Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh salonu Zdena
07. 10. 2012, 10.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk197432.100.00
0.00
3.13 1    
2Blaha MilanOknoPlast Šumperk197733.321.22
1.22
3.21 2    
3Zika JosefAtletika Zábřeh197133.551.45
0.00
3.23  1   
4Vogel MichalŠumperk197635.133.03
3.03
3.31 3    
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh197535.263.16
3.16
3.32 4    
6Havlas PetrŠumperk198036.083.58
3.58
3.36 5    
7Knápek LubomírLK Šumperk195936.334.23
0.00
3.39   1  
8Blaháček DanielVašíček Zábřeh199336.564.46
4.46
3.41 6    
9Sporek MiroslavFagus195437.235.13
0.50
3.44   2  
10Kukula MarcelNový Malín197338.136.03
6.03
3.49 7    
11Orava VítKomax198838.496.39
6.39
3.52 8    
12Divišova KateřinaStříbrňáci199738.506.40
0.00
3.531     
13Bartoš AntonínStříbrňáci197338.516.41
6.41
3.53 9    
14Maixner JaroslavKomax198839.257.15
7.15
3.56 10    
15Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198139.257.15
7.15
3.56 11    
16Miča PetrSDH Bratrušov197940.208.10
8.10
4.02 12    
17Smolicha JosefNový Malín195640.218.11
3.48
4.02   3  
18Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195940.238.13
3.50
4.02   4  
19Dostál JiříLiga 100 Olomouc196441.149.04
7.19
4.07  2   
20Klučka ZdeněkŠumperk197641.219.11
9.11
4.08 13    
21Hejl JanProsport Šumperk195342.2810.18
5.55
4.14   5  
22Batěk MiroslavHrabišín195443.2111.11
6.48
4.20   6  
23Vorel MilanZábřeh197643.2411.14
11.14
4.20 14    
24Květoň VladimírŠumperk196843.4111.31
9.46
4.22  3   
25Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199743.4611.36
4.56
4.222     
26Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195043.5411.44
0.00
4.23    1 
27Tichý ViktorHoral Šumperk197145.2513.15
11.30
4.32  4   
28Bednarský JiříŠumperk196246.1214.02
9.39
4.37   7  
29Šincl JosefOrel Rovensko196747.1415.04
13.19
4.43  5   
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.3115.21
0.00
4.45     1
31Knápek MatějLK Šumperk199648.1616.06
0.00
4.491     
32Hrubá MartinaHoral Šumperk197250.3518.25
0.00
5.03  1   
33Bartošová MonikaStříbrňáci199853.3821.28
14.48
5.213     
34Felklová JarmilaSalón Zdena196053.5321.43
0.00
5.23   1