Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2005

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh AZ Ekothermu
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
14. 09. 2005, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197516.510.00
0.00
3.22 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198617.470.56
0.56
3.33 2    
3Chytil DavidGymnázium Šumperk198717.521.01
0.00
3.341     
4Axman KarelSki-OB Šternberk198317.541.03
1.03
3.34 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.021.11
1.11
3.36 4    
6Baďura JanFénix Jeseník198718.121.21
0.20
3.382     
7Král VáclavSeverka Šumperk198218.181.27
1.27
3.39 5    
8Kechrt Tomᚊumperk198118.461.55
1.55
3.45 6    
9Macek JanLoko Zábřeh198019.052.14
2.14
3.49 7    
10Genčur RomanKVS Šumperk OB198719.072.16
1.15
3.493     
11Axmann DavidSKSV198919.252.34
1.33
3.534     
12Gebr MilanGebříci Zábřeh195419.332.42
0.00
3.54   1  
13Zika JosefZábřeh197119.352.44
2.44
3.55 8    
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196619.372.46
2.46
3.55 9    
15Frýbort JiříFry-sport Team197719.432.52
2.52
3.56 10    
16Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197419.482.57
2.57
3.57 11    
17Dostál JiříBC Morava196419.502.59
0.00
3.58  1   
18Ondrášek MilanLibina198520.123.21
3.21
4.02 12    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk195920.153.24
0.25
4.03  2   
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196220.273.36
0.37
4.05  3   
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.483.57
1.15
4.09   2  
22Mazák LukášSokol Hrabenov198621.054.14
4.14
4.13 13    
23Pavlas JiříSK Pašerák Písařov198221.064.15
4.15
4.13 14    
24Sporek MiroslavFagus195421.074.16
1.34
4.13   3  
25Hejl JanŠumperk195321.164.25
1.43
4.15   4  
26Kukula MarcelVíno Karabina197321.184.27
4.27
4.15 15    
27Kozák DanielGymnázium Šumperk198821.244.33
3.32
4.165     
28Minář MartinGymnázium Šumperk198821.264.35
3.34
4.176     
29Hejtmánek JiříVíno Karabina196921.304.39
4.39
4.18 16    
30Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196821.374.46
4.46
4.19 17    
31Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198021.494.58
0.00
4.21 1    
32Aleš DavidKVS Šumperk OB197522.105.19
5.19
4.26 18    
33Pečenka LiborKHB Radegast196122.185.27
2.28
4.27  4   
34Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198122.215.30
5.30
4.28 19    
35Langmann OndřejPivní peruť197322.475.56
5.56
4.33 20    
36Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh198522.536.02
1.04
4.34 2    
37Růžička KarelČeská Ves195622.566.05
3.06
4.35  5   
38Doležel Zdeněk198123.116.20
6.20
4.38 21    
39Procházková DanielaSK Nové Město197723.156.24
1.26
4.39 3    
40Macháček JiříVíno Karabina195323.176.26
3.44
4.39   5  
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195623.266.35
3.36
4.41  6   
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193623.446.53
0.00
4.44    1 
43Březina VladimírSeverka Šumperk195823.587.07
4.08
4.47  7   
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB196323.597.08
4.09
4.47  8   
45Brandejský MilanTemenice196524.177.26
4.27
4.51  9   
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194224.247.33
0.40
4.52    2 
47Lerch VladislavČD Olomouc194824.357.44
5.02
4.55   6  
48Březina DavidŠumperk198624.367.45
7.45
4.55 22    
49Březina ZdeněkSalix196125.058.14
5.15
5.01  10   
50Křivohlávek PavelNový Malín197025.118.20
8.20
5.02 23    
51Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195425.208.29
5.47
5.04   7  
52Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195325.368.45
6.03
5.07   8  
53Fučík ZdeněkDelta Real195625.498.58
5.59
5.09  11   
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196326.109.19
0.00
5.14  1   
55Vozdová KláraKVS Šumperk198926.429.51
0.00
5.201     
56Ženčáková MarieSalón Zdena196829.0812.17
2.58
5.49  2   
57Metelková IvanaVrbno196129.1212.21
3.02
5.50  3   
58Felklová JarmilaSalón Zdena196029.5113.00
3.41
5.58  4   
59Vykydal KvětoslavSokol Temenice193630.3613.45
6.52
6.07    3 
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198731.4914.58
5.07
6.212     
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.2515.34
6.15
6.29  5