Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
12. 10. 2011, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina1974168470
0
3.33 1    
2Kautz MichalSKI klub Šumperk19891678760
60
3.34 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197916500347
347
3.38 3    
4Král VáclavSeverka Šumperk198216150697
697
3.42 4    
5Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk198615849998
998
3.47 5    
6Kodl JanISRT1993157501097
0
3.481     
7Sikora OndřejAtletika Zábřeh1977156731174
1174
3.49 6    
8Timko MartinTJ Šumperk1994152801567
470
3.552     
9Zika JosefAtletika Zábřeh1971152401607
0
3.56  1   
10Horvát PetrZábřeh1994150201827
730
3.593     
11Knápek LubomírLK Šumperk1959147332114
0
4.04   1  
12Krmela PavelRychnov na Moravě1978145202327
2327
4.07 7    
13Žouželka LiborPostřelmov1978144532394
2394
4.09 8    
14Křivohlávek TomášNový Malín1995143162531
1434
4.114     
15Smolicha DavidNový Malín1978142692578
2578
4.12 9    
16Bartoš AntonínNadoraz1973142062641
2641
4.13 10    
17Kukula MarcelVíno Karabina1973141912656
2656
4.13 11    
18Sporek MiroslavFagus1954141622685
571
4.14   2  
19Jílek MartinŠumperk1969141522695
1088
4.14  2   
20Hecl MilošKVS Šumperk OB1976140922755
2755
4.15 12    
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967138083039
1432
4.20  3   
22Novotný Tomᚊumperk1975137023145
3145
4.22 13    
23Smolicha JosefNový Malín1956135823265
1151
4.25   3  
24Hloušková MarcelaSKP Šumperk1974135513296
0
4.25  1   
25Kukulová MartinaAtletika Šumperk1995134683379
0
4.271     
26Miča PetrSDH Bratrušov1979132843563
3563
4.31 14    
27Sýkora JanSOŠ Šumperk1978130143833
3833
4.36 15    
28Černý OndřejScorpions Gym Bludov1978129553892
3892
4.37 16    
29Vozda JiříKVS Šumperk OB1961128673980
1866
4.39   4  
30Zajícová JanaVíno Karabina1980127824065
0
4.41 1    
31Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959125704277
2163
4.46   5  
32Smolicha TomášNový Malín1995125074340
3243
4.475     
33Sadil MichalRS Parapety Bludov1975124814366
4366
4.48 17    
34Kolářová KateřinaFortex SKI Moravský Beroun1984124734374
309
4.48 2    
35Květoň VladimírŠumperk1968123654482
2875
4.51  4   
36Lisa OttoOrrero1959121364711
2597
4.56   6  
37Mlynář JiříZwieselberg1980121104737
4737
4.57 18    
38Žouželková JanaPostřelmov1977120734774
709
4.58 3    
39Stejskal AntonínVíno Karabina1949119214926
0
5.01    1 
40Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk1953119204927
2813
5.02   7  
41Divišová AliceNadoraz1971118924955
1659
5.02  2   
42Krčová MartinaHoral Šumperk1972117525095
1799
5.06  3   
43Macháček JiříVíno Karabina1953116105237
3123
5.10   8  
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942115485299
373
5.11    2 
45Divišová LucieNadoraz Šumperk1993114985349
1970
5.132     
46Felklová JarmilaSalón Zdena1960108775970
0
5.30   1  
47Bihuncová Helena1961102636584
614
5.50   2  
48Mlynářová MarieKrumpach197999406907
2842
6.02 4    
49Krmela PavelAZ Ekotherm195884008447
6333
7.08   9