Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Kros obchodní akademie
26. 09. 2012, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Šumperk, hájenka pod Senovou
5000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamAtletika Šumperk199117.580.00
0.00
3.35 1    
2Procházka MarekOknoPlast Šumperk197418.080.10
0.10
3.37 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197918.420.44
0.44
3.44 3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197718.500.52
0.52
3.46 4    
5Horvát PetrZábřeh199419.071.09
0.00
3.491     
6Timko MartinTJ Šumperk199419.121.14
0.05
3.502     
7Křivohlávek TomášNový Malín199519.191.21
0.12
3.513     
8Blaha MilanOknoPlast Šumperk197719.231.25
1.25
3.52 5    
9Zika JosefAtletika Zábřeh197119.271.29
0.00
3.53  1   
10Škoda JakubOrrero199519.441.46
0.37
3.564     
11Myslín Zdeněk197119.451.47
0.18
3.57  2   
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.561.58
1.58
3.59 6    
13Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.582.00
2.00
3.59 7    
14Smolicha DavidNový Malín197820.072.09
2.09
4.01 8    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.102.12
0.00
4.02   1  
16Žouželka LiborPostřelmov197820.332.35
2.35
4.06 9    
17Knápek LubomírLK Šumperk195921.003.02
0.50
4.12   2  
18Šanovec JanPekárna Vašíček197821.163.18
3.18
4.15 10    
19Černý OndřejBoxovacipytle.eu197821.243.26
3.26
4.16 11    
20Divišova KateřinaStříbrňáci199721.273.29
0.00
4.171     
21Stryk MartinKVS Šumperk OB197521.363.38
3.38
4.19 12    
22Sýkora JanSOŠ Šumperk197821.543.56
3.56
4.22 13    
23Bartoš AntonínStříbrňáci197322.024.04
4.04
4.24 14    
24Kukula MarcelNový Malín197322.064.08
4.08
4.25 15    
25Basler JanBludov197022.094.11
2.42
4.25  3   
26Hloušková MarcelaSKP Šumperk197422.244.26
0.00
4.28  1   
27Novotný Tomᚊumperk197522.334.35
4.35
4.30 16    
28Nesporý JanSK Nadoraz197022.514.53
3.24
4.34  4   
29Směšný PavelCredo Team196822.554.57
3.28
4.35  5   
30Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199722.564.58
3.49
4.355     
31Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196723.105.12
3.43
4.38  6   
32Miča PetrSDH Bratrušov197923.185.20
5.20
4.39 17    
33Kamler RadomírŠtědrákova Lhota195923.335.35
3.23
4.42   3  
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196823.365.38
4.09
4.43  7   
35Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195923.375.39
3.27
4.43   4  
36Opravil PavelVyšehoří197523.485.50
5.50
4.45 18    
37Sadil MichalRS Parapety Bludov197523.515.53
5.53
4.46 19    
38Smolicha JosefNový Malín195623.565.58
3.46
4.47   5  
39Křivohlávek PavelNový Malín197024.066.08
4.39
4.49  8   
40Dostál JiříLiga 100 Olomouc196424.156.17
4.48
4.51  9   
41Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199724.216.23
2.54
4.522     
42Květoň VladimírŠumperk196824.406.42
5.13
4.56  10   
43Hejl JanProsport Šumperk195324.476.49
4.37
4.57   6  
44Divišová AliceStříbrňáci197125.017.03
2.37
5.00  2   
45Lisa OttoOrrero195925.017.03
4.51
5.00   7  
46Winkler VojtěchNový Malín199825.127.14
6.05
5.026     
47Batěk MiroslavHrabišín195425.207.22
5.10
5.04   8  
48Žouželková JanaPostřelmov197725.217.23
2.57
5.04  3   
49Sadilová Jana198825.598.01
0.00
5.11 1    
50Paloncý PavelKVS Šumperk OB196326.408.42
7.13
5.20  11   
51Hrubá MartinaHoral Šumperk197226.518.53
4.27
5.22  4   
52Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198427.339.35
1.34
5.30 2    
53Bihunec VáclavSalon Zdena199827.419.43
8.34
5.327     
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh194227.499.51
0.00
5.33     1
55Horvátová HanaZábřeh199727.499.51
6.22
5.333     
56Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193927.499.51
0.00
5.33     2
57Stejskal AntonínVíno Karabina194928.5811.00
0.00
5.47    1 
58Černý Zdeněk195729.1211.14
9.02
5.50   9  
59Čmakalová KateřinaBludov197829.3511.37
3.36
5.55 3    
60Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193629.4711.49
1.58
5.57     3
61Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195329.5511.57
9.45
5.59   10  
62Bihuncová Helena196130.1112.13
0.00
6.02   1  
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena195833.3915.41
3.28
6.43   2