Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Malínská Osmička
19. 10. 2011, 16.30
Hecl & Smolicha, Nový Malín, obecní úřad
8000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197427.140.00
0.00
3.24 1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk196127.290.15
0.00
3.26   1  
3Halama JakubKVS Šumperk OB197928.141.00
1.00
3.31 2    
4Žanda AdamAtletika Šumperk199128.321.18
1.18
3.34 3    
5Timko MartinTJ Šumperk199428.531.39
0.00
3.361     
6Kodl JanISRT199329.202.06
0.27
3.402     
7Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.542.40
2.40
3.44 4    
8Horvát PetrZábřeh199430.423.28
1.49
3.503     
9Myslín Zdeněk197130.453.31
0.00
3.50  1   
10Král MilanZábřeh197530.483.34
3.34
3.51 5    
11Mazák LukášSokol Hrabenov198631.043.50
3.50
3.53 6    
12Křivohlávek TomášNový Malín199531.123.58
2.19
3.544     
13Smolicha DavidNový Malín197831.133.59
3.59
3.54 7    
14Knápek LubomírLK Šumperk195931.204.06
3.51
3.55   2  
15Dostál JiříBC Morava196431.254.11
0.40
3.55  2   
16Basler JanBludov197031.274.13
0.42
3.55  3   
17Krmela PavelRychnov na Moravě197831.364.22
4.22
3.57 8    
18Žouželka LiborPostřelmov197831.514.37
4.37
3.58 9    
19Jílek MartinŠumperk196931.574.43
1.12
3.59  4   
20Vogel MichalŠumperk197632.024.48
4.48
4.00 10    
21Kostecký TomášTJ Šumperk199732.054.51
3.12
4.005     
22Sporek MiroslavFagus195432.074.53
4.38
4.00   3  
23Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196732.074.53
1.22
4.00  5   
24Kukula MarcelVíno Karabina197332.565.42
5.42
4.07 11    
25Hloušková MarcelaSKP Šumperk197433.075.53
0.00
4.08  1   
26Miča PetrSDH Bratrušov197933.466.32
6.32
4.13 12    
27Sýkora JanSOŠ Šumperk197833.556.41
6.41
4.14 13    
28Felkl LuděkŠumperk196034.267.12
6.57
4.18   4  
29Směšný PavelCredo Team196834.307.16
3.45
4.18  6   
30Theimer AlešSlavoňov198635.208.06
8.06
4.25 14    
31Černý OndřejScorpions Gym Bludov197835.238.09
8.09
4.25 15    
32Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.398.25
4.54
4.27  7   
33Minář MarekNový Malín197436.118.57
8.57
4.31 16    
34Batěk MiroslavHrabišín195436.209.06
8.51
4.32   5  
35Nikodým Lukᚊumperk198036.579.43
9.43
4.37 17    
36Čamek MiloslavBC Morava195537.009.46
9.31
4.37   6  
37Novotný Tomᚊumperk197537.079.53
9.53
4.38 18    
38Kukulová MartinaAtletika Šumperk199537.099.55
0.00
4.381     
39Květoň VladimírŠumperk196837.1810.04
6.33
4.39  8   
40Křivohlávek PavelNový Malín197037.2210.08
6.37
4.40  9   
41Žouželková JanaPostřelmov197738.2311.09
0.00
4.47 1    
42Stejskal AntonínVíno Karabina194938.3511.21
0.00
4.49    1 
43Smolicha TomášNový Malín199538.3811.24
9.45
4.496     
44Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195338.4011.26
11.11
4.50   7  
45Hrubá MartinaHoral Šumperk197239.1311.59
6.06
4.54  2   
46Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195939.1512.01
11.46
4.54   8  
47Macháček JiříVíno Karabina195339.5912.45
12.30
4.59   9  
48Horvátová HanaZábřeh199741.3514.21
4.26
5.112     
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh194241.3514.21
3.00
5.11    2 
50Felklová JarmilaSalón Zdena196042.4015.26
0.00
5.20   1  
51Vojtek MichalBludov197742.4015.26
15.26
5.20 19