Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2012

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Malínská Osmička
17. 10. 2012, 16.30
Hecl & Smolicha, Nový Malín, obecní úřad
8000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekOknoPlast Šumperk197427.070.00
0.00
3.23 1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk199127.270.20
0.20
3.25 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197928.020.55
0.55
3.30 3    
4Timko MartinTJ Šumperk199428.121.05
0.00
3.311     
5Král VáclavSeverka Šumperk198228.171.10
1.10
3.32 4    
6Blaha MilanOknoPlast Šumperk197728.251.18
1.18
3.33 5    
7Křivohlávek TomášNový Malín199529.112.04
0.59
3.382     
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195830.002.53
0.00
3.45   1  
9Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.022.55
2.55
3.45 6    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197530.032.56
2.56
3.45 7    
11Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198130.073.00
3.00
3.45 8    
12Smolicha DavidNový Malín197830.103.03
3.03
3.46 9    
13Myslín Zdeněk197130.333.26
0.00
3.49  1   
14Horvát PetrZábřeh199430.413.34
2.29
3.503     
15Král MilanZábřeh197530.553.48
3.48
3.51 10    
16Halama PetrŠumperk198331.204.13
4.13
3.55 11    
17Stryk MartinKVS Šumperk OB197531.304.23
4.23
3.56 12    
18Blaháček DanielVašíček Zábřeh199331.324.25
4.25
3.56 13    
19Knápek LubomírLK Šumperk195931.514.44
1.51
3.58   2  
20Černý OndřejBoxovacipytle.eu197832.024.55
4.55
4.00 14    
21Kostecký TomášTJ Šumperk199732.054.58
3.53
4.004     
22Kukula MarcelNový Malín197332.075.00
5.00
4.00 15    
23Doubrava MarekKolšov197432.225.15
5.15
4.02 16    
24Sporek MiroslavFagus195432.295.22
2.29
4.03   3  
25Bajnok VítSDH Bratrušov198632.335.26
5.26
4.04 17    
26Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199732.355.28
4.23
4.045     
27Směšný PavelCredo Team196832.385.31
2.05
4.04  2   
28Bartoš AntonínStříbrňáci197332.405.33
5.33
4.05 18    
29Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196732.465.39
2.13
4.05  3   
30Pur VáclavŠumperk195532.475.40
2.47
4.05   4  
31Novotný Tomᚊumperk197532.505.43
5.43
4.06 19    
32Hecl MilošKVS Šumperk OB197632.575.50
5.50
4.07 20    
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk197433.206.13
0.00
4.10  1   
34Opravil PavelVyšehoří197534.227.15
7.15
4.17 21    
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.267.19
3.53
4.18  4   
36Harapát AntonínVolejbal Rapotín197434.477.40
7.40
4.20 22    
37Dostál JiříLiga 100 Olomouc196434.547.47
4.21
4.21  5   
38Basler JanBludov197035.057.58
4.32
4.23  6   
39Klučka ZdeněkŠumperk197635.168.09
8.09
4.24 23    
40Křivohlávek PavelNový Malín197035.278.20
4.54
4.25  7   
41Nikodým LukášNový Malín198035.448.37
8.37
4.28 24    
42Kukulová MartinaAtletika Šumperk199535.588.51
0.00
4.291     
43Komárek JaromírKVS Šumperk OB194936.169.09
0.00
4.32    1 
44Schon JiříFry Sport Team198336.369.29
9.29
4.34 25    
45Květoň VladimírŠumperk196836.369.29
6.03
4.34  8   
46Batěk MiroslavHrabišín195436.429.35
6.42
4.35   5  
47Bednarský JiříŠumperk196236.569.49
6.56
4.37   6  
48Hejl JanProsport Šumperk195337.029.55
7.02
4.37   7  
49Sadil MichalRS Parapety Bludov197537.1510.08
10.08
4.39 26    
50Vorel MilanZábřeh197637.1510.08
10.08
4.39 27    
51Jirásková EvaSalon Zdena196437.5110.44
4.31
4.43  2   
52Svoboda ZdeněkJeseník197538.0210.55
10.55
4.45 28    
53Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199738.1011.03
2.12
4.462     
54Bartošová MonikaStříbrňáci199838.1011.03
2.12
4.463     
55Krčová MartinaHoral Šumperk197238.2811.21
5.08
4.48  3   
56Knápek MatějLK Šumperk199638.4311.36
10.31
4.506     
57Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195039.2012.13
3.04
4.55    2 
58Vepřková Eva199639.2512.18
3.27
4.554     
59Winkler VojtěchNový Malín199840.0012.53
11.48
5.007     
60Březina ZdeněkSalix Chromeč196140.3013.23
10.30
5.03   8  
61Horvátová HanaZábřeh199740.4713.40
4.49
5.055     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.4713.40
0.00
5.05     1
63Kašparová ZuzanaŠumperk199642.1315.06
6.15
5.166     
64Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193944.4417.37
3.57
5.35     2
65Felklová JarmilaSalón Zdena196044.5017.43
0.00
5.36   1  
66Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193646.1519.08
5.28
5.46     3
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena195847.5620.49
3.06
5.59   2