Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Jarní kros Písařova
28. 04. 2004, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí197836.300.00
0.00
3.19 1    
2Málek JiříSalón Zdena198239.162.46
2.46
3.34 2    
3Kolek PetrIscarex Česká Třebová197539.453.15
3.15
3.36 3    
4Abrahám LuděkSK Hronov197540.183.48
3.48
3.39 4    
5Krátký FrantišekJiskra Králíky194340.514.21
0.00
3.42    1 
6Tejchman JakubFénix Jeseník198840.564.26
0.00
3.431     
7Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí195341.014.31
0.00
3.43   1  
8Mikulka JosefŠumperk194941.074.37
0.06
3.44   2  
9Březina VojtěchSeverka Šumperk198641.284.58
0.32
3.462     
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195841.555.25
0.00
3.48  1   
11Fišnar JiříKouty197642.035.33
5.33
3.49 5    
12Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196742.045.34
5.34
3.49 6    
13Zapalač MartinFénix Jeseník198642.125.42
1.16
3.503     
14Strachota JaroslavSeverka Šumperk195642.165.46
0.21
3.50  2   
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník194742.386.08
1.37
3.52   3  
16Gebr MilanZábřeh195442.456.15
1.44
3.53   4  
17Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196242.596.29
1.04
3.54  3   
18Koštoval JiříJeseník195143.076.37
2.06
3.55   5  
19Srovnal OtakarLoko Zábřeh197544.127.42
7.42
4.01 7    
20Dostál JiříDarek Přikryl196444.237.53
2.28
4.02  4   
21Mazák LukášSokol Hrabenov198644.498.19
3.53
4.044     
22Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196744.518.21
8.21
4.04 8    
23Klučka ZdeněkŠumperk197646.3110.01
10.01
4.13 9    
24Kukula ZdeněkVíno Karabina195046.4010.10
5.39
4.14   6  
25Kukula MarcelVíno Karabina197346.4510.15
10.15
4.15 10    
26Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198047.1310.43
0.00
4.17 1    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196847.2910.59
10.59
4.19 11    
28Kalousek TomášAZ Ekotherm Šumperk197747.5411.24
11.24
4.21 12    
29Lerch VladislavŽST Olomouc194848.3712.07
7.36
4.25   7  
30Komárek JaromírKVS Šumperk OB194949.2312.53
8.22
4.29   8  
31Černohousová PetraSZŽ Šumperk197749.3813.08
2.25
4.30 2    
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195649.5013.20
7.55
4.31  5   
33Krumer MiroslavOstrov194950.0913.39
9.08
4.33   9  
34Macháček JiříVíno Karabina195350.3114.01
9.30
4.35   10  
35Stejskal AntonínVíno Karabina194950.5414.24
9.53
4.37   11  
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh194251.1714.47
10.26
4.39    2 
37Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193653.1216.42
12.21
4.50    3 
38Pávek PetrTJ Písařov199053.3117.01
12.35
4.515     
39Novák JosefČervená Voda195954.4418.14
12.49
4.58  6   
40Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196355.1218.42
0.00
5.01  1   
41Vykydal KvětoslavSokol Temenice193663.1126.41
22.20
5.44    4 
42Ševčík PavelHoral Šumperk196365.2528.55
23.30
5.56  7   
43Tonová ZdeňkaSalón Zdena195866.0729.37
10.55
6.00  2   
44Felklová JarmilaSalón Zdena196069.2132.51
14.09
6.18  3