Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2004

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Senovou
01. 09. 2004, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž197618.070.00
0.00
4.31 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198618.540.47
0.00
4.431     
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196119.010.54
0.00
4.45  1   
4Zapalač MartinFénix Jeseník198619.121.05
0.18
4.482     
5Tejchman JakubFénix Jeseník198819.321.25
0.38
4.533     
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.421.35
1.35
4.55 2    
7Macek JanLoko Zábřeh198019.481.41
1.41
4.57 3    
8Král VáclavSeverka Šumperk198219.521.45
1.45
4.58 4    
9Vošický PavelSK DAMA sport197519.531.46
1.46
4.58 5    
10Čmakal FrantišekBludov197720.041.57
1.57
5.01 6    
11Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198520.112.04
2.04
5.02 7    
12Málek JiříSalón Zdena198220.222.15
2.15
5.05 8    
13Mazák LukášSokol Hrabenov198620.252.18
1.31
5.064     
14Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197320.272.20
2.20
5.06 9    
15Kechrt Tomᚊumperk198120.372.30
2.30
5.09 10    
16Genčur RomanKVS Šumperk OB198720.522.45
1.58
5.135     
17Mikulka JosefŠumperk194921.012.54
0.00
5.15   1  
18Pospíšil FilipAtletika Šumperk198221.093.02
3.02
5.17 11    
19Gebr MilanZábřeh195421.153.08
0.14
5.18   2  
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197521.403.33
3.33
5.25 12    
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník194721.523.45
0.51
5.28   3  
22Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196621.553.48
3.48
5.28 13    
23Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196221.573.50
2.56
5.29  2   
24Schon JiříŠumperk198321.593.52
3.52
5.29 14    
25Ondrášek MilanLibina198522.224.15
4.15
5.35 15    
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196722.294.22
4.22
5.37 16    
27Dostál JiříDarek Přikryl196422.334.26
3.32
5.38  3   
28Vénos KamilŠumperk197622.524.45
4.45
5.43 17    
29Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196723.014.54
4.54
5.45 18    
30Knápek LubomírMoravolen Šumperk195923.044.57
4.03
5.46  4   
31Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.275.20
4.26
5.51  5   
32Kukula ZdeněkVíno Karabina195023.475.40
2.46
5.56   4  
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196824.065.59
5.59
6.01 19    
34Klučka ZdeněkŠumperk197624.156.08
6.08
6.03 20    
35Lacina BřetislavŠumperk196124.426.35
5.41
6.10  6   
36Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198124.436.36
6.36
6.10 21    
37Mazák JosefŠumperk195924.506.43
5.49
6.12  7   
38Černohousová PetraSZŽ Šumperk197725.006.53
0.00
6.15 1    
39Pečenka LiborZHB Radegast196125.066.59
6.05
6.16  8   
40Brandejský TomášKVS Šumperk199125.177.10
6.23
6.196     
41Kukula MarcelVíno Karabina197325.267.19
7.19
6.21 22    
42Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199025.377.30
6.43
6.247     
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195625.517.44
6.50
6.27  9   
44Březina VladimírSeverka Šumperk195826.067.59
7.05
6.31  10   
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk195826.158.08
7.14
6.33  11   
46Svoboda ZdeněkJeseník197526.168.09
8.09
6.34 23    
47Macháček JiříVíno Karabina195326.228.15
5.21
6.35   5  
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193626.278.20
0.00
6.36    1 
49Stejskal AntonínVíno Karabina194926.308.23
5.29
6.37   6  
50Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196426.348.27
0.00
6.38  1   
51Galuszka IvanSalon Zdena195626.388.31
7.37
6.39  12   
52Krňávková EvaSalón Zdena197526.438.36
1.43
6.40 2    
53Brandejský MilanTemenice196527.179.10
9.10
6.49 24    
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh194227.589.51
1.31
6.59    2 
55Kautz MichalGymnázium Šumperk198928.0710.00
9.13
7.018     
56Nezhyba LuděkŠumperk197428.4210.35
10.35
7.10 25    
57Baďura JanFénix Jeseník198729.4711.40
10.53
7.269     
58Horvátová BlankaZábřeh197330.0912.02
5.09
7.32 3    
59Genčur LubošŠumperk196230.1812.11
11.17
7.34  13   
60Medlíková MilenaSeverka Šumperk195830.3812.31
4.04
7.39  2   
61Březina ZdeněkChromeč196130.5412.47
11.53
7.43  14   
62Zatloukal Tomᚊumperk196731.0713.00
13.00
7.46 26    
63Macháčková AnnaKVS Šumperk198431.2213.15
6.22
7.50 4    
64Felklová JarmilaSalón Zdena196033.0014.53
6.26
8.15  3   
65Ženčáková MarieSalón Zdena196833.2115.14
6.47
8.20  4   
66Ševčík PavelHoral Šumperk196333.2515.18
14.24
8.21  15   
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice193634.0615.59
7.39
8.31    3 
68Tonová ZdeňkaSalón Zdena195835.3717.30
9.03
8.54  5