Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Hrabenovský kros
14. 10. 2012, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197728.490.00
0.00
2.52 1    
2Zika JosefAtletika Zábřeh197130.211.32
0.00
3.02  1   
3Blaha MilanOknoPlast Šumperk197730.271.38
1.38
3.02 2    
4Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198130.391.50
1.50
3.03 3    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195830.492.00
0.00
3.04   1  
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.522.03
2.03
3.05 4    
7Doležal MilanHoral Šumperk197230.592.10
0.38
3.05  2   
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.282.39
2.39
3.08 5    
9Žouželka LiborPostřelmov197832.023.13
3.13
3.12 6    
10Blaháček DanielVašíček Zábřeh199332.083.19
3.19
3.12 7    
11Hubáček PavelSporton Šumperk197632.303.41
3.41
3.15 8    
12Vošický PavelSK DAMA sport197532.373.48
3.48
3.15 9    
13Knápek LubomírLK Šumperk195932.524.03
2.03
3.17   2  
14Sporek MiroslavFagus195433.474.58
2.58
3.22   3  
15Šanovec JanPekárna Vašíček197833.484.59
4.59
3.22 10    
16Mikulka JosefŠumperk194934.045.15
0.00
3.24    1 
17Mazák LukášSokol Hrabenov198634.045.15
5.15
3.24 11    
18Bartoš AntonínStříbrňáci197334.185.29
5.29
3.25 12    
19Stryk MartinKVS Šumperk OB197534.255.36
5.36
3.26 13    
20Březina VojtěchTJ Brušperk198634.335.44
5.44
3.27 14    
21Kukula MarcelNový Malín197334.355.46
5.46
3.27 15    
22Hloušková MarcelaSKP Šumperk197434.506.01
0.00
3.29  1   
23Hecl MilošKVS Šumperk OB197635.076.18
6.18
3.30 16    
24Filipiová EvaTJ Šumperk198635.186.29
0.00
3.31 1    
25Dostál MartinBludov199735.286.39
0.00
3.321     
26Nesporý JanSK Nadoraz197035.336.44
5.12
3.33  3   
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196836.117.22
5.50
3.37  4   
28Dostál JiříLiga 100 Olomouc196436.127.23
5.51
3.37  5   
29Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195936.137.24
5.24
3.37   4  
30Harapát AntonínVolejbal Rapotín197436.247.35
7.35
3.38 17    
31Miča PetrSDH Bratrušov197936.508.01
8.01
3.41 18    
32Hejl JanProsport Šumperk195337.208.31
6.31
3.44   5  
33Křivohlávek PavelNový Malín197037.278.38
7.06
3.44  6   
34Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199737.288.39
2.00
3.442     
35Komárek JaromírKVS Šumperk OB194938.279.38
4.23
3.50    2 
36Nikodým LukášNový Malín198038.459.56
9.56
3.52 19    
37Sadil MichalRS Parapety Bludov197539.0510.16
10.16
3.54 20    
38Květoň VladimírŠumperk196839.1610.27
8.55
3.55  7   
39Batěk MiroslavHrabišín195439.3310.44
8.44
3.57   6  
40Bednarský JiříŠumperk196239.5311.04
9.04
3.59   7  
41Žouželková JanaPostřelmov197739.5411.05
5.04
3.59  2   
42Smolicha DavidNový Malín197840.0211.13
11.13
4.00 21    
43Směšný PavelCredo Team196840.5612.07
10.35
4.05  8   
44Kukulová MartinaAtletika Šumperk199541.1712.28
0.00
4.071     
45Hrubá MartinaHoral Šumperk197241.5213.03
7.02
4.11  3   
46Knápek MatějLK Šumperk199642.3013.41
7.02
4.153     
47Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.4413.55
0.00
4.16     1
48Březina VladimírSeverka Šumperk195843.4014.51
12.51
4.22   8  
49Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198444.4415.55
9.26
4.28 2    
50Stejskal AntonínVíno Karabina194945.3716.48
11.33
4.33    3 
51Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193945.5217.03
3.08
4.35     2
52Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193646.2917.40
3.45
4.38     3
53Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195346.5018.01
16.01
4.41   9  
54Bartošová MonikaStříbrňáci199849.1920.30
8.02
4.552     
55Felklová JarmilaSalón Zdena196049.2120.32
0.00
4.56   1