Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Běh AZ Ekothermu
20. 09. 2006, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk198631.460.00
0.00
3.58 1    
2Čmakal FrantišekBludov197732.060.20
0.20
4.00 2    
3Vošický PavelSK DAMA sport197532.090.23
0.23
4.01 3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.160.30
0.30
4.02 4    
5Axmann DavidSKSV198932.521.06
0.00
4.061     
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196632.551.09
0.00
4.06  1   
7Dostál JiříBC Morava196433.041.18
0.09
4.08  2   
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197333.141.28
1.28
4.09 5    
9Kechrt TomášFry Sport Team198133.351.49
1.49
4.11 6    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.532.07
2.07
4.14 7    
11Doležal MilanHoral Šumperk197234.072.21
2.21
4.15 8    
12Fišnar JiříKouty197634.182.32
2.32
4.17 9    
13Pavlík RadekKVS Šumperk OB196834.282.42
2.42
4.18 10    
14Brokeš RostislavSK Rampušák196234.543.08
1.59
4.21  3   
15Macek JanLoko Zábřeh198035.083.22
3.22
4.23 11    
16Bajnok VítSDH Bratrušov198635.153.29
3.29
4.24 12    
17Dostál LadislavMoravská Třebová195635.203.34
0.00
4.25   1  
18Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199035.413.55
2.49
4.272     
19Kopa MichalSK Piranha bike Šumperk197535.423.56
3.56
4.27 13    
20Sporek MiroslavFagus195436.164.30
0.56
4.32   2  
21Hejl JanŠumperk195336.424.56
1.22
4.35   3  
22Mazák LukášSokol Hrabenov198636.575.11
5.11
4.37 14    
23Langmann OndřejPivní peruť197336.595.13
5.13
4.37 15    
24Hýbl JaroslavSKSU199337.045.18
4.12
4.383     
25Kukula ZdeněkVíno Karabina195037.125.26
1.52
4.39   4  
26Vénos KamilŠumperk197637.335.47
5.47
4.41 16    
27Hejtmánek JiříVíno Karabina196937.425.56
5.56
4.42 17    
28Tříska OndřejLoučná198637.516.05
6.05
4.43 18    
29Felkl LuděkSalon Zdena196038.036.17
5.08
4.45  4   
30Kukula MarcelVíno Karabina197338.567.10
7.10
4.52 19    
31Nesporý JanZábřeh197039.017.15
7.15
4.52 20    
32Paloncý PavelKVS Šumperk OB196339.047.18
6.09
4.53  5   
33Vozda JiříKVS Šumperk OB196139.097.23
6.14
4.53  6   
34Svoboda ZdeněkJeseník197539.347.48
7.48
4.56 21    
35Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198139.437.57
7.57
4.57 22    
36Kostecký JanŠumperk199140.128.26
7.20
5.014     
37Kozlanský RomanZábřeh196240.438.57
7.48
5.05  7   
38Hnilica PřemekKVS Šumperk OB199140.559.09
8.03
5.065     
39Bielčík JindřichLichkov194040.589.12
0.00
5.07    1 
40Březina VladimírSeverka Šumperk195841.059.19
8.10
5.08  8   
41Hecl MilošNový Malín197641.109.24
9.24
5.08 23    
42Miča PetrSDH Bratrušov197941.129.26
9.26
5.09 24    
43Macháček JiříVíno Karabina195341.339.47
6.13
5.11   5  
44Křivohlávek PavelNový Malín197041.5910.13
10.13
5.14 25    
45Mátl MartinKVS Šumperk199042.0210.16
9.10
5.156     
46Stejskal AntonínVíno Karabina194942.5811.12
7.38
5.22   6  
47Březina ZdeněkSalix196143.1611.30
10.21
5.24  9   
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.1811.32
2.20
5.24    2 
49Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196343.3011.44
0.00
5.26  1   
50Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195643.5712.11
8.37
5.29   7  
51Pernica PavelPERPO Bludov194943.5712.11
8.37
5.29   8  
52Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195444.1712.31
8.57
5.32   9  
53Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198045.2213.36
0.00
5.40 1    
54Krobotová PetraSZŠ Šumperk198846.0214.16
0.00
5.451     
55Vozdová KláraKVS Šumperk198946.3514.49
0.33
5.492     
56Komárková EvaSKP Šumperk195850.2418.38
6.54
6.18  2   
57Vykydal KvětoslavSokol Temenice193655.2623.40
14.28
6.55    3