Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Na honěnou
20. 04. 2011, 17.00
KVS Šumperk, Koliba
9000 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB197935.040.00
0.00
3.53 1    
2Procházka MarekVíno Karabina197436.030.59
0.59
4.00 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198236.351.31
1.31
4.03 3    
4Žanda AdamAtletika Šumperk199136.541.50
1.50
4.06 4    
5Kodl JanISRT199337.562.52
0.00
4.121     
6Kostecký JanŠumperk199139.174.13
4.13
4.21 5    
7Čížek RadomírVikýřovice198639.344.30
4.30
4.23 6    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197539.404.36
4.36
4.24 7    
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197740.004.56
4.56
4.26 8    
10Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196640.195.15
0.00
4.28  1   
11Zika JosefAtletika Zábřeh197140.435.39
0.24
4.31  2   
12Timko MartinTJ Šumperk199440.465.42
2.50
4.312     
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195840.475.43
0.00
4.31   1  
14Hubáček PavelSporton Šumpek197641.316.27
6.27
4.36 9    
15Myslín Zdeněk197141.506.46
1.31
4.38  3   
16Krmela PavelRychnov na Moravě197842.067.02
7.02
4.40 10    
17Jílek MartinŠumperk196942.117.07
1.52
4.41  4   
18Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196742.277.23
2.08
4.43  5   
19Basler JanBludov197043.027.58
2.43
4.46  6   
20Horvát PetrZábřeh199443.037.59
5.07
4.473     
21Pur VáclavŠumperk195543.148.10
2.27
4.48   2  
22Sporek MiroslavFagus195443.268.22
2.39
4.49   3  
23Novotný Tomᚊumperk197543.408.36
8.36
4.51 11    
24Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199543.588.54
6.02
4.534     
25Smolicha DavidNový Malín197844.008.56
8.56
4.53 12    
26Hecl MilošKVS Šumperk OB197644.059.01
9.01
4.53 13    
27Kukula MarcelVíno Karabina197344.469.42
9.42
4.58 14    
28Zákravský MichalŠumperk197444.469.42
9.42
4.58 15    
29Divišova KateřinaNadoraz Šumperk199745.029.58
0.00
5.001     
30Genčur RomanTwo Boys Team198745.0610.02
10.02
5.00 16    
31Felkl LuděkŠumperk196045.0610.02
4.19
5.00   4  
32Bartoš AntonínNadoraz197345.1110.07
10.07
5.01 17    
33Nesporý JanSK Nadoraz197045.2510.21
5.06
5.02  7   
34Miča PetrSDH Bratrušov197946.1611.12
11.12
5.08 18    
35Křivohlávek TomášNový Malín199546.3111.27
8.35
5.105     
36Stryk MartinKVS Šumperk OB197547.3212.28
12.28
5.16 19    
37Plhal PetrŠumperk197448.2013.16
13.16
5.22 20    
38Plhal DavidNový Malín197549.0213.58
13.58
5.26 21    
39Batěk MiroslavHrabišín195449.0514.01
8.18
5.27   5  
40Smolicha JosefNový Malín195649.3514.31
8.48
5.30   6  
41Harapát AntonínVolejbal Rapotín197450.0615.02
15.02
5.34 22    
42Smolicha TomášNový Malín199551.2416.20
13.28
5.426     
43Vysoudil OldřichŠumperk196151.3016.26
10.43
5.43   7  
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB196354.2519.21
14.06
6.02  8   
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195355.1320.09
14.26
6.08   8  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194255.2820.24
0.00
6.09    1 
47Černý OndřejScorpions Gym Bludov197855.3420.30
20.30
6.10 23    
48Divišová AliceNadoraz197155.4220.38
0.00
6.11  1   
49Křivohlávek PavelNový Malín197057.1122.07
16.52
6.21  9   
50Krčová MartinaHoral Šumperk197257.3722.33
1.55
6.24  2   
51Macháček JiříVíno Karabina195358.3723.33
17.50
6.30   9  
52Sadil MichalRS Parapety Bludov197560.0124.57
24.57
6.40 24    
53Švancarová HelenaAZ Ekotherm197263.4228.38
8.00
7.04  3   
54Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196863.4228.38
23.23
7.04  10   
55Felklová JarmilaSalón Zdena196066.1031.06
0.00
7.21   1