Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh AZ Ekothermu
19. 09. 2012, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk197431.120.00
0.00
3.54 1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk199131.330.21
0.21
3.56 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198231.440.32
0.32
3.58 3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197731.500.38
0.38
3.58 4    
5Sedláček VáclavAtlas Czech Republic198632.151.03
1.03
4.01 5    
6Polách RostislavSK DAMA sport197532.471.35
1.35
4.05 6    
7Timko MartinTJ Šumperk199433.041.52
0.00
4.081     
8Macek JanHS Ramzová198033.212.09
2.09
4.10 7    
9Zika JosefAtletika Zábřeh197133.282.16
0.00
4.11  1   
10Vošický PavelSK DAMA sport197533.482.36
2.36
4.13 8    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk197333.572.45
2.45
4.14 9    
12Křivohlávek TomášNový Malín199534.062.54
1.02
4.152     
13Myslín Zdeněk197134.133.01
0.45
4.16  2   
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.233.11
0.00
4.17   1  
15Horvát PetrZábřeh199434.353.23
1.31
4.193     
16Kodl JanAtletika Šumperk199334.553.43
3.43
4.21 10    
17Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198135.043.52
3.52
4.23 11    
18Král MilanZábřeh197535.103.58
3.58
4.23 12    
19Knápek LubomírLK Šumperk195935.224.10
0.59
4.25   2  
20Blaháček DanielVašíček Zábřeh199336.235.11
5.11
4.32 13    
21Sporek MiroslavFagus195437.085.56
2.45
4.38   3  
22Stryk MartinKVS Šumperk OB197537.115.59
5.59
4.38 14    
23Dostál MartinBludov199737.136.01
4.09
4.394     
24Černý OndřejBoxovacipytle.eu197837.146.02
6.02
4.39 15    
25Hubáček PavelSporton Šumperk197637.346.22
6.22
4.41 16    
26Divišova KateřinaStříbrňáci199737.366.24
0.00
4.421     
27Hloušková MarcelaSKP Šumperk197437.376.25
0.00
4.42  1   
28Mazák LukášSokol Hrabenov198637.486.36
6.36
4.43 17    
29Bartoš AntonínStříbrňáci197337.526.40
6.40
4.44 18    
30Polášek LuborLanškroun198037.586.46
6.46
4.44 19    
31Pur VáclavŠumperk195538.036.51
3.40
4.45   4  
32Basler JanBludov197038.307.18
5.02
4.48  3   
33Novotný Tomᚊumperk197539.027.50
7.50
4.52 20    
34Nesporý JanSK Nadoraz197039.047.52
5.36
4.53  4   
35Směšný PavelCredo Team196839.067.54
5.38
4.53  5   
36Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196739.468.34
6.18
4.58  6   
37Opravil PavelVyšehoří197540.068.54
8.54
5.00 21    
38Miča PetrSDH Bratrušov197940.088.56
8.56
5.01 22    
39Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199740.479.35
7.43
5.055     
40Dostál JiříLiga 100 Olomouc196440.549.42
7.26
5.06  7   
41Koblížek FilipŠumperk198140.579.45
9.45
5.07 23    
42Jílek RomanŠumperk197341.2910.17
10.17
5.11 24    
43Křivohlávek PavelNový Malín197041.3310.21
8.05
5.11  8   
44Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195941.3610.24
7.13
5.12   5  
45Hejl JanProsport Šumperk195341.5010.38
7.27
5.13   6  
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín197442.0110.49
10.49
5.15 25    
47Klučka ZdeněkŠumperk197642.3511.23
11.23
5.19 26    
48Sedláčková KateřinaFortex Ski Moravský Beroun198442.5811.46
0.00
5.22 1    
49Batěk MiroslavHrabišín195443.1812.06
8.55
5.24   7  
50Květoň VladimírŠumperk196844.0212.50
10.34
5.30  9   
51Vorel MilanZábřeh197644.1613.04
13.04
5.32 27    
52Divišová AliceStříbrňáci197144.2413.12
6.47
5.33  2   
53Svoboda ZdeněkJeseník197545.1714.05
14.05
5.39 28    
54Nikodým LukášNový Malín198045.4214.30
14.30
5.42 29    
55Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195045.5314.41
0.00
5.44    1 
56Jirásková EvaSalon Zdena196446.2215.10
8.45
5.47  3   
57Machus MarekSeverka Šumperk197447.0415.52
15.52
5.53 30    
58Hrubá MartinaHoral Šumperk197247.0615.54
9.29
5.53  4   
59Březina ZdeněkSalix Chromeč196147.4016.28
13.17
5.57   8  
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.5016.38
0.00
5.58     1
61Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193948.5517.43
1.05
6.06     2
62Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198450.5119.39
7.53
6.21 2    
63Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193653.3722.25
5.47
6.42     3
64Felklová JarmilaSalón Zdena196054.5823.46
0.00
6.52   1  
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena195857.1226.00
2.14
7.09   2