Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
5 km na dráze obchodní akademie
30. 03. 2005, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Razým LukášIscarex Česká Třebová197915.420.00
0.00
3.08 1    
2Blaha TomášAK Kroměříž197615.510.09
0.09
3.10 2    
3Polách RostislavSK DAMA sport197516.040.22
0.22
3.12 3    
4Král VojtěchSeverka Šumperk198816.130.31
0.00
3.141     
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová196916.170.35
0.35
3.15 4    
6Horáček MichalIscarex Česká Třebová197516.210.39
0.39
3.16 5    
7Král JindřichIscarex Česká Třebová197317.031.21
1.21
3.24 6    
8Stránský AlešIscarex Česká Třebová196017.081.26
0.00
3.25  1   
9Chytil DavidGymnázium Šumperk198717.261.44
1.13
3.292     
10Vrbecký AdamŠumperk198417.271.45
1.45
3.29 7    
11Berka MichalTTB Jeseník197317.532.11
2.11
3.34 8    
12Šrojer ZdeněkSO Klášterec198017.562.14
2.14
3.35 9    
13Genčur RomanKVS Šumperk OB198717.572.15
1.44
3.353     
14Kolek PetrIscarex Česká Třebová197518.072.25
2.25
3.37 10    
15Čmakal FrantišekBludov197718.072.25
2.25
3.37 11    
16Zika JosefZábřeh197118.082.26
2.26
3.37 12    
17Štěpánek ZdeněkŠumperk198518.092.27
2.27
3.37 13    
18Drážný LadislavTatran Písařov195918.102.28
1.02
3.38  2   
19Mazák LukášSokol Hrabenov198618.112.29
2.29
3.38 14    
20Kechrt Tomᚊumperk198118.152.33
2.33
3.39 15    
21Brzobohatý PavelZábřeh197218.202.38
2.38
3.40 16    
22Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195818.262.44
1.18
3.41  3   
23Gebr MilanGebříci Zábřeh195418.302.48
0.00
3.42   1  
24Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196618.433.01
3.01
3.44 17    
25Nétek RostislavŠumperk198518.503.08
3.08
3.46 18    
26Dostál JiříBC Morava196418.503.08
1.42
3.46  4   
27Pečenka LiborKHB Radegast196119.003.18
1.52
3.48  5   
28Křížová LucieOlympie Bruntál198719.083.26
0.00
3.491     
29Knápek LubomírMoravolen Šumperk195919.093.27
2.01
3.49  6   
30Strachota JaroslavSeverka Šumperk195619.113.29
2.03
3.50  7   
31Černocký JanGymnázium Šumperk198719.303.48
3.17
3.544     
32Schon JiříŠumperk198319.303.48
3.48
3.54 19    
33Šimůnek JanIscarex Česká Třebová198219.323.50
3.50
3.54 20    
34Tarant LadislavLíšnice196019.333.51
2.25
3.54  8   
35Konopa JiříAtletika Šumperk198619.484.06
4.06
3.57 21    
36Frýbort JiříFry-sport Team197719.534.11
4.11
3.58 22    
37Vysoudil OldřichŠumperk196120.054.23
2.57
4.01  9   
38Fikejz VladimírŽamberk195720.064.24
2.58
4.01  10   
39Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.074.25
1.37
4.01   2  
40Rozehnal MarekGymnázium Šumperk198620.224.40
4.40
4.04 23    
41Sporek MiroslavFagus195420.234.41
1.53
4.04   3  
42Vozda JiříKVS Šumperk OB196120.254.43
3.17
4.05  11   
43Brandejský TomášKVS Šumperk199120.284.46
4.15
4.055     
44Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195320.475.05
2.17
4.09   4  
45Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh198520.485.06
0.00
4.09 1    
46Bendová KarolínaGymnázium Šumperk198720.555.13
1.47
4.112     
47Pávek PetrTJ Písařov199021.075.25
4.54
4.136     
48Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196421.125.30
0.00
4.14  1   
49Macháček JiříVíno Karabina195321.155.33
2.45
4.15   5  
50Kukula MarcelVíno Karabina197321.225.40
5.40
4.16 24    
51Pospíchal JaromírSokol195921.415.59
4.33
4.20  12   
52Medlík CtiradASPV OA Šumperk195821.516.09
4.43
4.22  13   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196222.026.20
4.54
4.24  14   
54Filipiová EvaGymnázium Šumperk198622.106.28
1.22
4.26 2    
55Bielčík JindřichLichkov194022.156.33
0.00
4.27    1 
56Herbst ManfredJesdrev194122.166.34
0.01
4.27    2 
57Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195622.186.36
5.10
4.27  15   
58Březina VladimírSeverka Šumperk195822.276.45
5.19
4.29  16   
59Brandejský MilanTemenice196522.427.00
5.34
4.32  17   
60Křivohlávek PavelNový Malín197023.157.33
7.33
4.39 25    
61Stejskal AntonínVíno Karabina194923.167.34
4.46
4.39   6  
62Krňávková EvaSalón Zdena197523.257.43
2.37
4.41 3    
63Král JosefIscarex Česká Třebová194023.267.44
1.11
4.41    3 
64Štarha VítězslavSeverka Šumperk196624.178.35
8.35
4.51 26    
65Březina ZdeněkSalix196124.198.37
7.11
4.51  18   
66Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194924.228.40
5.52
4.52   7  
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196324.298.47
3.17
4.53  2   
68Komárková EvaSKP Šumperk195824.368.54
3.24
4.55  3   
69Medlíková MilenaSeverka Šumperk195824.418.59
3.29
4.56  4   
70Vykydal KvětoslavSokol Temenice193624.499.07
2.34
4.57    4 
71Axmanová KarlaŠumperk198725.129.30
6.04
5.023     
72Zatloukalová PetraGymnázium Šumperk198725.129.30
6.04
5.024     
73Ženčáková MarieSalón Zdena196825.359.53
4.23
5.07  5   
74Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198727.1711.35
8.09
5.275