Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Hrabenovský kros
09. 10. 2011, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Blaha MilanOknoPlast Šumperk197730.450.00
0.00
3.04 1    
2Doležal MilanHoral Šumperk197231.160.31
0.31
3.07 2    
3Zika JosefAtletika Zábřeh197131.220.37
0.00
3.08  1   
4Hubáček PavelSporton Šumpek197631.330.48
0.48
3.09 3    
5Mazák LukášSokol Hrabenov198632.011.16
1.16
3.12 4    
6Myslín Zdeněk197132.071.22
0.45
3.12  2   
7Knápek LubomírLK Šumperk195932.271.42
0.00
3.14   1  
8Šanovec JanPekárna Vašíček197832.291.44
1.44
3.14 5    
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197732.331.48
1.48
3.15 6    
10Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196632.431.58
1.21
3.16  3   
11Macek JanHS Ramzová198032.512.06
2.06
3.17 7    
12Král MilanZábřeh197533.102.25
2.25
3.19 8    
13Krmela PavelRychnov na Moravě197833.172.32
2.32
3.19 9    
14Basler JanBludov197033.473.02
2.25
3.22  4   
15Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda198833.533.08
3.08
3.23 10    
16Sporek MiroslavFagus195434.123.27
1.45
3.25   2  
17Žouželka LiborPostřelmov197834.554.10
4.10
3.29 11    
18Miča PetrSDH Bratrušov197935.194.34
4.34
3.31 12    
19Felkl LuděkŠumperk196036.405.55
4.13
3.40   3  
20Směšný PavelCredo Team196836.556.10
5.33
3.41  5   
21Hejl JanProsport Šumperk195337.006.15
4.33
3.42   4  
22Černý OndřejScorpions Gym Bludov197837.006.15
6.15
3.42 13    
23Batěk MiroslavHrabišín195437.336.48
5.06
3.45   5  
24Zajícová JanaVíno Karabina198038.017.16
0.00
3.48 1    
25Sadil MichalRS Parapety Bludov197539.398.54
8.54
3.57 14    
26Smolicha JosefNový Malín195639.438.58
7.16
3.58   6  
27Květoň VladimírŠumperk196840.059.20
8.43
4.00  6   
28Žouželková JanaPostřelmov197741.2910.44
3.28
4.08 2    
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.2411.39
0.00
4.14    1 
30Macháček JiříVíno Karabina195343.1312.28
10.46
4.19   7  
31Březina JanOlomouc VZ195843.1312.28
10.46
4.19   8  
32Hrubá MartinaHoral Šumperk197244.4714.02
0.00
4.28  1   
33Felklová JarmilaSalón Zdena196046.1315.28
0.00
4.37   1  
34Bihuncová Helena196151.2320.38
5.10
5.08   2  
35Tonová ZdeňkaSalón Zdena195851.4921.04
5.36
5.10   3