Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Běh Markovicou
12. 04. 2006, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197533.090.00
0.00
3.18 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197933.470.38
0.38
3.22 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198234.131.04
1.04
3.25 3    
4Chytil DavidGymnázium Šumperk198736.153.06
3.06
3.37 4    
5Čmakal FrantišekBludov197736.213.12
3.12
3.38 5    
6Macek JanLoko Zábřeh198036.233.14
3.14
3.38 6    
7Bielčik PetrLichkov197136.293.20
3.20
3.38 7    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196637.294.20
0.00
3.44  1   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197537.354.26
4.26
3.45 8    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195837.394.30
0.10
3.45  2   
11Dostál JiříBC Morava196438.004.51
0.31
3.48  3   
12Brokeš RostislavSK Rampušák196238.125.03
0.43
3.49  4   
13Mazák LukášSokol Hrabenov198638.405.31
5.31
3.52 9    
14Ondrášek MilanLibina198538.445.35
5.35
3.52 10    
15Kechrt TomášFry Sport Team198138.515.42
5.42
3.53 11    
16Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195939.085.59
1.39
3.54  5   
17Tempír FrantišekŠtíty194939.276.18
0.00
3.56   1  
18Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199039.336.24
0.00
3.571     
19Sporek MiroslavFagus195440.247.15
0.57
4.02   2  
20Genčur RomanKVS Šumperk OB198740.467.37
7.37
4.04 12    
21Knápek LubomírMoravolen Šumperk195940.547.45
3.25
4.05  6   
22Hnilica PřemekKVS Šumperk OB199141.278.18
1.54
4.082     
23Hejl JanŠumperk195341.368.27
2.09
4.09   3  
24Kukula ZdeněkVíno Karabina195041.498.40
2.22
4.10   4  
25Pavlík RadekKVS Šumperk OB196842.028.53
8.53
4.12 13    
26Pečenka LiborKHB Radegast196142.389.29
5.09
4.15  7   
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196842.449.35
9.35
4.16 14    
28Brandejský TomášAtletika Šumperk199143.089.59
3.35
4.183     
29Bendová KarolínaGymnázium Šumperk198743.4210.33
0.00
4.22 1    
30Kozlanský RomanZábřeh196244.5111.42
7.22
4.29  8   
31Felkl LuděkSalon Zdena196045.2112.12
7.52
4.32  9   
32Fischer IvoCK Rampušák199045.3912.30
6.06
4.334     
33Bielčík JindřichLichkov194045.4712.38
0.00
4.34    1 
34Březina VladimírSeverka Šumperk195845.5112.42
8.22
4.35  10   
35Svoboda ZdeněkJeseník197545.5912.50
12.50
4.35 15    
36Březina ZdeněkSalix196146.0312.54
8.34
4.36  11   
37Macháček JiříVíno Karabina195346.0412.55
6.37
4.36   5  
38Kostecký JanŠumperk199146.1413.05
6.41
4.375     
39Mátl MartinKVS Šumperk199046.1713.08
6.44
4.376     
40Hecl MilošNový Malín197646.1813.09
13.09
4.37 16    
41Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195346.3213.23
7.05
4.39   6  
42Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195646.3613.27
7.09
4.39   7  
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194246.4013.31
0.53
4.40    2 
44Krňávková EvaTrisk Olomouc197549.3116.22
5.49
4.57 2    
45Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193650.3117.22
4.44
5.03    3 
46Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196350.5617.47
0.00
5.05  1   
47Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195651.2318.14
11.56
5.08   8  
48Strachotová EvaSeverka Šumperk196051.4018.31
0.44
5.10  2   
49Horvátová BlankaZábřeh197354.0420.55
10.22
5.24 3    
50Krobotová PetraSZŠ Šumperk198856.0722.58
0.00
5.361     
51Metelková IvanaVrbno196156.5523.46
5.59
5.41  3   
52Metelková ZuzanaVrbno198557.3324.24
13.51
5.45 4    
53Vykydal KvětoslavSokol Temenice193659.0125.52
13.14
5.54    4 
54Tonová ZdeňkaSalón Zdena195861.1428.05
10.18
6.07  4   
55Felklová JarmilaSalón Zdena196062.2429.15
11.28
6.14  5