Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova
27. 04. 2005, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Čmakal FrantišekBludov197739.580.00
0.00
3.38 1    
2Tejchman JakubFénix Jeseník198840.240.26
0.00
3.401     
3Kechrt Tomᚊumperk198140.520.54
0.54
3.42 2    
4Macek JanLoko Zábřeh198041.111.13
1.13
3.44 3    
5Gebr MilanGebříci Zábřeh195441.221.24
0.00
3.45   1  
6Berka MichalTTB Jeseník197341.411.43
1.43
3.47 4    
7Mazák LukášSokol Hrabenov198641.441.46
1.46
3.47 5    
8Mikulka JosefŠumperk194941.471.49
0.25
3.47   2  
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195841.551.57
0.00
3.48  1   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197542.542.56
2.56
3.54 6    
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk195942.572.59
1.02
3.54  2   
12Genčur RomanKVS Šumperk OB198743.253.27
3.01
3.562     
13Schon JiříŠumperk198343.453.47
3.47
3.58 7    
14Dostál JiříBC Morava196444.134.15
2.18
4.01  3   
15Valenta JiříŠumperk198644.484.50
4.50
4.04 8    
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník194745.045.06
3.42
4.05   3  
17Kulík VladislavCK Morava197345.165.18
5.18
4.06 9    
18Hejl JanŠumperk195345.395.41
4.17
4.09   4  
19Sporek MiroslavFagus195445.535.55
4.31
4.10   5  
20Pečenka LiborKHB Radegast196146.196.21
4.24
4.12  4   
21Kukula ZdeněkVíno Karabina195046.406.42
5.18
4.14   6  
22Vysoudil OldřichŠumperk196147.107.12
5.15
4.17  5   
23Vozda JiříKVS Šumperk OB196147.387.40
5.43
4.19  6   
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196847.527.54
7.54
4.21 10    
25Kukula MarcelVíno Karabina197348.128.14
8.14
4.22 11    
26Šmíd VítězslavŠumperk198948.318.33
8.07
4.243     
27Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195351.1211.14
9.50
4.39   7  
28Macháček JiříVíno Karabina195351.1411.16
9.52
4.39   8  
29Březina VladimírSeverka Šumperk195851.3611.38
9.41
4.41  7   
30Novák JosefČervená Voda195952.4212.44
10.47
4.47  8   
31Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193652.5412.56
0.00
4.48    1 
32Stejskal AntonínVíno Karabina194953.0013.02
11.38
4.49   9  
33Srovnal OtakarLoko Zábřeh194253.4713.49
0.53
4.53    2 
34Dobeš MartinKVS Šumperk OB197654.1014.12
14.12
4.55 12    
35Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195456.0016.02
14.38
5.05   10  
36Komárková EvaSKP Šumperk195856.0916.11
0.00
5.06  1   
37Březina ZdeněkSalix196164.1624.18
22.21
5.50  9   
38Tonová ZdeňkaSalón Zdena195867.1027.12
11.01
6.06  2