Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Běh AZ Ekothermu
21. 09. 2011, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197431.060.00
0.00
3.53 1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk196131.250.19
0.00
3.55   1  
3Halama JakubKVS Šumperk OB197931.570.51
0.51
3.59 2    
4Král VáclavSeverka Šumperk198232.181.12
1.12
4.02 3    
5Žanda AdamAtletika Šumperk199132.331.27
1.27
4.04 4    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197334.032.57
2.57
4.15 5    
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197734.313.25
3.25
4.18 6    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196634.583.52
0.00
4.22  1   
9Horvát PetrZábřeh199435.094.03
0.00
4.231     
10Šanovec JanPekárna Vašíček197835.114.05
4.05
4.23 7    
11Kostecký JanŠumperk199135.304.24
4.24
4.26 8    
12Myslín Zdeněk197135.314.25
0.33
4.26  2   
13Hubáček PavelSporton Šumpek197635.364.30
4.30
4.27 9    
14Novotný Tomᚊumperk197535.384.32
4.32
4.27 10    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.484.42
4.23
4.28   2  
16Basler JanBludov197037.146.08
2.16
4.39  3   
17Žouželka LiborPostřelmov197837.176.11
6.11
4.39 11    
18Fišnar JiříKouty197637.206.14
6.14
4.40 12    
19Hloušková MarcelaSKP Šumperk197437.216.15
0.00
4.40  1   
20Bartoš AntonínNadoraz197337.276.21
6.21
4.40 13    
21Smolicha DavidNový Malín197837.326.26
6.26
4.41 14    
22Jílek MartinŠumperk196938.177.11
3.19
4.47  4   
23Sporek MiroslavFagus195438.227.16
6.57
4.47   3  
24Stryk MartinKVS Šumperk OB197538.407.34
7.34
4.50 15    
25Kukula MarcelVíno Karabina197338.547.48
7.48
4.51 16    
26Sýkora JanSOŠ Šumperk197840.079.01
9.01
5.00 17    
27Plhal DavidNový Malín197540.439.37
9.37
5.05 18    
28Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198140.469.40
9.40
5.05 19    
29Černý OndřejScorpions Gym Bludov197841.1610.10
10.10
5.09 20    
30Vozda JiříKVS Šumperk OB196141.2410.18
9.59
5.10   4  
31Hejl JanProsport Šumperk195341.4610.40
10.21
5.13   5  
32Smolicha JosefNový Malín195642.1411.08
10.49
5.16   6  
33Batěk MiroslavHrabišín195442.1511.09
10.50
5.16   7  
34Krumer MiroslavOstrov194942.2811.22
0.00
5.18    1 
35Sadil MichalRS Parapety Bludov197543.2212.16
12.16
5.25 21    
36Květoň VladimírŠumperk196844.1213.06
9.14
5.31  5   
37Tříska OndřejLoučná198645.1014.04
14.04
5.38 22    
38Křivohlávek PavelNový Malín197045.2714.21
10.29
5.40  6   
39Divišová AliceNadoraz197145.3214.26
8.11
5.41  2   
40Paloncý PavelKVS Šumperk OB196346.4915.43
11.51
5.51  7   
41Žouželková JanaPostřelmov197746.5015.44
0.00
5.51 1    
42Karlíček DanielNový Malín197447.5216.46
16.46
5.59 23    
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.5616.50
5.28
5.59    2 
44Macháček JiříVíno Karabina195348.4517.39
17.20
6.05   8  
45Krčová MartinaHoral Šumperk197248.4717.41
11.26
6.05  3   
46Horvátová HanaZábřeh199750.5619.50
0.00
6.221     
47Felklová JarmilaSalón Zdena196052.2521.19
0.00
6.33   1  
48Bihuncová Helena196154.3023.24
2.05
6.48   2  
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena195857.3126.25
5.06
7.11   3  
50Jílek RomanŠumperk197363.0531.59
31.59
7.53 24