Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Horokros
23. 10. 2011, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197459.170.00
0.00
3.42 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197960.181.01
1.01
3.46 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196161.061.49
0.00
3.49   1  
4Dvořák PavelBiatlon Prostějov198261.442.27
2.27
3.51 3    
5Kodl JanISRT199362.423.25
0.00
3.551     
6Blaha MilanOknoPlast Šumperk197764.104.53
4.53
4.00 4    
7Frydrych MartinLonell Pro Ostrava198364.385.21
5.21
4.02 5    
8Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané197865.135.56
5.56
4.04 6    
9Doležal MilanHoral Šumperk197265.266.09
6.09
4.05 7    
10Chytil DavidVSK Uni Brno198766.086.51
6.51
4.08 8    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh197566.136.56
6.56
4.08 9    
12Březina VojtěchTJ Bohutín198666.177.00
7.00
4.08 10    
13Kostecký JanŠumperk199166.487.31
7.31
4.10 11    
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197767.157.58
7.58
4.12 12    
15Knápek LubomírLK Šumperk195967.388.21
6.32
4.13   2  
16Urban RostislavSKI Team Šumperk197368.339.16
9.16
4.17 13    
17Král MilanZábřeh197568.449.27
9.27
4.17 14    
18Myslín Zdeněk197169.049.47
0.00
4.19  1   
19Timko MartinTJ Šumperk199469.2410.07
6.42
4.202     
20Jílek MartinŠumperk196969.4110.24
0.37
4.21  2   
21Krmela PavelRychnov na Moravě197870.2111.04
11.04
4.23 15    
22Šanovec JanPekárna Vašíček197870.5211.35
11.35
4.25 16    
23Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198171.2112.04
12.04
4.27 17    
24Sporek MiroslavFagus195471.2612.09
10.20
4.27   3  
25Matoušek JiříSeverka Šumperk197571.3312.16
12.16
4.28 18    
26Kukula MarcelVíno Karabina197372.0212.45
12.45
4.30 19    
27Křivohlávek TomášNový Malín199572.0812.51
9.26
4.303     
28Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196772.3713.20
3.33
4.32  3   
29Dostál JiříBC Morava196472.5613.39
3.52
4.33  4   
30Hecl MilošKVS Šumperk OB197672.5713.40
13.40
4.33 20    
31Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda198873.0013.43
13.43
4.33 21    
32Smolicha DavidNový Malín197873.1513.58
13.58
4.34 22    
33Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196774.4215.25
5.38
4.40  5   
34Hloušková MarcelaSKP Šumperk197475.1916.02
0.00
4.42  1   
35Miča PetrSDH Bratrušov197975.3016.13
16.13
4.43 23    
36Žouželka LiborPostřelmov197876.0016.43
16.43
4.45 24    
37Heliks MichalHoral Šumperk197976.1316.56
16.56
4.45 25    
38Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196876.2617.09
7.22
4.46  6   
39Černý OndřejScorpions Gym Bludov197878.0318.46
18.46
4.52 26    
40Bartoš AntonínNadoraz197378.1318.56
18.56
4.53 27    
41Nesporý JanSK Nadoraz197078.4719.30
9.43
4.55  7   
42Batěk MiroslavHrabišín195478.4819.31
17.42
4.55   4  
43Vozda JiříKVS Šumperk OB196181.5622.39
20.50
5.07   5  
44Divišova KateřinaNadoraz Šumperk199782.0522.48
0.00
5.071     
45Kukulová MartinaAtletika Šumperk199582.3523.18
0.30
5.092     
46Felkl LuděkŠumperk196082.4823.31
21.42
5.10   6  
47Březinová MarieSeverka Šumperk199183.2524.08
0.00
5.12 1    
48Josefík MarianUherský Brod198383.4724.30
24.30
5.14 28    
49Lisa OttoOrrero195983.4724.30
22.41
5.14   7  
50Prokop JanHoral Šumperk197583.4824.31
24.31
5.14 29    
51Křivohlávek PavelNový Malín197084.0624.49
15.02
5.15  8   
52Čamek MiloslavBC Morava195584.3625.19
23.30
5.17   8  
53Vozdová KláraMAgnus Orienteering198984.4425.27
1.19
5.17 2    
54Divišová AliceNadoraz197184.5725.40
9.38
5.18  2   
55Květoň VladimírŠumperk196885.1225.55
16.08
5.19  9   
56Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195985.2226.05
24.16
5.20   9  
57Tichý ViktorHoral Šumperk197185.5126.34
16.47
5.21  10   
58Březina VladimírSeverka Šumperk195886.3927.22
25.33
5.24   10  
59Stejskal AntonínVíno Karabina194986.5527.38
0.00
5.25    1 
60Krčová MartinaHoral Šumperk197287.0227.45
11.43
5.26  3   
61Macháček JiříVíno Karabina195387.3128.14
26.25
5.28   11  
62Žouželková JanaPostřelmov197787.4828.31
4.23
5.29 3    
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh194291.2132.04
4.26
5.42    2 
64Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195393.1333.56
32.07
5.49   12  
65Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193696.2437.07
0.00
6.01     1
66Švancarová HelenaAZ Ekotherm1972103.1844.01
27.59
6.27  4   
67Felklová JarmilaSalón Zdena1960103.1844.01
0.00
6.27   1