Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
13. 09. 2006, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB197918.150.00
0.00
3.39 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.480.33
0.33
3.45 2    
3Chytil DavidGymnázium Šumperk198719.050.50
0.50
3.49 3    
4Axmann DavidSKSV198919.181.03
0.00
3.511     
5Čmakal FrantišekBludov197719.231.08
1.08
3.52 4    
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196619.241.09
0.00
3.52  1   
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195319.391.24
0.00
3.55   1  
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.431.28
1.28
3.56 5    
9Dostál JiříBC Morava196419.501.35
0.26
3.58  2   
10Bajnok VítSDH Bratrušov198620.011.46
1.46
4.00 6    
11Fišnar JiříKouty197620.051.50
1.50
4.01 7    
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.101.55
0.46
4.02  3   
13Skýva PetrSkiOB Šternberk196520.141.59
0.50
4.02  4   
14Pavlík RadekKVS Šumperk OB196820.242.09
2.09
4.04 8    
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk195920.352.20
1.11
4.07  5   
16Genčur RomanKVS Šumperk OB198720.452.30
2.30
4.09 9    
17Strachota JaroslavSeverka Šumperk195620.482.33
1.09
4.09   2  
18Brandejský TomášAtletika Šumperk199120.492.34
1.31
4.092     
19Dostál LadislavMoravská Třebová195620.542.39
1.15
4.10   3  
20Brokeš RostislavSK Rampušák196220.572.42
1.33
4.11  6   
21Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199020.582.43
1.40
4.113     
22Doležel OndřejSkiOB Šternberk199221.032.48
1.45
4.124     
23Mazák LukášSokol Hrabenov198621.102.55
2.55
4.14 10    
24Kopa MichalSK Piranha bike Šumperk197521.112.56
2.56
4.14 11    
25Sporek MiroslavFagus195421.223.07
1.43
4.16   4  
26Tříska OndřejLoučná198621.393.24
3.24
4.19 12    
27Bín TomášBratrušov198321.403.25
3.25
4.20 13    
28Hejl JanŠumperk195321.413.26
2.02
4.20   5  
29Šalplachta JindřichFenix Jeseník194721.463.31
2.07
4.21   6  
30Hubáček PavelSokol Temenice197621.573.42
3.42
4.23 14    
31Plhal DavidNový Malín197522.073.52
3.52
4.25 15    
32Kostecký JanŠumperk199122.083.53
2.50
4.255     
33Hejtmánek JiříVíno Karabina196922.093.54
3.54
4.25 16    
34Skokan PetrŠumperk197822.103.55
3.55
4.26 17    
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196822.174.02
4.02
4.27 18    
36Felkl LuděkSalon Zdena196022.324.17
3.08
4.30  7   
37Hýbl JaroslavSKSU199322.334.18
3.15
4.306     
38Kukula ZdeněkVíno Karabina195022.424.27
3.03
4.32   7  
39Plhal PetrŠumperk197422.484.33
4.33
4.33 19    
40Kukula MarcelVíno Karabina197322.494.34
4.34
4.33 20    
41Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198123.004.45
4.45
4.36 21    
42Paloncý PavelKVS Šumperk OB196323.014.46
3.37
4.36  8   
43Hecl MilošNový Malín197623.104.55
4.55
4.38 22    
44Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.124.57
3.48
4.38  9   
45Brandejský MilanTemenice196523.335.18
4.09
4.42  10   
46Miča PetrSDH Bratrušov197923.375.22
5.22
4.43 23    
47Svoboda ZdeněkJeseník197523.435.28
5.28
4.44 24    
48Kozlanský RomanZábřeh196223.515.36
4.27
4.46  11   
49Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195624.055.50
4.26
4.49   8  
50Habiger PetrHrabišín197024.055.50
5.50
4.49 25    
51Březina VladimírSeverka Šumperk195824.065.51
4.42
4.49  12   
52Aleš DavidKVS Šumperk OB197524.176.02
6.02
4.51 26    
53Schneiderová BeďaSTŠ MO Moravská Třebová196524.186.03
0.00
4.51  1   
54Svita MatějZábřeh199024.186.03
5.00
4.517     
55Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk196824.246.09
0.06
4.52  2   
56Bielčík JindřichLichkov194024.256.10
0.00
4.53    1 
57Březina ZdeněkSalix196124.406.25
5.16
4.56  13   
58Křivohlávek PavelNový Malín197024.456.30
6.30
4.57 27    
59Krňávková EvaTrisk Olomouc197524.516.36
0.00
4.58 1    
60Macháček JiříVíno Karabina195325.227.07
5.43
5.04   9  
61Lerch VladislavČD Olomouc194825.397.24
6.00
5.07   10  
62Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195625.457.30
6.06
5.09   11  
63Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196326.127.57
1.54
5.14  3   
64Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195426.208.05
6.41
5.16   12  
65Krobotová PetraSZŠ Šumperk198826.278.12
0.00
5.171     
66Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198027.048.49
2.13
5.24 2    
67Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199127.259.10
0.58
5.292     
68Strachotová EvaSeverka Šumperk196027.399.24
3.21
5.31  4   
69Hrtáňová JanaKVS Šumperk199128.099.54
1.42
5.373     
70Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198729.3811.23
4.47
5.55 3    
71Václavek JiříZábřeh199031.3913.24
12.21
6.198     
72Vykydal KvětoslavSokol Temenice193631.3913.24
7.14
6.19    2 
73Felklová JarmilaSalón Zdena196032.3514.20
8.17
6.31  5