Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006

Běh za břehem
Kros gymnázia
Okolo Bótína
Běh Markovicou
Běh Zámečku
Jarní kros Písařova
Na honěnou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
10. 05. 2006, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197528.180.00
0.00
3.32 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197928.360.18
0.18
3.34 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198229.291.11
1.11
3.41 3    
4Tejchman JakubFénix Jeseník198829.411.23
0.00
3.421     
5Zapalač MartinX-air Ostrava198629.511.33
1.33
3.43 4    
6Macek JanLoko Zábřeh198030.061.48
1.48
3.45 5    
7Baďura JanFénix Jeseník198730.252.07
2.07
3.48 6    
8Čmakal FrantišekBludov197730.412.23
2.23
3.50 7    
9Březina VojtěchSeverka Šumperk198630.442.26
2.26
3.50 8    
10Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196631.032.45
0.00
3.52  1   
11Chytil DavidGymnázium Šumperk198731.032.45
2.45
3.52 9    
12Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.102.52
2.52
3.53 10    
13Kechrt TomášFry Sport Team198131.203.02
3.02
3.55 11    
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.263.08
0.23
3.55  2   
15Vošický PavelSK DAMA sport197531.363.18
3.18
3.57 12    
16Mazák LukášSokol Hrabenov198631.393.21
3.21
3.57 13    
17Dostál JiříBC Morava196432.083.50
1.05
4.01  3   
18Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195932.264.08
1.23
4.03  4   
19Ondrášek MilanLibina198532.584.40
4.40
4.07 14    
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.014.43
4.43
4.07 15    
21Knápek LubomírMoravolen Šumperk195933.255.07
2.22
4.10  5   
22Hnilica PřemekKVS Šumperk OB199133.385.20
3.57
4.122     
23Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199033.385.20
3.57
4.123     
24Genčur RomanKVS Šumperk OB198733.395.21
5.21
4.12 16    
25Šalplachta JindřichFenix Jeseník194733.505.32
0.00
4.13   1  
26Sporek MiroslavFagus195433.585.40
0.08
4.14   2  
27Hejl JanŠumperk195334.356.17
0.45
4.19   3  
28Hejtmánek JiříVíno Karabina196934.536.35
6.35
4.21 17    
29Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.086.50
6.50
4.23 18    
30Brandejský TomášAtletika Šumperk199135.307.12
5.49
4.264     
31Kukula ZdeněkVíno Karabina195035.327.14
1.42
4.26   4  
32Plhal DavidNový Malín197535.497.31
7.31
4.28 19    
33Kostecký JanŠumperk199136.087.50
6.27
4.315     
34Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198036.318.13
0.00
4.33 1    
35Plhal PetrŠumperk197436.538.35
8.35
4.36 20    
36Kukula MarcelVíno Karabina197336.578.39
8.39
4.37 21    
37Skokan PetrŠumperk197837.229.04
9.04
4.40 22    
38Hecl MilošNový Malín197637.359.17
9.17
4.41 23    
39Macháček JiříVíno Karabina195337.379.19
3.47
4.42   5  
40Kozlanský RomanZábřeh196237.519.33
6.48
4.43  6   
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195638.019.43
4.11
4.45   6  
42Bielčík JindřichLichkov194038.2910.11
0.00
4.48    1 
43Březina VladimírSeverka Šumperk195838.3310.15
7.30
4.49  7   
44Churavý MiroslavHoral Ševčík195938.3710.19
7.34
4.49  8   
45Fischer IvoCK Rampušák199038.4110.23
9.00
4.506     
46Lerch VladislavČD Olomouc194838.4510.27
4.55
4.50   7  
47Mátl MartinKVS Šumperk199038.5210.34
9.11
4.517     
48Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195339.1811.00
5.28
4.54   8  
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.0511.47
1.36
5.00    2 
50Křivohlávek PavelNový Malín197040.3112.13
12.13
5.03 24    
51Krobotová PetraSZŠ Šumperk198840.5812.40
0.00
5.071     
52Brandejská MonikaTJ Šumperk199141.1212.54
0.14
5.092     
53Krňávková EvaTrisk Olomouc197541.2413.06
4.53
5.10 2    
54Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195441.4313.25
7.53
5.12   9  
55Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195641.4313.25
7.53
5.12   10  
56Brandejský MilanTemenice196541.4713.29
10.44
5.13  9   
57Vozdová KláraKVS Šumperk198943.1714.59
2.19
5.243     
58Janů ZdeněkKVS Šumperk OB199043.5715.39
14.16
5.298     
59Komárková EvaSKP Šumperk195846.5018.32
0.00
5.51  1   
60Vykydal KvětoslavSokol Temenice193649.0620.48
10.37
6.08    3 
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena195850.5722.39
4.07
6.22  2   
62Felklová JarmilaSalón Zdena196051.0922.51
4.19
6.23  3   
63Vozda JiříKVS Šumperk OB196152.1623.58
21.13
6.32  10