Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Šumperská hodinovka
10. 10. 2012, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk1974171530
0
3.29 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197916753400
400
3.34 2    
3Žanda AdamAtletika Šumperk199116409744
744
3.39 3    
4Král VáclavSeverka Šumperk198216318835
835
3.40 4    
5Blaha MilanOknoPlast Šumperk1977156751478
1478
3.49 5    
6Zika JosefAtletika Zábřeh1971155191634
0
3.51  1   
7Žouželka LiborPostřelmov1978153141839
1839
3.55 6    
8Myslín Zdeněk1971152631890
256
3.55  2   
9Vogel MichalŠumperk1976149882165
2165
4.00 7    
10Smolicha DavidNový Malín1978149702183
2183
4.00 8    
11Král MilanZábřeh1975149642189
2189
4.00 9    
12Kostecký TomášTJ Šumperk1997149562197
0
4.001     
13Knápek LubomírLK Šumperk1959146052548
0
4.06   1  
14Kukula MarcelNový Malín1973145002653
2653
4.08 10    
15Sporek MiroslavFagus1954144622691
143
4.08   2  
16Stryk MartinKVS Šumperk OB1975142752878
2878
4.12 11    
17Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk1967141333020
1386
4.14  3   
18Novotný Tomᚊumperk1975140853068
3068
4.15 12    
19Doubrava MarekKolšov1974139653188
3188
4.17 13    
20Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967139003253
1619
4.18  4   
21Šanovec JanPekárna Vašíček1978138983255
3255
4.19 14    
22Mazák LukášSokol Hrabenov1986138853268
3268
4.19 15    
23Bartoš AntonínStříbrňáci1973138033350
3350
4.20 16    
24Jokl Tomᚊumperk1982137153438
3438
4.22 17    
25Hloušková MarcelaSKP Šumperk1974136753478
0
4.23  1   
26Hubáček PavelSporton Šumperk1976134723681
3681
4.27 18    
27Dostál MartinBludov1997134363717
1520
4.272     
28Drážný LadislavSK Pašerák Písařov1959134083745
1197
4.28   3  
29Harapát AntonínVolejbal Rapotín1974133113842
3842
4.30 19    
30Miča PetrSDH Bratrušov1979132963857
3857
4.30 20    
31Dostál JiříLiga 100 Olomouc1964132613892
2258
4.31  5   
32Bajnok VítSDH Bratrušov1986132093944
3944
4.32 21    
33Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959131534000
1452
4.33   4  
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968131424011
2377
4.33  6   
35Křivohlávek PavelNový Malín1970130204133
2499
4.36  7   
36Hejl JanProsport Šumperk1953126004553
2005
4.45   5  
37Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk1997125774576
2379
4.463     
38Bednarská VeronikaAtletika Šumperk1997125084645
0
4.471     
39Žouželková JanaPostřelmov1977124954658
1180
4.48  2   
40Lisa OttoOrrero1959123654788
2240
4.51   6  
41Koštoval JiříJeseník1951121854968
0
4.55    1 
42Sadílek VáclavAtletika Albrechtice1950119655188
220
5.00    2 
43Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice1939119305223
0
5.01     1
44Knápek MatějLK Šumperk1996118575296
3099
5.034     
45Březina ZdeněkSalix Chromeč1961114235730
3182
5.15   7  
46Pikal KarelKVS Námešť na Hané1949113755778
810
5.16    3 
47Stejskal AntonínVíno Karabina1949111625991
1023
5.22    4 
48Havlíček Tomáš1965109906163
4529
5.27  8   
49Felklová JarmilaSalón Zdena1960105026651
0
5.42   1  
50Petřík IvanOrrero1962102506903
4355
5.51   8  
51Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195398827271
4723
6.04   9