Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Jarní kros Písařova
05. 05. 2010, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197439.000.00
0.00
3.32 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197941.442.44
2.44
3.47 2    
3Srovnal OtakarLoko Zábřeh197542.473.47
3.47
3.53 3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195843.014.01
0.00
3.54   1  
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196643.184.18
0.00
3.56  1   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197743.374.37
4.37
3.57 4    
7Zika JosefAtletika Zábřeh197143.454.45
4.45
3.58 5    
8Hubáček PavelSporton Šumpek197644.025.02
5.02
4.00 6    
9Březina VojtěchTJ Bohutín198644.275.27
5.27
4.02 7    
10Kostecký JanŠumperk199144.545.54
5.54
4.04 8    
11Horvát PetrZábřeh199445.156.15
0.00
4.061     
12Šanovec JanPekárna Vašíček197845.386.38
6.38
4.08 9    
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196745.396.39
2.21
4.09  2   
14Basler JanBludov197045.556.55
2.37
4.10  3   
15Václavík PavelŠumperk197846.187.18
7.18
4.12 10    
16Timko MartinTJ Šumperk199446.467.46
1.31
4.152     
17Berka JiříŠumperk198146.477.47
7.47
4.15 11    
18Dostál JiříBC Morava196446.597.59
3.41
4.16  4   
19Kukula MarcelVíno Karabina197347.118.11
8.11
4.17 12    
20Sporek MiroslavFagus195447.358.35
4.34
4.19   2  
21Smolicha DavidŠumperk197847.538.53
8.53
4.21 13    
22Pur VáclavŠumperk195548.099.09
5.08
4.22   3  
23Nesporý JanSK Nadoraz197048.559.55
5.37
4.26  5   
24Hnilica PřemekMagnus Orienteering199149.3310.33
10.33
4.30 14    
25Felkl LuděkStudio 2001196050.0311.03
7.02
4.33   4  
26Smolicha JosefNový Malín195650.0711.07
7.06
4.33   5  
27Nikodým Lukᚊumperk198050.2211.22
11.22
4.34 15    
28Novotný Tomᚊumperk197551.3012.30
12.30
4.40 16    
29Miča PetrSDH Bratrušov197951.5612.56
12.56
4.43 17    
30Krumer MiroslavOstrov194953.3114.31
0.00
4.51    1 
31Vařeka PavelOrrero197553.4914.49
14.49
4.53 18    
32Smolicha TomášNový Malín199553.5314.53
8.38
4.533     
33Bláha JiříOknoPlast Šumperk197654.0915.09
15.09
4.55 19    
34Batěk MiroslavHrabišín195454.0915.09
11.08
4.55   6  
35Březina ZdeněkSalix Chromeč196154.3715.37
11.19
4.57  6   
36Osladil PetrRapotín198956.1517.15
17.15
5.06 20    
37Březina VladimírSeverka Šumperk195856.1917.19
13.18
5.07   7  
38Lisa OttoOrrero195957.3518.35
14.34
5.14   8  
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh194257.4618.46
4.15
5.15    2 
40Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199358.1619.16
0.00
5.171     
41Kašpar JiříOrrero195359.0020.00
15.59
5.21   9  
42Stejskal AntonínVíno Karabina194960.4821.48
7.17
5.31    3 
43Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199561.0922.09
2.53
5.332     
44Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199362.2723.27
4.11
5.403     
45Macháček JiříVíno Karabina195363.4424.44
20.43
5.47   10  
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena195867.3728.37
0.00
6.08  1   
47Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199471.5232.52
13.36
6.324