Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006

Běh za břehem
Kros gymnázia
Okolo Bótína
Běh Markovicou
Běh Zámečku
Jarní kros Písařova
Na honěnou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
15. 10. 2006, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Březina VojtěchSeverka Šumperk198628.170.00
0.00
2.49 1    104.0794.90
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.441.27
1.27
2.58 2    99.1589.51
3Vošický PavelSK DAMA sport197530.262.09
2.09
3.02 3    96.7886.91
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196630.342.17
0.00
3.03  1   96.3390.07
5Dostál JiříBC Morava196430.352.18
0.01
3.03  2   96.2791.56
6Čmakal FrantišekBludov197730.562.39
2.39
3.05 4    95.0885.05
7Krátký FrantišekJiskra Králíky194331.122.55
0.00
3.07    1 94.18107.29
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197331.142.57
2.57
3.07 5    94.0683.94
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.142.57
0.40
3.07  3   94.0694.16
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.152.58
0.41
3.07  4   94.0193.23
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.373.20
3.20
3.09 6    92.7682.51
12Brokeš RostislavSK Rampušák196231.523.35
1.18
3.11  5   91.9288.65
13Genčur RomanKVS Šumperk OB198732.204.03
4.03
3.14 7    90.3381.03
14Vrzala MichalNový Malín197832.214.04
4.04
3.14 8    90.2879.79
15Tempír FrantišekŠtíty194932.294.12
0.00
3.14   1  89.8297.81
16Dostál LadislavMoravská Třebová195633.064.49
0.37
3.18   2  87.7389.57
17Strachota JaroslavSeverka Šumperk195633.084.51
0.39
3.18   3  87.6289.45
18Hejl JanŠumperk195333.114.54
0.42
3.19   4  87.4591.93
19Bajnok VítSDH Bratrušov198633.124.55
4.55
3.19 9    87.3976.63
20Axmann DavidSKSV198933.335.16
0.00
3.211     86.2179.54
21Kostecký JanŠumperk199134.055.48
0.32
3.242     84.4081.65
22Fajta PavelCSC Šumperk195734.055.48
3.31
3.24  6   84.4085.36
23Kukula MarcelVíno Karabina197334.105.53
5.53
3.25 10    84.1273.04
24Kukula ZdeněkVíno Karabina195034.266.09
1.57
3.26   5  83.2190.75
25Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195934.276.10
3.53
3.26  7   83.1582.33
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.346.17
6.17
3.27 11    82.7673.91
27Hýbl JaroslavSKSU199334.416.24
1.08
3.283     82.3687.90
28Pur VáclavŠumperk195534.466.29
2.17
3.28   6  82.0884.93
29Felkl LuděkSalon Zdena196034.566.39
4.22
3.29  8   81.5179.79
30Šalplachta JindřichFenix Jeseník194735.046.47
2.35
3.30   7  81.0691.68
31Mátl MartinKVS Šumperk199035.427.25
2.09
3.344     78.9173.66
32Kopa MichalSK Piranha bike Šumperk197536.097.52
7.52
3.36 12    77.3965.67
33Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198136.208.03
8.03
3.38 13    76.7764.99
34Miča PetrSDH Bratrušov197936.208.03
8.03
3.38 14    76.7764.99
35Komárek JaromírKVS Šumperk OB194936.428.25
4.13
3.40   8  75.5284.56
36Březina ZdeněkSalix196137.489.31
7.14
3.46  9   71.7968.89
37Březina VladimírSeverka Šumperk195837.579.40
7.23
3.47  10   71.2871.37
38Krňávková EvaTrisk Olomouc197538.079.50
0.00
3.48 1    70.7278.67
39Křivohlávek PavelNový Malín197038.129.55
9.55
3.49 15    70.4458.73
40Macháček JiříVíno Karabina195338.1810.01
5.49
3.49   9  70.1075.27
41Hloušková MarcelaHrabenov197438.2910.12
0.22
3.50 2    69.4777.56
42Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195438.4010.23
6.11
3.52   10  68.8573.10
43Lerch VladislavČD Olomouc194838.4310.26
6.14
3.52   11  68.6879.29
44Schneiderová BeďaSTŠ MO Moravská Třebová196538.4910.32
0.00
3.52  1   68.3482.58
45Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196339.3711.20
0.48
3.57  2   65.6382.14
46Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk198939.4311.26
0.00
3.581     65.2983.38
47Tomíšek JindřichHanácká kyselka193940.1211.55
9.00
4.01    2 63.6585.55
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.4312.26
9.31
4.04    3 61.9080.28
49Krobotová PetraSZŠ Šumperk198841.2813.11
1.45
4.082     59.3675.08
50Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199141.5613.39
2.13
4.113     57.7782.95
51Komárková EvaSKP Šumperk195842.3614.19
3.47
4.15  3   55.5178.67
52Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195342.4214.25
10.13
4.16   12  55.1760.96
53Strachotová EvaSeverka Šumperk196042.4814.31
3.59
4.16  4   54.8375.89
54Koutný VojtěchPřerov195844.0015.43
13.26
4.24  11   50.7650.87
55Metelková ZuzanaVrbno198544.4116.24
6.34
4.28 3    48.4557.80
56Králová MichaelaSG Vrbno199045.3817.21
5.55
4.334     45.2269.38
57Hrtáňová JanaKVS Šumperk199147.1919.02
7.36
4.435     39.5167.96
58Metelková IvanaVrbno196148.2420.07
9.35
4.50  5   35.8458.42
59Tonová ZdeňkaSalón Zdena195850.4822.31
11.59
5.04  6   27.7055.26
60Felklová JarmilaSalón Zdena196051.4923.32
13.00
5.10  7   24.2549.75