Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2013

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na honěnou
10. 04. 2013, 17.00
KVS Šumperk, Koliba
9000 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk197937.200.00
0.00
4.08 1    
2Procházka MarekOknoPlast Šumperk197438.070.47
0.47
4.14 2    
3Žanda AdamAtletika Šumperk199138.441.24
1.24
4.18 3    
4Timko MartinTJ Šumperk199438.441.24
1.24
4.18 4    
5Král VáclavSeverka Šumperk198239.111.51
1.51
4.21 5    
6Halama PetrŠumperk198339.131.53
1.53
4.21 6    
7Křivohlávek TomášNový Malín199540.092.49
0.00
4.271     
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.023.42
3.42
4.33 7    
9Vogel MichalŠumperk197641.053.45
3.45
4.33 8    
10Horvát PetrZábřeh199441.103.50
3.50
4.34 9    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk195841.494.29
0.00
4.38   1  
12Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199542.345.14
2.25
4.432     
13Mikula JanSeverka Šumperk199542.405.20
2.31
4.443     
14Myslín Zdeněk197142.535.33
0.00
4.45  1   
15Kukula MarcelNový Malín197343.236.03
0.30
4.49  2   
16Souček JanŠumperk196543.276.07
0.34
4.49  3   
17Smolicha DavidŠumperk197843.336.13
6.13
4.50 10    
18Knápek LubomírLK Šumperk195943.426.22
1.53
4.51   2  
19Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199743.456.25
3.36
4.514     
20Divišova KateřinaStříbrňáci199744.066.46
0.00
4.541     
21Sporek MiroslavFagus195444.096.49
2.20
4.54   3  
22Dudešek MartinSKP Olomouc197544.166.56
6.56
4.55 11    
23Fišnar JiříKouty nad Desnou197644.477.27
7.27
4.58 12    
24Hecl MilošKVS Šumperk197645.107.50
7.50
5.01 13    
25Sýkora PetrŠumperk198445.308.10
8.10
5.03 14    
26Hloušková MarcelaSKP Šumperk197445.498.29
0.00
5.05  1   
27Černý OndřejSote Sport197846.098.49
8.49
5.07 15    
28Jokl Tomᚊumperk198246.389.18
9.18
5.10 16    
29Bartoš AntonínSKP Šumperk197346.499.29
3.56
5.12  4   
30Novotný Tomᚊumperk197546.519.31
9.31
5.12 17    
31Sýkora JanParapety RS197847.089.48
9.48
5.14 18    
32Dostál JiříLiga 100 Olomouc196447.099.49
4.16
5.14  5   
33Voženílek MartinLibina198347.149.54
9.54
5.14 19    
34Opravil PavelVyšehoří197549.0511.45
11.45
5.27 20    
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196849.1011.50
6.17
5.27  6   
36Bednarský JiříŠumperk196249.2512.05
7.36
5.29   4  
37Nikodým LukášNový Malín198050.2013.00
13.00
5.35 21    
38Králová LadaSeverka Šumperk198750.2713.07
0.00
5.36 1    
39Vorel MilanZábřeh197651.1013.50
13.50
5.41 22    
40Hejl JanProsport Šumperk195352.3615.16
0.00
5.50    1 
41Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199752.5315.33
8.47
5.522     
42Žouželková JanaPostřelmov197753.1115.51
7.22
5.54  2   
43Smolicha JosefNový Malín195653.2716.07
11.38
5.56   5  
44Květoň VladimírŠumperk196853.3816.18
10.45
5.57  7   
45Křivohlávek PavelNový Malín197053.5516.35
11.02
5.59  8   
46Svrčková NatáliaStará Lubovňa198754.0616.46
3.39
6.00 2    
47Sadil MichalParapety RS197554.4917.29
17.29
6.05 23    
48Winkler VojtěchNový Malín199854.5217.32
14.43
6.055     
49Krčová MartinaHoral Šumperk197256.5119.31
11.02
6.19  3   
50Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199858.0620.46
14.00
6.273     
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh194258.1220.52
0.00
6.28     1
52Bednarská BoženaŠumperk196458.5321.33
13.04
6.32  4   
53Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195960.5923.39
19.10
6.46   6  
54Šimek PetrKolšov197361.5324.33
19.00
6.52  9   
55Květoň DavidAsper Šumperk199863.5126.31
23.42
7.056     
56Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193667.1929.59
9.07
7.28     2
57Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193971.1533.55
13.03
7.55     3