Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006

Běh za břehem
Kros gymnázia
Okolo Bótína
Běh Markovicou
Běh Zámečku
Jarní kros Písařova
Na honěnou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
27. 09. 2006, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB1979170190
0
3.31 1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk198616720299
299
3.35 2    
3Špacír LadislavLokomotiva Břeclav195516497522
0
3.38   1  
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina1966157601259
0
3.48  1   
5Dostál JiříBC Morava1964154851534
275
3.52  2   
6Bubeníček JiříSKI Skuhrov1951153301689
1167
3.54   2  
7Fišnar JiříKouty1976152501769
1769
3.56 3    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh1975151551864
1864
3.57 4    
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk1959148002219
960
4.03  3   
10Brokeš RostislavSK Rampušák1962145252494
1235
4.07  4   
11Pavlík RadekKVS Šumperk OB1968145002519
2519
4.08 5    
12Vysoudil OldřichŠumperk1961142752744
1485
4.12  5   
13Hejl JanŠumperk1953142502769
2247
4.12   3  
14Klimeš MichalHS Jeseníky1963142452774
1515
4.12  6   
15Hejtmánek JiříVíno Karabina1969142302789
2789
4.12 6    
16Pečenka LiborKHB Radegast1961141502869
1610
4.14  7   
17Dorušek PavelKlenoty Slavičín1954141402879
2357
4.14   4  
18Bajnok VítSDH Bratrušov1986140003019
3019
4.17 7    
19Knápek JaroslavProxima Team1974137033316
3316
4.22 8    
20Sporek MiroslavFagus1954136453374
2852
4.23   5  
21Kukula MarcelVíno Karabina1973134403579
3579
4.27 9    
22Nesporý JanZábřeh1970133503669
3669
4.29 10    
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968132423777
3777
4.31 11    
24Konopa JiříAtletika Šumperk1986132203799
3799
4.32 12    
25Langmann OndřejPivní peruť1973131403879
3879
4.33 13    
26Vozda JiříKVS Šumperk OB1961129304089
2830
4.38  8   
27Hecl MilošNový Malín1976129004119
4119
4.39 14    
28Kukula ZdeněkVíno Karabina1950127404279
3757
4.42   6  
29Březina VladimírSeverka Šumperk1958127304289
3030
4.42  9   
30Miča PetrSDH Bratrušov1979125404479
4479
4.47 15    
31Mátl MartinKVS Šumperk1990125034516
0
4.471     
32Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939124204599
0
4.49    1 
33Březina ZdeněkSalix1961123904629
3370
4.50  10   
34Plhal PetrŠumperk1974122154804
4804
4.54 16    
35Krňávková EvaTrisk Olomouc1975122004819
0
4.55 1    
36Křivohlávek PavelNový Malín1970121704849
4849
4.55 17    
37Kozlanský RomanZábřeh1962121604859
3600
4.56  11   
38Batěk MiroslavKocour z Rabštejna1954116805339
4817
5.08   7  
39Stejskal AntonínVíno Karabina1949116005419
4897
5.10   8  
40Kašpar JiříOrrero Tři Dvory1953113505669
5147
5.17   9  
41Vykydal KvětoslavSokol Temenice1936100187001
2402
5.59    2