Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Na honěnou
03. 05. 2006, 17.00
KVS Šumperk, Koliba
9000 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB197930.580.00
0.00
3.26 1    
2Chytil DavidGymnázium Šumperk198732.301.32
1.32
3.36 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.431.45
1.45
3.38 3    
4Čmakal FrantišekBludov197732.531.55
1.55
3.39 4    
5Macek JanLoko Zábřeh198033.042.06
2.06
3.40 5    
6Dostál JiříBC Morava196433.122.14
0.00
3.41  1   
7Březina VojtěchSeverka Šumperk198633.152.17
2.17
3.41 6    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.202.22
2.22
3.42 7    
9Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195934.163.18
1.04
3.48  2   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.183.20
1.06
3.48  3   
11Kechrt TomášFry Sport Team198134.203.22
3.22
3.48 8    
12Strachota JaroslavSeverka Šumperk195634.503.52
0.00
3.52   1  
13Tejchman JakubFénix Jeseník198835.074.09
0.00
3.541     
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk195935.244.26
2.12
3.56  4   
15Hejl JanŠumperk195336.515.53
2.01
4.05   2  
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník194737.016.03
2.11
4.06   3  
17Sporek MiroslavFagus195437.196.21
2.29
4.08   4  
18Brokeš RostislavSK Rampušák196237.306.32
4.18
4.10  5   
19Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199037.376.39
2.30
4.102     
20Schon JiříFry Sport Team198337.446.46
6.46
4.11 9    
21Plhal PetrŠumperk197438.207.22
7.22
4.15 10    
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196838.217.23
7.23
4.15 11    
23Plhal DavidNový Malín197538.487.50
7.50
4.18 12    
24Bendová KarolínaGymnázium Šumperk198738.567.58
0.00
4.19 1    
25Felkl LuděkSalon Zdena196039.318.33
6.19
4.23  6   
26Kukula MarcelVíno Karabina197339.458.47
8.47
4.25 13    
27Vozda JiříKVS Šumperk OB196139.508.52
6.38
4.25  7   
28Kukula ZdeněkVíno Karabina195039.548.56
5.04
4.26   5  
29Komárek OndřejPraha198239.589.00
9.00
4.26 14    
30Kostecký JanŠumperk199140.139.15
5.06
4.283     
31Macháček JiříVíno Karabina195340.159.17
5.25
4.28   6  
32Pečenka LiborKHB Radegast196140.319.33
7.19
4.30  8   
33Hecl MilošNový Malín197640.359.37
9.37
4.30 15    
34Mátl MartinKVS Šumperk199040.489.50
5.41
4.324     
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB196341.2010.22
8.08
4.35  9   
36Stejskal AntonínVíno Karabina194941.3310.35
6.43
4.37   7  
37Březina ZdeněkSalix196142.0611.08
8.54
4.40  10   
38Březina VladimírSeverka Šumperk195842.1811.20
9.06
4.42  11   
39Svoboda ZdeněkJeseník197542.3211.34
11.34
4.43 16    
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.4911.51
0.00
4.45    1 
41Fischer IvoCK Rampušák199043.4912.51
8.42
4.525     
42Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195444.0513.07
9.15
4.53   8  
43Křivohlávek PavelNový Malín197044.4313.45
13.45
4.58 17    
44Krňávková EvaTrisk Olomouc197545.2014.22
6.24
5.02 2    
45Vozdová KláraKVS Šumperk198945.3714.39
0.00
5.041     
46Strachotová EvaSeverka Šumperk196046.2415.26
0.00
5.09  1   
47Krobotová PetraSZŠ Šumperk198846.3415.36
0.57
5.102     
48Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196346.4515.47
0.21
5.11  2   
49Komárková EvaSKP Šumperk195850.0919.11
3.45
5.34  3   
50Hrtáňová JanaKVS Šumperk199152.1921.21
6.42
5.483     
51Felklová JarmilaSalón Zdena196054.2823.30
8.04
6.03  4   
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice193655.0524.07
12.16
6.07    2 
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195855.5424.56
9.30
6.12  5   
54Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198758.3827.40
19.42
6.30 3