumer MiroslavOstrov194949.1512.04
8.13
5.28   6  
33Ostřanský JosefSeverka Šumperk194349.3112.20
1.37
5.30    2 
34Martiňák JosefŠumperk198050.0212.51
12.51
5.33 13    
35Březina VladimírSeverka Šumperk195851.0713.56
10.53
5.40  8   
36Kukula MarcelVíno Karabina197351.3314.22
14.22
5.43 14    
37Fišnar JiříKouty195052.0014.49
10.58
5.46   7  
38Žák MiroslavŠumperk198252.0514.54
14.54
5.47 15    
39Prokop JanHoral Šumperk197552.4615.35
15.35
5.51 16    
40Navrátil LadislavŠumperk196653.0415.53
15.53
5.53 17    
41Herbst ManfredJesdrev194153.0515.54
5.11
5.53    3 
42Komárková EvaSKP Šumperk195853.0915.58
0.00
5.54  1   
43Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196453.2816.17
0.19
5.56  2   
44Březina ZdeněkChromeč196154.1417.03
14.00
6.01  9   
45Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196355.0617.55
1.57
6.07  3   
46Dobeš MartinKVS Šumperk OB197655.5418.43
18.43
6.12 18    
47Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194956.1119.00
15.09
6.14   8  
48Novotná MarieBludov198556.1319.02
0.00
6.141     
49Macháčková AnnaKVS Šumperk198457.5520.44
0.00
6.26 1    
50Tonová ZdeňkaSalón Zdena195859.5422.43
6.45
6.39  4