Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2003

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
12. 10. 2003, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášDukla Liberec197728.210.00
0.00
2.50 1    
2Málek JiříSporton Team198229.030.42
0.42
2.54 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.261.05
1.05
2.56 3    
4Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197329.441.23
1.23
2.58 4    
5Březina VojtěchSeverka Šumperk198630.031.42
0.00
3.001     
6Král VáclavSeverka Šumperk198230.131.52
1.52
3.01 5    
7Knápek LubomírMoravolen Šumperk195930.402.19
0.00
3.04  1   
8Čmakal FrantišekBludov197731.042.43
2.43
3.06 6    
9Gebr MilanZábřeh195431.082.47
0.28
3.06  2   
10Mikulka JosefŠumperk194931.112.50
0.00
3.07   1  
11Drážný LadislavTatran Písařov195931.122.51
0.32
3.07  3   
12Vošický PavelSK DAMA sport197531.233.02
3.02
3.08 7    
13Tempír FrantišekŠtíty194931.293.08
0.18
3.08   2  
14Spáčil RadekSKP Šumperk197131.453.24
3.24
3.10 8    
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk195632.083.47
1.28
3.12  4   
16Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk196632.093.48
3.48
3.12 9    
17Koštoval JiříJeseník195132.334.12
1.22
3.15   3  
18Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196232.344.13
1.54
3.15  5   
19Axmann DavidSKSV198932.404.19
2.37
3.162     
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196732.534.32
4.32
3.17 10    
21Genčur RomanKVS Šumperk OB198733.204.59
3.17
3.203     
22Kukula ZdeněkVíno Karabina195033.245.03
2.13
3.20   4  
23Hejl JanŠumperk195333.275.06
2.16
3.20   5  
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.185.57
5.57
3.25 11    
25Schon JiříŠumperk198334.416.20
6.20
3.28 12    
26Klučka ZdeněkŠumperk197635.196.58
6.58
3.31 13    
27Klein MartinSki klub Šumperk198935.287.07
5.25
3.324     
28Kukula MarcelVíno Karabina197336.067.45
7.45
3.36 14    
29Lacina BřetislavŠumperk196136.127.51
5.32
3.37  6   
30Valenta JiříŠumperk198636.157.54
6.12
3.375     
31Pernica PavelPERPO Bludov194936.197.58
5.08
3.37   6  
32Macháček JiříVíno Karabina195336.238.02
5.12
3.38   7  
33Ostřanský JosefSeverka Šumperk194336.408.19
0.00
3.40    1 
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195636.498.28
6.09
3.40  7   
35Hřebíčková HanaŠumperk197736.558.34
0.00
3.41 1    
36Herbst ManfredJesdrev194137.168.55
0.36
3.43    2 
37Gebrová ZuzanaZábřeh198537.229.01
0.00
3.441     
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.329.11
0.52
3.45    3 
39Novotná IvanaBludov198537.379.16
0.15
3.452     
40Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196238.2610.05
7.46
3.50  8   
41Mazák LukášSokol Hrabenov198638.5110.30
8.48
3.536     
42Krňávková EvaSalón Zdena197538.5810.37
2.03
3.53 2    
43Novotná PetraBludov198639.0210.41
1.40
3.543     
44Březina VladimírSeverka Šumperk195839.1310.52
8.33
3.55  9   
45Stejskal AntonínVíno Karabina194939.2711.06
8.16
3.56   8  
46Horvátová BlankaZábřeh197340.4912.28
3.54
4.04 3    
47Stejskalová RadkaZem. universita198041.5513.34
5.00
4.11 4    
48Hofmanová JanaŠumperk197542.1013.49
5.15
4.13 5    
49Strachotová EvaSeverka Šumperk196042.1513.54
0.00
4.13  1   
50Komárková EvaSKP Šumperk195843.1514.54
1.00
4.19  2   
51Osladil StanislavVíno Karabina195044.5716.36
13.46
4.29   9  
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice193646.3318.12
9.53
4.39    4 
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195849.2621.05
7.11
4.56  3   
54Hašek VáclavSudkov194450.2422.03
19.13
5.02   10