Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Bludovský kros
30. 09. 2012, 17.00
PERPO Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
9000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk197434.180.00
0.00
3.48 1    
2Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc197434.370.19
0.19
3.50 2    
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov198234.390.21
0.21
3.51 3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197735.040.46
0.46
3.53 4    
5Žanda AdamAtletika Šumperk199135.311.13
1.13
3.56 5    
6Chytil DavidVSK Uni Brno198736.091.51
1.51
4.01 6    
7Timko MartinTJ Šumperk199437.042.46
0.00
4.071     
8Kostecký JanŠumperk199137.443.26
3.26
4.11 7    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197538.103.52
3.52
4.14 8    
10Zika JosefAtletika Zábřeh197138.143.56
0.00
4.14  1   
11Myslín Zdeněk197138.224.04
0.08
4.15  2   
12Doležal MilanHoral Šumperk197238.484.30
0.34
4.18  3   
13Smolicha DavidNový Malín197839.475.29
5.29
4.25 9    
14Král MilanZábřeh197539.575.39
5.39
4.26 10    
15Večeřa RomanBiatlon Prostějov198040.045.46
5.46
4.27 11    
16Blaháček DanielVašíček Zábřeh199341.317.13
7.13
4.36 12    
17Sedláček RomanLanškroun196441.447.26
3.30
4.38  4   
18Černý OndřejBoxovacipytle.eu197841.577.39
7.39
4.39 13    
19Kukula MarcelNový Malín197342.027.44
7.44
4.40 14    
20Doubrava MarekKolšov197442.188.00
8.00
4.42 15    
21Divišova KateřinaStříbrňáci199742.208.02
0.00
4.421     
22Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196742.238.05
4.09
4.42  5   
23Mikulka JosefŠumperk194942.308.12
0.00
4.43    1 
24Bartoš AntonínStříbrňáci197342.388.20
8.20
4.44 16    
25Odehnal AlešBiatlon Prostějov197542.528.34
8.34
4.45 17    
26Nesporý JanSK Nadoraz197044.2610.08
6.12
4.56  6   
27Smolicha JosefNový Malín195644.2710.09
0.00
4.56   1  
28Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195944.3910.21
0.12
4.57   2  
29Novotný Tomᚊumperk197544.4610.28
10.28
4.58 18    
30Hejl JanProsport Šumperk195345.3011.12
1.03
5.03   3  
31Sadil MichalRS Parapety Bludov197545.4811.30
11.30
5.05 19    
32Dostál JiříLiga 100 Olomouc196446.1111.53
7.57
5.07  7   
33Křivohlávek PavelNový Malín197046.4612.28
8.32
5.11  8   
34Vodička JanSK Salix Grymov194547.4213.24
5.12
5.18    2 
35Opravil PavelVyšehoří197547.5213.34
13.34
5.19 20    
36Vorel MilanZábřeh197648.0613.48
13.48
5.20 21    
37Květoň VladimírŠumperk196849.0614.48
10.52
5.27  9   
38Divišová AliceStříbrňáci197149.1114.53
0.00
5.27  1   
39Blaha MilanOknoPlast Šumperk197749.1214.54
14.54
5.28 22    
40Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199750.5016.32
8.30
5.382     
41Krčová MartinaHoral Šumperk197251.1416.56
2.03
5.41  2   
42Dvořáková EvaProstějov195551.3917.21
0.00
5.44   1  
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194252.0217.44
0.00
5.46     1
44Březina VladimírSeverka Šumperk195853.3119.13
9.04
5.56   4  
45Březina ZdeněkSalix Chromeč196155.1120.53
10.44
6.07   5  
46Bielčík JindřichLichkov194055.1320.55
3.11
6.08     2
47Černý Zdeněk195757.3123.13
13.04
6.23   6  
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193660.4426.26
8.42
6.44     3
49Felklová JarmilaSalón Zdena196061.3827.20
9.59
6.50   2  
50Gaman JaroslavAvanti Havířov193564.0629.48
12.04
7.07     4