Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Běh Markovicou
27. 04. 2011, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197433.300.00
0.00
3.21 1    
2Král VáclavSeverka Šumperk198233.590.29
0.29
3.23 2    
3Žanda AdamAtletika Šumperk199136.292.59
2.59
3.38 3    
4Kostecký JanŠumperk199136.463.16
3.16
3.40 4    
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh197536.573.27
3.27
3.41 5    
6Halama JakubKVS Šumperk OB197937.263.56
3.56
3.44 6    
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196637.324.02
0.00
3.45  1   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195837.454.15
0.00
3.46   1  
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197738.054.35
4.35
3.48 7    
10Zika JosefAtletika Zábřeh197138.114.41
0.39
3.49  2   
11Blaha MilanOknoPlast Šumperk197738.194.49
4.49
3.49 8    
12Knápek LubomírLK Šumperk195938.305.00
0.45
3.51   2  
13Hubáček PavelSporton Šumpek197638.495.19
5.19
3.52 9    
14Šanovec JanPekárna Vašíček197839.205.50
5.50
3.56 10    
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196739.295.59
1.57
3.56  3   
16Jílek MartinŠumperk196939.306.00
1.58
3.57  4   
17Basler JanBludov197039.326.02
2.00
3.57  5   
18Myslín Zdeněk197139.506.20
2.18
3.59  6   
19Sporek MiroslavFagus195440.156.45
2.30
4.01   3  
20Krmela PavelRychnov na Moravě197840.367.06
7.06
4.03 11    
21Novotný Tomᚊumperk197541.117.41
7.41
4.07 12    
22Hecl MilošKVS Šumperk OB197641.147.44
7.44
4.07 13    
23Vogel MichalŠumperk197641.358.05
8.05
4.09 14    
24Křivohlávek TomášNový Malín199541.468.16
0.00
4.101     
25Kukula MarcelVíno Karabina197341.518.21
8.21
4.11 15    
26Bartoš AntonínNadoraz197342.028.32
8.32
4.12 16    
27Stryk MartinKVS Šumperk OB197542.309.00
9.00
4.15 17    
28Smolicha DavidNový Malín197842.559.25
9.25
4.17 18    
29Miča PetrSDH Bratrušov197943.109.40
9.40
4.19 19    
30Felkl LuděkŠumperk196043.3610.06
5.51
4.21   4  
31Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196743.4810.18
6.16
4.22  7   
32Smolicha JosefNový Malín195645.4212.12
7.57
4.34   5  
33Vařeka PavelOrrero Tři Dvory197545.5212.22
12.22
4.35 20    
34Kukulová MartinaAtletika Šumperk199546.0412.34
0.00
4.361     
35Zajícová JanaVíno Karabina198046.2312.53
0.00
4.38 1    
36Batěk MiroslavHrabišín195446.5513.25
9.10
4.41   6  
37Vysoudil OldřichŠumperk196147.5414.24
10.09
4.47   7  
38Šimek VladimírDOLS Šumperk197548.0514.35
14.35
4.48 21    
39Lisa OttoOrrero195948.4015.10
10.55
4.52   8  
40Vozda JiříKVS Šumperk OB196148.5915.29
11.14
4.53   9  
41Divišová AliceNadoraz197149.0215.32
0.00
4.54  1   
42Krumer MiroslavOstrov194949.0615.36
0.00
4.54    1 
43Březina VladimírSeverka Šumperk195850.1016.40
12.25
5.01   10  
44Květoň VladimírŠumperk196850.2816.58
12.56
5.02  8   
45Žouželková JanaPostřelmov197750.5017.20
4.27
5.05 2    
46Černý OndřejScorpions Gym Bludov197851.0817.38
17.38
5.06 22    
47Stejskal AntonínVíno Karabina194952.1218.42
3.06
5.13    2 
48Křivohlávek PavelNový Malín197052.2118.51
14.49
5.14  9   
49Krčová MartinaHoral Šumperk197252.3819.08
3.36
5.15  2   
50Sadil MichalRS Parapety Bludov197555.1921.49
21.49
5.31 23    
51Macháček JiříVíno Karabina195356.0222.32
18.17
5.36   11  
52Švancarová HelenaAZ Ekotherm197260.1826.48
11.16
6.01  3   
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195861.2827.58
0.00
6.08   1