Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Okolo Bótína
30. 03. 2011, 17.00
Obec Bohutín, Bohutín, hřiště
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197430.270.00
0.00
6.05 1    
2Král JindřichIscarex Česká Třebová197330.350.08
0.08
6.07 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197930.390.12
0.12
6.07 3    
4Žanda AdamAtletika Šumperk199132.422.15
2.15
6.32 4    
5Kostecký JanŠumperk199132.522.25
2.25
6.34 5    
6Blaha MilanOknoPlast Šumperk197733.142.47
2.47
6.38 6    
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.423.15
3.15
6.44 7    
8Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová196533.443.17
0.00
6.44  1   
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196634.033.36
0.19
6.48  2   
10Zika JosefAtletika Zábřeh197134.153.48
0.31
6.51  3   
11Čížek RadomírVikýřovice198634.274.00
4.00
6.53 8    
12Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197734.544.27
4.27
6.58 9    
13Horvát PetrZábřeh199435.014.34
0.00
7.001     
14Myslín Zdeněk197135.034.36
1.19
7.00  4   
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.094.42
0.00
7.01   1  
16Novotný Tomᚊumperk197535.275.00
5.00
7.05 10    
17Hubáček PavelSporton Šumpek197635.355.08
5.08
7.07 11    
18Valenta FilipTJ Šumperk199335.395.12
0.38
7.072     
19Krmela PavelRychnov na Moravě197835.445.17
5.17
7.08 12    
20Knápek LubomírLK Šumperk195935.525.25
0.43
7.10   2  
21Jílek MartinŠumperk196936.225.55
2.38
7.16  5   
22Basler JanBludov197036.526.25
3.08
7.22  6   
23Pur VáclavŠumperk195537.046.37
1.55
7.24   3  
24Hecl MilošKVS Šumperk OB197637.347.07
7.07
7.30 13    
25Smolicha TomášNový Malín199537.427.15
2.41
7.323     
26Sporek MiroslavFagus195437.527.25
2.43
7.34   4  
27Hloušková MarcelaSKP Šumperk197437.547.27
0.00
7.34  1   
28Smolicha DavidNový Malín197838.448.17
8.17
7.44 14    
29Bartoš AntonínNadoraz197338.468.19
8.19
7.45 15    
30Kukula MarcelVíno Karabina197338.508.23
8.23
7.46 16    
31Zákravský MichalŠumperk197439.078.40
8.40
7.49 17    
32Nikodým Lukᚊumperk198039.248.57
8.57
7.52 18    
33Felkl LuděkŠumperk196039.599.32
4.50
7.59   5  
34Miča PetrSDH Bratrušov197941.3711.10
11.10
8.19 19    
35Stryk MartinKVS Šumperk OB197542.3612.09
12.09
8.31 20    
36Batěk MiroslavHrabišín195442.4212.15
7.33
8.32   6  
37Krumer MiroslavOstrov194943.1212.45
0.00
8.38    1 
38Vysoudil OldřichŠumperk196143.2212.55
8.13
8.40   7  
39Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh198644.1713.50
0.00
8.51 1    
40Divišová AliceNadoraz197144.2313.56
6.29
8.52  2   
41Kukulová MartinaAtletika Šumperk199544.5414.27
0.00
8.581     
42Krč MilanHoral Šumperk197145.2414.57
11.40
9.04  7   
43Květoň VladimírŠumperk196845.5415.27
12.10
9.10  8   
44Vozda JiříKVS Šumperk OB196146.0515.38
10.56
9.13   8  
45Stejskal AntonínVíno Karabina194946.2415.57
3.12
9.16    2 
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB196346.4216.15
12.58
9.20  9   
47Brandejská MonikaAtletika Šumperk199146.4416.17
2.27
9.20 2    
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh194246.5216.25
3.40
9.22    3 
49Černý OndřejScorpions Gym Bludov197847.4717.20
17.20
9.33 21    
50Bielčík JindřichLichkov194048.0017.33
0.00
9.36     1
51Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195348.0517.38
12.56
9.37   9  
52Pikal KarelKVS Námešť na Hané194948.2417.57
5.12
9.40    4 
53Planička RobertBikeSport mohelnice197648.2617.59
17.59
9.41 22    
54Macháček JiříVíno Karabina195351.0620.39
15.57
10.13   10  
55Krčová MartinaHoral Šumperk197253.1722.50
15.23
10.39  3   
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195855.3725.10
0.00
11.07   1  
57Felklová JarmilaSalón Zdena196057.1226.45
1.35
11.26   2  
58Mannová JaroslavaAZ Ekotherm197157.1226.45
19.18
11.26  4