Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2004

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
10. 10. 2004, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk198629.240.00
0.00
2.561     
2Macek JanLoko Zábřeh198029.400.16
0.00
2.58 1    
3Čmakal FrantišekBludov197729.550.31
0.15
2.59 2    
4Vošický PavelSK DAMA sport197529.560.32
0.16
2.59 3    
5Málek JiříSalón Zdena198230.080.44
0.28
3.00 4    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.130.49
0.33
3.01 5    
7Mikulka JosefŠumperk194930.190.55
0.00
3.01   1  
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197330.210.57
0.41
3.02 6    
9Gebr MilanZábřeh195430.291.05
0.10
3.02   2  
10Drážný LadislavTatran Písařov195930.361.12
0.00
3.03  1   
11Genčur RomanKVS Šumperk OB198730.561.32
1.32
3.052     
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.001.36
0.24
3.06  2   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.021.38
0.26
3.06  3   
14Kechrt Tomᚊumperk198131.131.49
1.33
3.07 7    
15Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196231.141.50
0.38
3.07  4   
16Klučka ZdeněkŠumperk197631.362.12
1.56
3.09 8    
17Trojek KarelTristyle Šumperk198131.452.21
2.05
3.10 9    
18Mazák LukášSokol Hrabenov198631.502.26
2.26
3.113     
19Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196631.552.31
2.15
3.11 10    
20Axmann DavidSKSV198932.142.50
2.50
3.134     
21Zika JosefZábřeh197132.313.07
2.51
3.15 11    
22Klimeš MichalHS Jeseníky196332.523.28
2.16
3.17  5   
23Koštoval JiříJeseník195132.573.33
2.38
3.17   3  
24Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.053.41
3.25
3.18 12    
25Šalplachta JindřichFenix Jeseník194733.244.00
3.05
3.20   4  
26Fajta PavelCSC Šumperk195733.434.19
3.07
3.22  6   
27Kukula MarcelVíno Karabina197333.504.26
4.10
3.23 13    
28Frýbort JiříFry-sport Team197733.584.34
4.18
3.23 14    
29Kukula ZdeněkVíno Karabina195034.004.36
3.41
3.24   5  
30Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195334.044.40
3.45
3.24   6  
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.064.42
4.26
3.24 15    
32Hejtmánek JiříVíno Karabina196934.084.44
4.28
3.24 16    
33Valenta JiříŠumperk198634.084.44
4.44
3.245     
34Kulík VladislavCykloklub Morava197334.164.52
4.36
3.25 17    
35Schon JiříŠumperk198334.164.52
4.36
3.25 18    
36Souček JanSeverka Šumperk196534.455.21
5.05
3.28 19    
37Komárek JaromírKVS Šumperk OB194935.356.11
5.16
3.33   7  
38Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198136.086.44
6.28
3.36 20    
39Lacina BřetislavŠumperk196136.206.56
5.44
3.38  7   
40Gebrová ZuzanaZábřeh198536.267.02
0.00
3.38 1    
41Macháček JiříVíno Karabina195336.437.19
6.24
3.40   8  
42Březina VladimírSeverka Šumperk195836.537.29
6.17
3.41  8   
43Herbst ManfredJesdrev194137.007.36
0.00
3.42    1 
44Medlík CtiradASPV OA Šumperk195837.167.52
6.40
3.43  9   
45Lerch VladislavŽST Olomouc194837.248.00
7.05
3.44   9  
46Černohousová PetraSZŽ Šumperk197737.388.14
1.12
3.45 2    
47Hřebíčková HanaŠumperk197737.398.15
1.13
3.45 3    
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193637.538.29
0.53
3.47    2 
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.158.51
1.15
3.49    3 
50Březina JanSeverka Šumperk198438.228.58
8.42
3.50 21    
51Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195638.529.28
8.16
3.53  10   
52Krňávková EvaSalón Zdena197538.589.34
2.32
3.53 4    
53Paloncý PavelKVS Šumperk OB196339.219.57
8.45
3.56  11   
54Křivohlávek PavelNový Malín197041.3612.12
11.56
4.09 22    
55Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196342.1312.49
0.00
4.13  1   
56Zatloukal Tomᚊumperk196744.4215.18
15.02
4.28 23    
57Macháčková AnnaKVS Šumperk198445.2115.57
8.55
4.32 5    
58Vykydal KvětoslavSokol Temenice193645.3516.11
8.35
4.33    4 
59Hašek VáclavSudkov194447.0717.43
10.07
4.42    5 
60Felklová JarmilaSalón Zdena196047.2518.01
5.12
4.44  2   
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena195847.4918.25
5.36
4.46  3   
62Srovnalová LibušeLoko Zábřeh194454.1224.48
11.59
5.25  4