Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
01. 10. 2008, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kreisinger JanAK Kroměříž1984178120
0
3.22 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB1979165001312
1312
3.38 2    
3Axmann DavidSKSV1989161001712
1712
3.43 3    
4Král VáclavSeverka Šumperk1982159301882
1882
3.45 4    
5Kautz MichalSKI klub Šumperk1989158082004
2004
3.47 5    
6Ondrášek Pavel1991152822530
0
3.551     
7Zika JosefZábřeh1971152142598
2598
3.56 6    
8Krejčí StanislavASPV Těchonín1963152052607
0
3.56  1   
9Dostál JiříBC Morava1964148522960
353
4.02  2   
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk1959146803132
525
4.05  3   
11Mazák LukášSokol Hrabenov1986144523360
3360
4.09 7    
12Macháček Zdeněk1992144463366
836
4.092     
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967144373375
768
4.09  4   
14Hýbl JaroslavSKSU1993141773635
1105
4.133     
15Adamíková Eliška1986140443768
0
4.16 1    
16Drážný LadislavSK Pašerák Písařov1959138623950
1343
4.19  5   
17Hejl JanProsport Šumperk1953138004012
0
4.20   1  
18Kyjanka DušanLitovel1957137564056
44
4.21   2  
19Kukula MarcelVíno Karabina1973135704242
4242
4.25 8    
20Hloušková MarcelaSKP Šumperk1974135604252
484
4.25 2    
21Kodl JanISRT1993135304282
1752
4.264     
22Nesporý JanZábřeh1970135144298
4298
4.26 9    
23Hřebíčková HanaŠumperk1977132524560
792
4.31 3    
24Vysoudil OldřichTJ Šumperk1961130554757
2150
4.35  6   
25Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968129904822
2215
4.37  7   
26Smolicha JosefNový Malín1956128744938
926
4.39   3  
27Hecl MilošNový Malín1976128744938
4938
4.39 10    
28Miča PetrSDH Bratrušov1979128684944
4944
4.39 11    
29Březina ZdeněkSalix Chromeč1961125155297
2690
4.47  8   
30Stejskal AntonínVíno Karabina1949124525360
1348
4.49   4  
31Vozda JiříKVS Šumperk OB1961124315381
2774
4.49  9   
32Křivohlávek PavelNový Malín1970123505462
5462
4.51 12    
33Březina VladimírSeverka Šumperk1958123105502
1490
4.52   5  
34Macháček JiříVíno Karabina1953122205592
1580
4.54   6  
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942120145798
0
4.59    1 
36Březinová MarieSeverka Šumperk1991119485864
0
5.011     
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk1953118205992
1980
5.04   7  
38Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství1939114556357
559
5.14    2 
39Březina JiříSK Přerov1939111606652
854
5.22    3 
40Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB1993106907122
1258
5.362     
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena195896258187
0
6.14  1