Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Na Baštu
18. 05. 2011, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197430.040.00
0.00
3.45 1    
2Chytil DavidVSK Uni Brno198730.280.24
0.24
3.48 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197930.500.46
0.46
3.51 3    
4Král VáclavSeverka Šumperk198231.321.28
1.28
3.56 4    
5Žanda AdamAtletika Šumperk199132.172.13
2.13
4.02 5    
6Sikora OndřejAtletika Zábřeh197732.242.20
2.20
4.03 6    
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.312.27
2.27
4.03 7    
8Timko MartinTJ Šumperk199432.332.29
0.00
4.041     
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197732.432.39
2.39
4.05 8    
10Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196633.213.17
0.00
4.10  1   
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.323.28
0.00
4.11   1  
12Knápek LubomírLK Šumperk195933.413.37
0.09
4.12   2  
13Zika JosefAtletika Zábřeh197133.463.42
0.25
4.13  2   
14Hubáček PavelSporton Šumpek197633.563.52
3.52
4.14 9    
15Blaha MilanOknoPlast Šumperk197734.023.58
3.58
4.15 10    
16Myslín Zdeněk197134.124.08
0.51
4.16  3   
17Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196735.014.57
1.40
4.22  4   
18Krmela PavelRychnov na Moravě197835.135.09
5.09
4.24 11    
19Málek JiříSalón Zdena198235.345.30
5.30
4.26 12    
20Novotný Tomᚊumperk197535.385.34
5.34
4.27 13    
21Kostecký JanŠumperk199135.545.50
5.50
4.29 14    
22Sporek MiroslavFagus195435.565.52
2.24
4.29   3  
23Basler JanBludov197036.015.57
2.40
4.30  5   
24Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199536.116.07
3.38
4.312     
25Smolicha DavidNový Malín197836.176.13
6.13
4.32 15    
26Hecl MilošKVS Šumperk OB197636.346.30
6.30
4.34 16    
27Bartoš AntonínNadoraz197337.006.56
6.56
4.37 17    
28Kozlanský JakubZábřeh198737.127.08
7.08
4.39 18    
29Horvát PetrZábřeh199437.407.36
5.07
4.423     
30Hloušková MarcelaSKP Šumperk197437.477.43
0.00
4.43  1   
31Miča PetrSDH Bratrušov197938.118.07
8.07
4.46 19    
32Žouželka LiborPostřelmov197839.018.57
8.57
4.52 20    
33Plhal DavidNový Malín197539.079.03
9.03
4.53 21    
34Tříska OndřejLoučná198639.149.10
9.10
4.54 22    
35Plhal PetrŠumperk197439.409.36
9.36
4.57 23    
36Smolicha JosefNový Malín195639.439.39
6.11
4.57   4  
37Felkl LuděkŠumperk196040.2510.21
6.53
5.03   5  
38Hejl JanProsport Šumperk195340.4810.44
7.16
5.06   6  
39Batěk MiroslavHrabišín195440.5210.48
7.20
5.06   7  
40Zajícová JanaVíno Karabina198042.0211.58
0.00
5.15 1    
41Vozda JiříKVS Šumperk OB196142.2712.23
8.55
5.18   8  
42Paloncý PavelKVS Šumperk OB196342.3312.29
9.12
5.19  6   
43Květoň VladimírŠumperk196842.4312.39
9.22
5.20  7   
44Krumer MiroslavOstrov194942.5512.51
0.00
5.21    1 
45Černý OndřejScorpions Gym Bludov197843.3813.34
13.34
5.27 24    
46Křivohlávek PavelNový Malín197044.0614.02
10.45
5.30  8   
47Žouželková JanaPostřelmov197744.1514.11
2.13
5.31 2    
48Krčová MartinaHoral Šumperk197244.4314.39
6.56
5.35  2   
49Vysoudil OldřichŠumperk196145.1415.10
11.42
5.39   9  
50Krč MilanHoral Šumperk197146.3516.31
13.14
5.49  9   
51Sadil MichalRS Parapety Bludov197546.5716.53
16.53
5.52 25    
52Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.1017.06
4.15
5.53    2 
53Blahák LuděkOlšany196747.2117.17
14.00
5.55  10   
54Macháček JiříVíno Karabina195348.4918.45
15.17
6.06   10  
55Švancarová HelenaAZ Ekotherm197252.0522.01
14.18
6.30  3   
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195852.4722.43
0.00
6.35   1  
57Felklová JarmilaSalón Zdena196052.5622.52
0.09
6.37   2