Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2004

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
08. 09. 2004, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Baďura JanFénix Jeseník198717.410.00
0.00
3.321     
2Málek JiříSalón Zdena198217.540.13
0.00
3.34 1    
3Krejčí MartinTTC Olomouc197817.560.15
0.02
3.35 2    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk198618.000.19
0.19
3.362     
5Macek JanLoko Zábřeh198018.160.35
0.22
3.39 3    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.240.43
0.30
3.40 4    
7Čmakal FrantišekBludov197718.471.06
0.53
3.45 5    
8Andrle JosefSK DAMA Sport198618.491.08
1.08
3.453     
9Kautz MichalGymnázium Šumperk198918.541.13
1.13
3.464     
10Genčur RomanKVS Šumperk OB198718.571.16
1.16
3.475     
11Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197319.031.22
1.09
3.48 6    
12Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198519.151.34
1.21
3.51 7    
13Pospíšil FilipAtletika Šumperk198219.211.40
1.27
3.52 8    
14Chytil DavidGymnázium Šumperk198719.211.40
1.40
3.526     
15Ondrášek MilanLibina198519.221.41
1.28
3.52 9    
16Jokl Tomᚊumperk198219.401.59
1.46
3.56 10    
17Gebr MilanZábřeh195419.442.03
0.00
3.56   1  
18Dostál JiříDarek Přikryl196419.462.05
0.00
3.57  1   
19Zika JosefZábřeh197119.482.07
1.54
3.57 11    
20Kechrt Tomᚊumperk198119.492.08
1.55
3.57 12    
21Zapalač MartinFénix Jeseník198619.502.09
2.09
3.587     
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.032.22
2.09
4.00 13    
23Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.062.25
0.20
4.01  2   
24Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.092.28
0.25
4.01   2  
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196220.112.30
0.25
4.02  3   
26Schon JiříŠumperk198320.112.30
2.17
4.02 14    
27Drážný LadislavTatran Písařov195920.162.35
0.30
4.03  4   
28Knápek LubomírMoravolen Šumperk195920.232.42
0.37
4.04  5   
29Klimeš MichalHS Jeseníky196320.282.47
0.42
4.05  6   
30Brzobohatý PavelŠumperk197220.292.48
2.35
4.05 15    
31Černocký JanGymnázium Šumperk198720.342.53
2.53
4.068     
32Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196720.362.55
2.42
4.07 16    
33Jersák Pavel198020.382.57
2.44
4.07 17    
34Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195220.392.58
0.55
4.07   3  
35Koštoval JiříJeseník195120.402.59
0.56
4.08   4  
36Hejl JanŠumperk195320.503.09
1.06
4.10   5  
37Frýbort JiříFry-sport Team197720.543.13
3.00
4.10 18    
38Strachota JaroslavSeverka Šumperk195620.563.15
1.10
4.11  7   
39Hejtmánek JiříVíno Karabina196921.123.31
3.18
4.14 19    
40Kukula ZdeněkVíno Karabina195021.173.36
1.33
4.15   6  
41Vozda JiříKVS Šumperk OB196121.303.49
1.44
4.18  8   
42Mazák LukášSokol Hrabenov198621.363.55
3.55
4.199     
43Vénos KamilŠumperk197621.444.03
3.50
4.20 20    
44Kukula MarcelVíno Karabina197321.584.17
4.04
4.23 21    
45Pečenka LiborZHB Radegast196122.004.19
2.14
4.24  9   
46Brandejský TomášKVS Šumperk199122.034.22
4.22
4.2410     
47Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195322.214.40
2.37
4.28   7  
48Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198122.314.50
4.37
4.30 22    
49Lacina BřetislavŠumperk196122.445.03
2.58
4.32  10   
50Pernica PavelPERPO Bludov194923.075.26
3.23
4.37   8  
51Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195623.095.28
3.23
4.37  11   
52Soural Stanislav196423.145.33
3.28
4.38  12   
53Lerch VladislavŽST Olomouc194823.175.36
3.33
4.39   9  
54Černohousová PetraSZŽ Šumperk197723.265.45
0.00
4.41 1    
55Macháček JiříVíno Karabina195323.295.48
3.45
4.41   10  
56Herbst ManfredJesdrev194123.365.55
0.00
4.43    1 
57Gebrová ZuzanaZábřeh198523.576.16
0.31
4.47 2    
58Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199023.586.17
6.17
4.4711     
59Březina VladimírSeverka Šumperk195824.056.24
4.19
4.49  13   
60Medlík CtiradASPV OA Šumperk195824.086.27
4.22
4.49  14   
61Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196424.156.34
0.00
4.51  1   
62Pávek PetrTJ Písařov199024.196.38
6.38
4.5112     
63Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193624.206.39
0.44
4.52    2 
64Krňávková EvaSalón Zdena197524.477.06
1.21
4.57 3    
65Stejskal AntonínVíno Karabina194924.567.15
5.12
4.59   11  
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh194225.007.19
1.24
5.00    3 
67Kroul JosefZábřeh197325.017.20
7.07
5.00 23    
68Křivohlávek PavelNový Malín197026.018.20
8.07
5.12 24    
69Genčur LubošŠumperk196226.038.22
6.17
5.12  15   
70Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195326.078.26
6.23
5.13   12  
71Šimůnek JanIscarex Česká Třebová198226.308.49
8.36
5.18 25    
72Strachotová EvaSeverka Šumperk196026.318.50
2.16
5.18  2   
73Vozdová KláraKVS Šumperk198927.289.47
0.00
5.291     
74Březina ZdeněkChromeč196127.4210.01
7.56
5.32  16   
75Macháčková AnnaKVS Šumperk198427.4710.06
4.21
5.33 4    
76Zatloukal Tomᚊumperk196728.2910.48
10.35
5.41 26    
77Ženčáková MarieSalón Zdena196828.5911.18
4.44
5.47  3   
78Felklová JarmilaSalón Zdena196029.0811.27
4.53
5.49  4   
79Ševčík PavelHoral Šumperk196329.3811.57
9.52
5.55  17   
80Vykydal KvětoslavSokol Temenice193629.4912.08
6.13
5.57    4 
81Srovnalová LibušeLoko Zábřeh194434.5017.09
10.35
6.58  5