Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
09. 09. 2009, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Zbránek RomanMagnus orienteering198818.010.00
0.00
3.36 1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava198618.030.02
0.02
3.36 2    
3Procházka MarekŠumperk197418.070.06
0.06
3.37 3    
4Chytil DavidVSK Uni Brno198718.120.11
0.11
3.38 4    
5Hnilica PřemekMagnus Orienteering199118.350.34
0.00
3.431     
6Král VáclavSeverka Šumperk198218.580.57
0.57
3.47 5    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.171.16
1.16
3.51 6    
8Berka JiříŠumperk198119.251.24
1.24
3.53 7    
9Fochler PetrMK Pohoda199119.301.29
0.55
3.542     
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197719.381.37
1.37
3.55 8    
11Žanda AdamGymnázium Šumperk199119.451.44
1.10
3.573     
12Kodl JanISRT199319.471.46
1.12
3.574     
13Vozda VojtěchMagnus Orienteering199020.062.05
2.05
4.01 9    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.062.05
2.05
4.01 10    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.332.32
0.00
4.06   1  
16Dostál JiříBC Morava196420.372.36
0.00
4.07  1   
17Skýva PetrSkiOB Šternberk196520.502.49
0.13
4.10  2   
18Horvát PetrSeverka Šumperk199420.552.54
2.20
4.115     
19Strečko MarekMagnus Orienteering199120.572.56
2.22
4.116     
20Hubáček PavelSporton Šumpek197621.002.59
2.59
4.12 11    
21Fátor JanMagnus orienteering197921.053.04
3.04
4.13 12    
22Smolicha DavidŠumperk197821.173.16
3.16
4.15 13    
23Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196721.243.23
0.47
4.16  3   
24Valenta JiříŠumperk198621.253.24
3.24
4.17 14    
25Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196721.303.29
0.53
4.18  4   
26Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195921.313.30
0.58
4.18   2  
27Kostecký JanŠumperk199121.573.56
3.22
4.237     
28Basler JanBludov197021.593.58
3.58
4.23 15    
29Reš RadimŠumperk198722.124.11
4.11
4.26 16    
30Langmann OndřejŠumperk197322.194.18
4.18
4.27 17    
31Hejl JanProsport Šumperk195322.204.19
1.47
4.28   3  
32Havlas PetrŠumperk198022.204.19
4.19
4.28 18    
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196822.294.28
1.52
4.29  5   
34Plhal DavidŠPVS Šumperk197522.574.56
4.56
4.35 19    
35Vysoudil OldřichTJ Šumperk196123.025.01
2.25
4.36  6   
36Miča PetrSDH Bratrušov197923.045.03
5.03
4.36 20    
37Novotný Tomᚊumperk197523.295.28
5.28
4.41 21    
38Přikryl ZdeněkSK Morava198123.525.51
5.51
4.46 22    
39Trojek KarelTristyle Šumperk198124.026.01
6.01
4.48 23    
40Vařeka PavelLitovel197524.236.22
6.22
4.52 24    
41Krumer MiroslavOstrov194924.266.25
0.00
4.53    1 
42Lisa OttoUničov195924.356.34
4.02
4.55   4  
43Smolicha TomášNový Malín199524.386.37
6.03
4.558     
44Smolicha JosefNový Malín195624.406.39
4.07
4.56   5  
45Bořánková KristýnaAK Šternberk197024.426.41
0.00
4.56  1   
46Březinová MarieSeverka Šumperk199124.456.44
0.00
4.571     
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB196324.506.49
4.13
4.58  7   
48Březina ZdeněkSalix Chromeč196125.137.12
4.36
5.02  8   
49Březina VladimírSeverka Šumperk195825.167.15
4.43
5.03   6  
50Vozdová KláraMagnus Orienteering198925.277.26
0.00
5.05 1    
51Brandejský TomášAtletika Šumperk199126.007.59
7.25
5.129     
52Brandejská MonikaAtletika Šumperk199126.018.00
1.16
5.122     
53Pečenka LiborKHB Radegast196126.048.03
5.27
5.12  9   
54Křivohlávek PavelNový Malín197026.068.05
8.05
5.13 25    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh194226.238.22
1.57
5.16    2 
56Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199526.428.41
1.57
5.203     
57Kašpar JiříŠumperk195327.489.47
7.15
5.33   7  
58Krobotová PetraSlezská univerzita Opava198827.499.48
2.22
5.33 2    
59Horvátová HanaZábřeh199727.559.54
3.10
5.354     
60Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195628.0610.05
7.33
5.37   8  
61Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199429.2411.23
4.39
5.525     
62Macháček JiříVíno Karabina195331.5013.49
11.17
6.22   9  
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.5214.51
8.10
6.34  2