Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kašpicův běh
22. 09. 2004, 17.00
SkiKlub Šumperk, Nad Temenicí, U křížku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk198630.450.00
0.00
3.501     
2Málek JiříSalón Zdena198231.040.19
0.00
3.53 1    
3Baďura JanFénix Jeseník198731.150.30
0.30
3.542     
4Macek JanLoko Zábřeh198031.410.56
0.37
3.57 2    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.551.10
0.51
3.59 3    
6Vošický PavelSK DAMA sport197532.151.30
1.11
4.01 4    
7Drážný LadislavTatran Písařov195932.572.12
0.00
4.07  1   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.152.30
0.18
4.09  2   
9Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196233.442.59
0.47
4.13  3   
10Kautz MichalGymnázium Šumperk198933.483.03
3.03
4.133     
11Axmann DavidSKSV198933.583.13
3.13
4.144     
12Dostál JiříDarek Přikryl196434.123.27
1.15
4.16  4   
13Klučka ZdeněkŠumperk197634.213.36
3.17
4.17 5    
14Zika JosefZábřeh197134.323.47
3.28
4.19 6    
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník194734.323.47
0.00
4.19   1  
16Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.454.00
3.41
4.20 7    
17Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196635.124.27
4.08
4.24 8    
18Kunčar JakubPSK Šumperk197536.265.41
5.22
4.33 9    
19Valenta JiříŠumperk198636.395.54
5.54
4.345     
20Hejtmánek JiříVíno Karabina196936.566.11
5.52
4.37 10    
21Hejl JanŠumperk195337.066.21
2.34
4.38   2  
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.126.27
6.08
4.39 11    
23Kukula MarcelVíno Karabina197337.376.52
6.33
4.42 12    
24Macháček JiříVíno Karabina195339.368.51
5.04
4.57   3  
25Březina VladimírSeverka Šumperk195839.479.02
6.50
4.58  5   
26Medlík CtiradASPV OA Šumperk195840.049.19
7.07
5.00  6   
27Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196441.0710.22
0.00
5.08  1   
28Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193642.4612.01
0.00
5.20    1 
29Hřebíčková HanaŠumperk197743.2912.44
0.00
5.26 1    
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.5613.11
1.10
5.29    2 
31Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195349.0918.24
14.37
6.08   4  
32Březina ZdeněkChromeč196149.1918.34
16.22
6.09  7   
33Ženčáková MarieSalón Zdena196849.2718.42
8.20
6.10  2   
34Vykydal KvětoslavSokol Temenice193650.2419.39
7.38
6.18    3 
35Felklová JarmilaSalón Zdena196050.4119.56
9.34
6.20  3   
36Tonová ZdeňkaSalón Zdena195852.0521.20
10.58
6.30  4   
37Ševčík PavelHoral Šumperk196353.3322.48
20.36
6.41  8