Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2007

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh AC
11. 04. 2007, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198127.250.00
0.00
3.55 1    
2Procházka MarekŠumperk197427.380.13
0.13
3.56 2    
3Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.430.18
0.00
3.57  1   
4Čmakal FrantišekBludov197728.000.35
0.35
4.00 3    
5Krátký FrantišekJiskra Králíky194328.120.47
0.00
4.01    1 
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197328.200.55
0.55
4.02 4    
7Pavlík RadekKVS Šumperk OB196828.571.32
1.32
4.08 5    
8Dostál JiříBC Morava196429.121.47
1.29
4.10  2   
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk195929.352.10
1.52
4.13  3   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197529.542.29
2.29
4.16 6    
11Zika JosefZábřeh197130.002.35
2.35
4.17 7    
12Bajnok VítSDH Bratrušov198630.042.39
2.39
4.17 8    
13Mazák LukášSokol Hrabenov198631.003.35
3.35
4.25 9    
14Růžička KarelČeská Ves195631.043.39
0.00
4.26   1  
15Hejl JanŠumperk195331.264.01
0.22
4.29   2  
16Sporek MiroslavFagus195431.314.06
0.27
4.30   3  
17Kukula MarcelVíno Karabina197331.404.15
4.15
4.31 10    
18Kukula ZdeněkVíno Karabina195031.474.22
0.43
4.32   4  
19Fajta PavelCSC Šumperk195731.554.30
0.51
4.33   5  
20Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195931.574.32
4.14
4.33  4   
21Felkl LuděkSalon Zdena196032.164.51
4.33
4.36  5   
22Kostecký JanŠumperk199132.295.04
0.00
4.381     
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196832.565.31
5.31
4.42 11    
24Hamala MiloslavLibina196533.276.02
5.44
4.46  6   
25Plhal DavidŠPVS Šumperk197533.426.17
6.17
4.48 12    
26Nesporý JanZábřeh197033.556.30
6.30
4.50 13    
27Vozda JiříKVS Šumperk OB196134.016.36
6.18
4.51  7   
28Neoral AlešFC Dubicko199334.146.49
1.45
4.532     
29Ondra TomášNový malín197634.226.57
6.57
4.54 14    
30Hecl MilošNový Malín197634.236.58
6.58
4.54 15    
31Miča PetrSDH Bratrušov197934.437.18
7.18
4.57 16    
32Kozlanský RomanZábřeh196234.467.21
7.03
4.58  8   
33Hloušková MarcelaSalón Zdena197434.547.29
0.00
4.59 1    
34Hroch StanislavZábřeh195635.157.50
4.11
5.02   6  
35Macháček JiříVíno Karabina195335.268.01
4.22
5.03   7  
36Březina ZdeněkSalix196135.328.07
7.49
5.04  9   
37Bielčík JindřichLichkov194036.178.52
8.05
5.11    2 
38Březina VladimírSeverka Šumperk195836.309.05
8.47
5.12  10   
39Krňávková EvaTrisk Olomouc197536.389.13
1.44
5.14 2    
40Plhal PetrŠumperk197436.589.33
9.33
5.16 17    
41Herbst ManfredJesdrev194137.019.36
8.49
5.17    3 
42Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195437.139.48
6.09
5.19   8  
43Paloncý PavelKVS Šumperk OB196337.3310.08
9.50
5.21  11   
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.3710.12
9.25
5.22    4 
45Merta JaroslavESPRO Jeseník193537.5410.29
9.42
5.24    5 
46Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193638.4711.22
10.35
5.32    6 
47Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.196542.1014.45
14.27
6.01  12   
48Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198746.2318.58
11.29
6.37 3    
49Felklová JarmilaSalón Zdena196046.3819.13
0.00
6.39  1   
50Tonová ZdeňkaSalón Zdena195847.3020.05
0.52
6.47  2